Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tvs Apache - Ybr 125 - Regal raptor 150 - Salcano Wolf

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CIA'in resmi ulaşım aracı CBF
    Wolf'u bilmiyorum, değerlendirmeyeyim.

yBR kesinlikle sorunsuz ama çok cılız. Gitmez. Bindik, gördük, gitmiyor. Parça bol der herkes ama atıyorum 2008 YBR ile 2012 YBR'nin her parçası birbirine uymaz ;-) mesela CBF'te öyle bir durum yok. Bulduğunu al tak. Anlatamamış olabilirim oruçlu halimle, sen soruştur bu dediğimi..

CBF biraz makyajla böyle innnnnnnnnceden enduroları andırıyor bana. Bu benim görüşüm. Parçasını bulamayanı dövüyorlar!

TVS Apache, yeni kasasının hastasıyım!!!!!! Ama maalesef lastikleri tubeless değil, tubeless'a çevirinçe sorun yaşanır mı bilmem. Tek çekincem bu, yoksa direkt al derim.

Kanuni Bora 125, Mondial'in Drift ve bir modeli daha var hatta aynısını Kanuni de Terry adıyla satıyor ama ismini unuttum. Bunlara da bak!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    tvs aralarında açık ara önde ama fiyat olarak dersen Sanlcano wolf f/p olarak en iyi tercih derim. sorunsuz,konforlu titreşimsiz makina
    ama mangır varsa dediğim gibi accık kaslı görünüş, dijital ibre ve performans(vs) tvs yi cazip kılıyor.

marka takıntın olmadığını varsayarak yazdım bunları.

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Alıntı Ozan Bey adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yBR kesinlikle sorunsuz ama çok cılız. Gitmez. Bindik, gördük, gitmiyor. Parça bol der herkes ama atıyorum 2008 YBR ile 2012 YBR'nin her parçası birbirine uymaz ;-) mesela CBF'te öyle bir durum yok. Bulduğunu al tak. Anlatamamış olabilirim oruçlu halimle, sen soruştur bu dediğimi..

CBF biraz makyajla böyle innnnnnnnnceden enduroları andırıyor bana. Bu benim görüşüm. Parçasını bulamayanı dövüyorlar!

TVS Apache, yeni kasasının hastasıyım!!!!!! Ama maalesef lastikleri tubeless değil, tubeless'a çevirinçe sorun yaşanır mı bilmem. Tek çekincem bu, yoksa direkt al derim.

Kanuni Bora 125, Mondial'in Drift ve bir modeli daha var hatta aynısını Kanuni de Terry adıyla satıyor ama ismini unuttum. Bunlara da bak!
    Kanuni bora ya baktim sekli cok hosuma gidiyodu ama daha uretilmiyor dediler malesef ..

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012

apache yeni kasalar tubeless lastikle geliyor bildiğim.
    evet ybr 2008 önce ve sonrasında çoğu parça birbirine uymuyor. gaz teli bile.
    cbf başlığınıda takip ediyorum. hava filtresinin bile 2 farklı tipi olduğu. yani x cbf filtresi x cbf ye uymayabiliyor. model farklılığında parça uymayabiliyor.
    hepsi aynı b.kun sarısı yani
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    İçimde hala bir scooter isteği olsa da YBR ve Salcano bakıyorum şuan. TVS çok güzel ancak en yenilerinin fiyatı baya aşıyor. İlla saydıklarım olacak diye bir şeyde yok kullanan bilen arkadaşlar her türlü motor türünü yazabilirse sevinirim sorunsuz kullanımı rahat uzun yolda da rahat ettirdi mi tadından yenmiycek.

Motosikleti
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apache yeni kasalar tubeless lastikle geliyor bildiğim.
    evet ybr 2008 önce ve sonrasında çoğu parça birbirine uymuyor. gaz teli bile.
    cbf başlığınıda takip ediyorum. hava filtresinin bile 2 farklı tipi olduğu. yani x cbf filtresi x cbf ye uymayabiliyor. model farklılığında parça uymayabiliyor.
    hepsi aynı b.kun sarısı yani
    Eğer Apache RTR'nin lastikleri tubless ise aranan yanıt bulunmuştur :-)

Esasında ne YBr ne CBF, bunların artık tedavülden kalkması lazım. 1960'ların teknolojisi neredeyse, Batı'da enjeksiyonsuz model satışı yasak! Bizde hala 3-5 seçenek var ki olanlar da dandik :-/

Kardeş madem durumun müsait TVS al. Hayırlısı olsun şimdiden..

