Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

vfr 1200 ilk resimler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mr 250 destro
    bızlerın vergılerıyle alınan motorun nesı senın yaa hey allahım
    ero__ bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı laylow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün akşam üstü kullandım,gerçekten canavar gibi motor olmuş.İvmelenmesi,yol hissiyatı ve BMW ye göre daha ince atik yapısı beni mestetti.Fakat çok agır.Bununla kötü yollara girilmez yada çok iyi bir pilot olmak lazım.Abs kapanmıyor sanırım.İlk izlenimler bmwnin daha iyi bir makine olduğu sürüş bakımından ama hondanında motoru ve diğer komponentleri iyi.Bir allahın kuluda şu iki özelliği birleştirip motor üretse peynir ekmek gibi satar

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:28 ----------

Güzel kardeş evet gsle 600 rr ı yakalayamaz polisler ama telsiz denilen bir olay var bilmem biliyormusun.Telsizden bir anons çeker senin şak diye yakalarlar playstation oynu değil gerçek hayat.Ve bu arada isteseler seni gslede yakalarla altında 1000rr bile olsa.Bu pols arkadaşlar öyle bir eğitim alıyorki seni scooterla bile yakalarla.Yakalamak istememelerinni nedeni senin hayatını tehlikeye atmama ve başkalarının.O yüzden bence hiç kaçma
    Telsizleri varsa Bu motorlara gerek yok madem sukuterle nasıl yakalıcak 250 lik motoru ? Güzel güzel böyle devam. + olarak sehir içinde cuplara falan ne yapıcaklar adamlar igne deliginden geciyor.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600 RR ın arkasından nasıl yakalayacak? Yapmayın mantıklı olalım. Bence polis teşkilatı yanlış yolda. Ş.içi, köprü vb. yoğun yerlerde polisler motosiklet üstünde tek olarak (çift moto olarak gibi) super moto tarzı xt660x vb. konumlandırılmalı. Yüksek süratle akan yollarda iri enduro yerine SS olabilir. Maksat kaçmak olunca esnek, kıvrak makineler yoğun trafikte polisten kolay sıyrılacaktır. Örneğin bende xt600 var. VFR vb. 1000 lik süper endurolar nasıl gelecek araç aralarından?
    ne yani bi ss nin arksnda bi ss ilemi kovalasın trafigi tehlikeye atmaktan baska bseye yaramazki bu :D

Motosikleti
    Honda VFR 1200X Crosstourer
    dün akşam üstü kullandım,gerçekten canavar gibi motor olmuş.İvmelenmesi,yol hissiyatı ve BMW ye göre daha ince atik yapısı beni mestetti.Fakat çok agır.Bununla kötü yollara girilmez yada çok iyi bir pilot olmak lazım.Abs kapanmıyor sanırım.İlk izlenimler bmwnin daha iyi bir makine olduğu sürüş bakımından ama hondanında motoru ve diğer komponentleri iyi.Bir allahın kuluda şu iki özelliği birleştirip motor üretse peynir ekmek gibi satar

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:28 ----------

Güzel kardeş evet gsle 600 rr ı yakalayamaz polisler ama telsiz denilen bir olay var bilmem biliyormusun.Telsizden bir anons çeker senin şak diye yakalarlar playstation oynu değil gerçek hayat.Ve bu arada isteseler seni gslede yakalarla altında 1000rr bile olsa.Bu pols arkadaşlar öyle bir eğitim alıyorki seni scooterla bile yakalarla.Yakalamak istememelerinni nedeni senin hayatını tehlikeye atmama ve başkalarının.O yüzden bence hiç kaçma
    laylow sen bu işi biliyorsun

ya polislerin trafikte cep telefonuyla konuşma hakkı var mı ? Sonuçta telefona dalıp bırılerıne carpabılır hani sonuçta o da insan ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı maverıck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bızlerın vergılerıyle alınan motorun nesı senın yaa hey allahım
    Bence konuya dönelim çünkü diğer devlet memurlarının altında audi a8 ler mesedes s kasalar var ufacık bir motor zinbetlenmiş gözümüze batmasın.Bu arkadaşlara en dandik mont veriliyor bilmem farkındamısınız?????
    Onunla kışın motora binin bakalım her allahın günü binin.Kaçınız zatüre olursunuz.Ben bile kışın ısıtmalı yelekle donuyorum motor üstünde.
    Bu meslek kolay değil bu arkadaşlar 40 larına geldiğinde eklem sorunlarından tut kazalardan ötürüde platin gibi amelyatlara giriyorlar.Polisliğin en zor dalıdır motosikletli polislik.

Bugün trafikte su soğutmalı yeni BMW yi gördüm,egzos ve şaft ters taraftaydılar eskisine göre.Ve egzos hondanınki gibi şık olmuş.Motorun duruşuda şık olmuş.Tabi nasıl gidiyor bilemem tonla elektiriksel aksam vardı.Nasıl bir aküye sahip acaba yada alternatöre.Çok istiyorum almayı ama 64 000 tl ye passat alınıyor ya ıfır kme.
    Hanım boşar beni parayı versem
    Deniz kardeş duydumki bisikletli polisler alınıcakmış trafik için nasıl olucak süreç haberin varmı?
    Benim çok bisikletli arkadaşım var profosyonel olarak yapan bu işi yaşlarıda genç acaba başvursalarmı?

sentepeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 700
    türk polisine verdiğim her kuruş helal olsun rahat rahat geziyosak onlar sayesinde arkadaşlar dahada demem ...

