Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

vfr 1200 ilk resimler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda VFR 1200X Crosstourer

Uploaded with ImageShack.us

mhmtesk, KeaSH-07, muhahha306 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    Yunus polismisniz?

Motosikleti
    şahinler biriminde görevliyim yunuslarda değil
    muhahha306 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    görüyorum devamlı köprü yolundaki polislerde,nasıl bmw ye göre artıları varmı????
    çok km yapıyorsunuz ve devamlı düşüp kalkıyor bu motorlar varmı bir sıkıntısı.Detaylı bir açıklama yapsana kardeş.Bu motoru ciddi almayı düşünüyorum bmw den 20 milyardaha ucuz büyük bir fark bu.Acaba aradaki fark 20 milyarmı?

Motosikleti
    dostum bundan önce BMW R1100 kullanıyordum.honda henüz 1 haftalık olduğu için ilk izlenimlerim Bmw nin boxser motoruna nazaran vibrasyonu çok çok az --- V4 motor fazlasıyla atak ve rahat --- ön amortisörlerin ters yapılmış olması ve yeni nesil jant telleri sarsıntıyı kollara ve gidona çok az iletiyor--- yakıt olarak henüz ölçüm yapmadım sağlıklı bir ölçüm 2000 - 3000 km olduğunda alırım --- 275 kg bir ağırlığa sahip ama manevrası çok iyi --- boyu kısa arkadaşlar için yükseklik sorunu olabilir --- Bmv sanırım 65 bin civarında bir fiyata sahip vfr ise bayii fiyatı 38 bin ciddi bir fiyat farkı var kullandıkça artı ve eksilerini burada paylaşırım
    muhahha306 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    eyvallah paylaş valal hatta ayrı bir konu a oraya yaz çünkü çogu insan bu motorla bmw arasındaki farkları bilmek istiyor acayip fiyat farkı var arada.
    r1100 le tabi farklar çok vardır.Keşke İstanbuldai köprü polisleri olsaydı burda onlar senelerce bmw 1200 gsleri kullandı çünkü.Genelde şaseleri hep aynı yerden kırılır bmwlerin.Bakalım bu nasıl olcak.Hayırlı olsun gene senelerce binmek nasip olsun.
    Hala nolan kasklarımı veriyorlar size.Nolan n101 di sanırım klasik kask ben bayılıyorum o modele
    dnz şahin bunu beğendi.

Motosikleti
    Hayirli olsun aman kazasiz belasiz
    dnz şahin bunu beğendi.

Merhaba foruma hoş geldiniz.Umarım Bir kaza bir engel veya bir şey kazanıza sebep vermez.Ancak bir sorumuz daha olacak KASK'ınızı devlet sağlıyor diye biliyoruz.Bu sağlanan kask markaları emniyetçe mi belirleniyor yoksa il emniyeti mi seçiyor ? bi ara herkeste ls2 vardı şimdi herkeste DELTA bluetoothlu intercomlu kask var acaba emniyet mi sağlıyor tüm türkiyeye ?
    dnz şahin bunu beğendi.

Motosikleti
    elimden geldiğince fırsat buldukça görüşlerimi paylaşırım seve seve sizlerle. kask olarak nolan kullanıyoruz şu an n104

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:53 ----------

kask alımlarını emniyet müdürlüğü yapıyor dediğiniz gibi en son alınan delta modeli kasklar ancak ben o kaskı teslim almadım çokda sağlam görünmedi gözüme. geçen sene aldığımız nolan n104 modelini kullanmaya devam ediyorum
    muhahha306 bunu beğendi.

Evet delta bana da biraz esnek gibi geldi.Sizin de bize örnek olacağınız Kasklı Donanımlı fotoğraflarınızı görmek isteriz Saygılarımla

Motosikleti
    bu temizlik sonrası trafiğe kapalı alanda çektiğimiz resimler görev esnasında kasklı ve tam donanımlı olduğumuza emin olabilirsin. Her zaman önce güvenlik ...
    fz6_fazer ve ero__ bunu beğendiler.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun ne diyelim.