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX

teşekkürler hocam inceliyorum dediklerinizi.. Mondial'in Drift modeli baya bir tutulmuş heralde herkes konuşuyor ancak bir bilgim yok iyimidir nasıldır..

Motosikleti
    Alıntı boshaft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İçimde hala bir scooter isteği olsa da YBR ve Salcano bakıyorum şuan. TVS çok güzel ancak en yenilerinin fiyatı baya aşıyor. İlla saydıklarım olacak diye bir şeyde yok kullanan bilen arkadaşlar her türlü motor türünü yazabilirse sevinirim sorunsuz kullanımı rahat uzun yolda da rahat ettirdi mi tadından yenmiycek.
    Hayatım boyunca kullandığım aletler içinde bir tek Honda Today'e aşık olmuştum hala daha özlerim :..( scooter dersen iş değişir, ben de aslında scootercıyım ama hem seçenekler çok dandik hem de iyi aletlerin fiyatı ateş pahası. Bence sen vitesliden şaşma. Ayrıca scooter yani otomatik vites hem daha çok yakar hem de tamir/bakımı daha masraflıdır. Araba hesabı düşün ;-)

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Eğer Apache RTR'nin lastikleri tubless ise aranan yanıt bulunmuştur :-)

Esasında ne YBr ne CBF, bunların artık tedavülden kalkması lazım. 1960'ların teknolojisi neredeyse, Batı'da enjeksiyonsuz model satışı yasak! Bizde hala 3-5 seçenek var ki olanlar da dandik :-/

Kardeş madem durumun müsait TVS al. Hayırlısı olsun şimdiden..
    Hocam durum müsait derken TVS'nin 5 bin küsürden satılan modeline yetmiyor ancak zorlarsak http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-tvs-salgin-motor-tvs-bayisin-den-polar-mont-hediyeli-apache-112235963/detay bu modeli olabilir. Bunla diğerleri arasında bin lira oynuyor modeli mi eski bunun farkı çözemedim

---------- Post added at 22:40 ---------- Previous post was at 22:29 ----------

Hayatım boyunca kullandığım aletler içinde bir tek Honda Today'e aşık olmuştum hala daha özlerim :..( scooter dersen iş değişir, ben de aslında scootercıyım ama hem seçenekler çok dandik hem de iyi aletlerin fiyatı ateş pahası. Bence sen vitesliden şaşma. Ayrıca scooter yani otomatik vites hem daha çok yakar hem de tamir/bakımı daha masraflıdır. Araba hesabı düşün ;-)
    bakım masrafına razıyım da işte alırken çok pahalı oluyor satarken çok düşüyor. Küçücük motorlar 4 bin TL. Seçeneğimiz az aklım hep Kanuni Merlin S'te ama bir tane olumlu yorum okumadım diyebilirim yoksa şekliyle falan tam istediğim araç. Ondan dediğiniz gibi viteslilere bakmaya devam ediyorum

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Drift

Ybr wolf düsmanıdır 12.92 bg

Artık tvs ile kapısıyoruz biz

Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Hocam durum müsait derken TVS'nin 5 bin küsürden satılan modeline yetmiyor ancak zorlarsak http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-tvs-salgin-motor-tvs-bayisin-den-polar-mont-hediyeli-apache-112235963/detay bu modeli olabilir. Bunla diğerleri arasında bin lira oynuyor modeli mi eski bunun farkı çözemedim

bakım masrafına razıyım da işte alırken çok pahalı oluyor satarken çok düşüyor. Küçücük motorlar 4 bin TL. Seçeneğimiz az aklım hep Kanuni Merlin S'te ama bir tane olumlu yorum okumadım diyebilirim yoksa şekliyle falan tam istediğim araç. Ondan dediğiniz gibi viteslilere bakmaya devam ediyorum
    Scooter düşünülüyorsa bence Sym Fiddle II ye bi bakın derim. Sıfırı zorlar belki ama 2. el bulursunuz.

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Alıntı Pianoblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Scooter düşünülüyorsa bence Sym Fiddle II ye bi bakın derim. Sıfırı zorlar belki ama 2. el bulursunuz.
    En çok ona baktm hocam geçenlerde çok temiz ve uygun bir fiyata kaçırınca hevesim kaçtı Sıfır gibiydi. Ben daha çok sıfır düşündüğüm için son çare olarak vitesliye yöneldim.