Şu güneş gözlüklü polisleri sevmedim sevemiycem
    dnz şahin ve Emreerol bunu beğendiler.

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Buradaki yunuslar paso kafeteryalarda çay kahve derdinde umarım sizin öyle bir durumunuz yok şahinin olayı daha farklı herhalde.
    Ayrıca burdaki yunusların %90 u yaz günü kasksız devriye atıyor kışın soğuktan korunmak için takıyorlardır o ayrı.
    1200 cc lik motor bana göre fazla yunus yada şahin için maksimum 800 cc hacimli bir motor dahi fazlasıyla iş göreceğini düşünüyorum.Tabi ben bilir kişi değilim şahsi görüşüm o yönde 1200 cc gerekliliğini sen de bizimle paylaşırsam öğrenmiş oluruz.
    ReiZzZ bunu beğendi.

Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buradaki yunuslar paso kafeteryalarda çay kahve derdinde umarım sizin öyle bir durumunuz yok şahinin olayı daha farklı herhalde.
    Ayrıca burdaki yunusların %90 u yaz günü kasksız devriye atıyor kışın soğuktan korunmak için takıyorlardır o ayrı.
    1200 cc lik motor bana göre fazla yunus yada şahin için maksimum 800 cc hacimli bir motor dahi fazlasıyla iş göreceğini düşünüyorum.Tabi ben bilir kişi değilim şahsi görüşüm o yönde 1200 cc gerekliliğini sen de bizimle paylaşırsam öğrenmiş oluruz.
    size mobeseden cezai işlem uygulanmıştı değil mi ? Noldu ödediniz mi? Bakın devlet ne güzel koruyor vatandaşı.
    Uygulama güzel ancak niyeti iyi mi kötü mü bilemiyorum.
    Vatandaşı çok mu düşünüyor devlet o zaman DOT ECE vs vs testleri geçemeyen kaskı kasktan sayma veya ülkede satışını yasakla ? yanlış mıdır?

Motosikleti
    CBF 600
    Alıntı rapidhacker5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    size mobeseden cezai işlem uygulanmıştı değil mi ? Noldu ödediniz mi? Bakın devlet ne güzel koruyor vatandaşı.
    Uygulama güzel ancak niyeti iyi mi kötü mü bilemiyorum.
    Vatandaşı çok mu düşünüyor devlet o zaman DOT ECE vs vs testleri geçemeyen kaskı kasktan sayma veya ülkede satışını yasakla ? yanlış mıdır?
    Evet 2 kez ceza ödedim aynı hafta içinde her an farklı ceza gelebilir çünkü her gün uygulama var bizim köşedeki bakkalın orda dahi mobese var neyse kağıttan külah yapıp kafama taksam ceza yemem,yada plaka iptali yapsam ceza yemem,hatayda terörist suriyeliler kol geziyor her yerde bomba patlatıyor adamlar işi gücü bırakmış motorcuları izliyorlar bomba patlayınca ne hikmetse mobeseler o an çekim yapmıyor ciddi anlamda para kaldırmanın,tezgahın dışında hiç bir olayı olduğuna inanmıyorum bu uygulamanın,eşek gibi cezamı ödedim o ayrı.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Motosikleti
    Evet 2 kez ceza ödedim aynı hafta içinde her an farklı ceza gelebilir çünkü her gün uygulama var bizim köşedeki bakkalın orda dahi mobese var neyse kağıttan külah yapıp kafama taksam ceza yemem,yada plaka iptali yapsam ceza yemem,hatayda terörist suriyeliler kol geziyor her yerde bomba patlatıyor adamlar işi gücü bırakmış motorcuları izliyorlar bomba patlayınca ne hikmetse mobeseler o an çekim yapmıyor ciddi anlamda para kaldırmanın,tezgahın dışında hiç bir olayı olduğuna inanmıyorum bu uygulamanın,eşek gibi cezamı ödedim o ayrı.

Helal olsun ayni dusuncedeyim .. Bende bir Hatay/Antakyali olarak yunus polisler arada cani sikildimi Antakyanin en islek caddesinin basinda koftecilerin oraya geliyo gs650 siyle kafada ne kask ne bisey mont bile yok. Koftecilerle muhabbet ediyo beles kofte yiyo bazende bekliyo bi kac tane park cezasi yaziyo kasktan ceza yaziyo sonra basip gidiyo. Ve ayri bi konu burda suriyeli insanlar araba ve motosiklet caliyo hic biri bulunamiyo evlere hirsiz giriyo haber yok yine bulunamiyor. Bana gelmis namuslu motorcularin kafasinda saffet kaski varmi yok mi diye bakiyor. Bana burda adaletten bahsetmeyin Allah icin.

Motosikleti
    CBF 600
    Kusura bakmayın arkadaşlar konu dağılıyor ama burdaki halk barut gibi ben dahil,170 kişi öldü hala başbakan gelmiş değil filistinde ölen insanların hakkını uluslararası arenada arayan adam 170 vatandaşının öldüğü patlama ile ilgili en ufak tepki koyamıyor,bu burdaki halka hakarettir afedersiniz ağzına mıçmaktır,2 karış sakallı özgür suriye o.ç orduları cirit atıyor,nasıl bir sığınmacı kendi şahsi arabasıyla benim ülkemde bana anayolda makas atabilir yahu ? Hani nerde polis ne lamba dinliyor şerefsizler ne kural kaptırıp gidiyorlar.Ben böyle saçmasapan ülke,sistem,düzen görmedim.Sığınmacıysa siktir olsun kampında yaşasın sahilde nargile yakıyor adam sülalesini toplayıp salyalarını akıtarak lanet olsun diyorum,bu düzeni yaratanada tepki koymayan kolluk gücüne de yakında burada toplu kıyım uygulanırsa bu suriyelilere hiç şaşırmayın satılmış medya da haber yapar kimsesiz mazlum suriyelileri hatay insanı katletti diye bir ay döner o haber.
    KeaSH-07, scooboy, Syanur ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Kusura bakmayın arkadaşlar konu dağılıyor ama burdaki halk barut gibi ben dahil,170 kişi öldü hala başbakan gelmiş değil filistinde ölen insanların hakkını uluslararası arenada arayan adam 170 vatandaşının öldüğü patlama ile ilgili en ufak tepki koyamıyor,bu burdaki halka hakarettir afedersiniz ağzına mıçmaktır,2 karış sakallı özgür suriye o.ç orduları cirit atıyor,nasıl bir sığınmacı kendi şahsi arabasıyla benim ülkemde bana anayolda makas atabilir yahu ? Hani nerde polis ne lamba dinliyor şerefsizler ne kural kaptırıp gidiyorlar.Ben böyle saçmasapan ülke,sistem,düzen görmedim.Sığınmacıysa siktir olsun kampında yaşasın sahilde nargile yakıyor adam sülalesini toplayıp salyalarını akıtarak lanet olsun diyorum,bu düzeni yaratanada tepki koymayan kolluk gücüne de yakında burada toplu kıyım uygulanırsa bu suriyelilere hiç şaşırmayın satılmış medya da haber yapar kimsesiz mazlum suriyelileri hatay insanı katletti diye bir ay döner o haber.

Helal olsun usta!!

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı dnz şahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şahinler biriminde görevliyim yunuslarda değil
    Motosikletlere sonradan takılan arka ve yan çantalarının (reklamlı pizzacı kebapçı işi değil, Kappa, Givi v.s. gibi eşya ekipman taşıma amaçlı) ruhsata işlettirilmesi, aksi halde ceza yazılması konusunda durum nedir, bizi aydınlatabilir misiniz? İşin içinden ve yetkili biri olarak...
    Suzuki AN 125 - 2008 / 0 - 24500 km
    SYM Joyride 200 - 2008 / 4500 - 20000+ km (Halen Devam)

Motosikleti
    arka ve yan çantalarla ilgili olarak gelen son genelgede 2014 yılına kadar işlem yapılmayacağı bizlere iletildi. 2014 yılında nasıl bir uygulama getirilir bilemiyorum.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)