---------- Post added at 22:55 ---------- Previous post was at 22:51 ----------

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Drift

Ybr wolf düsmanıdır 12.92 bg

Artık tvs ile kapısıyoruz biz
    Şekli güzel fiyatı güzel yorumlar da güzelse niye olmasın beni İstanbul'dan Balıkesire'e iki kişi taşıyabilirse tamamdır yani

Motosikleti
    Satıldı
    En çok ona baktm hocam geçenlerde çok temiz ve uygun bir fiyata kaçırınca hevesim kaçtı Sıfır gibiydi. Ben daha çok sıfır düşündüğüm için son çare olarak vitesliye yöneldim.
    Başta tarz iyi belirlenmeli daha doğrusu ne istenildiğinden emin olunmalı. Ben Salcano Wolf'u çok isteyerek aldım ama aslında viteslinin bana uygun olmadığını anladım. Şimdi satıp Sym Fiddle II almayı planlıyorum. Ondan öncede Motoran Vento ya bakıyordum ama 100 cc olduğu için muallakta kaldım. Tipi falan çok hoştur. Mondial'in Loyal modelinin de hemen hemen aynısı aslında. Ama Motoran'ın Sym ile ortaklığı olduğu için ona yönelmiştim.

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Alıntı Pianoblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başta tarz iyi belirlenmeli daha doğrusu ne istenildiğinden emin olunmalı. Ben Salcano Wolf'u çok isteyerek aldım ama aslında viteslinin bana uygun olmadığını anladım. Şimdi satıp Sym Fiddle II almayı planlıyorum. Ondan öncede Motoran Vento ya bakıyordum ama 100 cc olduğu için muallakta kaldım. Tipi falan çok hoştur. Mondial'in Loyal modelinin de hemen hemen aynısı aslında. Ama Motoran'ın Sym ile ortaklığı olduğu için ona yönelmiştim.
    bende mondial loyal vardı hocam 15-20 gün kadar kullandım ve sattım güzel motordu ancak iki kişi için zayıf kaldı birde ben uzun yola heveslenince durum değişti. Ama scooter olarak çok fazla Fiddle tavsiyesi var şimdiden hayırlısı olsun.

Motosikleti
    Satıldı
    bende mondial loyal vardı hocam 15-20 gün kadar kullandım ve sattım güzel motordu ancak iki kişi için zayıf kaldı birde ben uzun yola heveslenince durum değişti. Ama scooter olarak çok fazla Fiddle tavsiyesi var şimdiden hayırlısı olsun.
    Motor aksamından anlayan birisi değilim ama anladığım kadarıyla Sym insanlara güven veren bir marka olmayı başarmış. Sym kullanıp memnun kalmayan birini duymadım şuana kadar. Ayrıca Fiddle ile uzun yol yapan baya arkadaş da var. Arama yaparsanız çıkacaktır.

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    her an Merlin S'e kayabilir durumdayız. O bize kayacak gerçi biliyorum ama bu hafta içi son görüşlerle birlikte tamamlıycaz şu alım işini inşallah..

Motosikleti
    Satıldı
    Her şey istediğiniz gibi olur umarım

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At

paran yetiyorsa tvs al. yetmiyorsa drift yada wolf al.
    scooter önermem. çinli scooterlerin ömrü cok kısa oluyor birazda sorunlu oluyorlar plastik malzeme oldugu için.
    # motosikletle.blogspot

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Ben olsam salcano wolf alırım . Geri kalan paraylada kask koruma falan tamamlarım . Wolf topiğinde olumsuz yorum çok az . Ybr kadar dayanıklı makina 2 kişi 80 90 la gidersin sabit olarak . Yoldada kalmazsın ybr motoru sonuçta hafife almamak lazım wolf u
    EnesBeyter bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben olsam salcano wolf alırım . Geri kalan paraylada kask koruma falan tamamlarım . Wolf topiğinde olumsuz yorum çok az . Ybr kadar dayanıklı makina 2 kişi 80 90 la gidersin sabit olarak . Yoldada kalmazsın ybr motoru sonuçta hafife almamak lazım wolf u
    Ybr olsa Ybr parasına satarlardı

Ybr nin klonlanmıs hali dış aksamı nasıl peki

Drift ile wolfu yan yana koy arada fark yok titresimde yok ikisindede 2 sinede bin deneme turu felan yap o zaman daha kolay karar verirsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)