Motosikleti
    Bence konuya dönelim çünkü diğer devlet memurlarının altında audi a8 ler mesedes s kasalar var ufacık bir motor zinbetlenmiş gözümüze batmasın.Bu arkadaşlara en dandik mont veriliyor bilmem farkındamısınız?????
    Onunla kışın motora binin bakalım her allahın günü binin.Kaçınız zatüre olursunuz.Ben bile kışın ısıtmalı yelekle donuyorum motor üstünde.
    Bu meslek kolay değil bu arkadaşlar 40 larına geldiğinde eklem sorunlarından tut kazalardan ötürüde platin gibi amelyatlara giriyorlar.Polisliğin en zor dalıdır motosikletli polislik.

Bugün trafikte su soğutmalı yeni BMW yi gördüm,egzos ve şaft ters taraftaydılar eskisine göre.Ve egzos hondanınki gibi şık olmuş.Motorun duruşuda şık olmuş.Tabi nasıl gidiyor bilemem tonla elektiriksel aksam vardı.Nasıl bir aküye sahip acaba yada alternatöre.Çok istiyorum almayı ama 64 000 tl ye passat alınıyor ya ıfır kme.
    Hanım boşar beni parayı versem
    Deniz kardeş duydumki bisikletli polisler alınıcakmış trafik için nasıl olucak süreç haberin varmı?
    Benim çok bisikletli arkadaşım var profosyonel olarak yapan bu işi yaşlarıda genç acaba başvursalarmı?
    bisikletli polis alımıyla ilgili bir bilgim yok. arkadaşlar egm.gov.tr sitesini takip ederlerse ordan en güncel haberleri alabilirler. alım yapılırsada hiç fena olmaz bizlere büyük destekleri olabilir kalabalık çarşı merkezlerinde.

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Abi geçen gün yanından geçerken korna çaldım hiç oralı olmadın

Motosikleti
    Alıntı aranel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi geçen gün yanından geçerken korna çaldım hiç oralı olmadın
    güzel kardeşim inan dikkat etmemişimdir kusuruma bakma. kulakta telsiz hiç susmuyorki korna sesi duyalım

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Alıntı dnz şahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel kardeşim inan dikkat etmemişimdir kusuruma bakma. kulakta telsiz hiç susmuyorki korna sesi duyalım
    Ne demek abi şaka yapıyorum. Bundan sonra yanından geçerken el kol yapan bi inazumalı görürsen bilki benim

bir de cevap alabilsek.sayın deniz bey emniyetten yunuslar bır kırmızı ısıkta gecp dıgerınde beklıyorlar yani bir ıhbar yokken keyfıyeten gecıyor 155 ı arıyoruz uyarıcaz dıyolar bir sey cıkmıyo.ertesı gün yine aynı plaka yıne aynı adamlar. napabılırız ? Illa ki savcı mı olmalıyız polıslere söz geçirmek için

bu arada halka inip kaynaşmanız çok güzel sorunları amirlerinize iletirseniz hepimiz mutlu olacagız kolay gelsin

Motosikleti
    Alıntı rapidhacker5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir de cevap alabilsek.sayın deniz bey emniyetten yunuslar bır kırmızı ısıkta gecp dıgerınde beklıyorlar yani bir ıhbar yokken keyfıyeten gecıyor 155 ı arıyoruz uyarıcaz dıyolar bir sey cıkmıyo.ertesı gün yine aynı plaka yıne aynı adamlar. napabılırız ? Illa ki savcı mı olmalıyız polıslere söz geçirmek için

bu arada halka inip kaynaşmanız çok güzel sorunları amirlerinize iletirseniz hepimiz mutlu olacagız kolay gelsin
    halka inip kaynaşma bende halktanım . acil bir çağrıya giderken geçiş üstünlüğünü kullanıyoruz buda olaylara en kısa sürede müdahale edebilmemiz için zorunlu bir durum. bunun dışında keyfi kural ihlalleri hoş değil tabiki bir çok arkadaşımız bu konuda duyarlı. ayrıca bu konularla ilgili 155 i aradığınızda emin olun hemen telefonla görüşelim anonsu ile arkadaşlar uyarılıyor.

halka inip kaynaşma bende halktanım . acil bir çağrıya giderken geçiş üstünlüğünü kullanıyoruz buda olaylara en kısa sürede müdahale edebilmemiz için zorunlu bir durum. bunun dışında keyfi kural ihlalleri hoş değil tabiki bir çok arkadaşımız bu konuda duyarlı. ayrıca bu konularla ilgili 155 i aradığınızda emin olun hemen telefonla görüşelim anonsu ile arkadaşlar uyarılıyor.
    plakasına kadar verdım.seyır halındeyken ıntercomla.30 dk kadar takıp ettım hıc bır sey olmadı ne bır duraksama ne bır uyarı ne bır merkeze cagrı.3 gun sonra aynı arkadaslar aynı motor sasırmadık zaten zaman olsa da kamera kayıtlarını onunuze doksem.

Dıger bır konuysa polısın bana sahsıma '' zorlama gerı zekalı zorlama '' dıyerek kendısını gecmeme ızın vermeme hakkı var mıdır ? Kusura bakmayın polıs oldugunuz ıcın soruyorum egm den bılgı edınme hakkından sordum da 1 ay kadar beklıyorum
    dnz şahin bunu beğendi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    sitem eden arkadaşlarda sağolsun etmeyende şunu söyliyim sonuçta ben işimi yapıyorum ve devlet memuru olarak nerede ne şartlarda görev verilirsi yapmak zorundayım YBR 250 ile de görev yaptım. bu konuyu gösteriş için değil firmanın yeni bir ürünü olan bu motor hakkında almayı düşünenlere bir nebze olsun faydam olabilir düşüncesiyle açtım.
    iyi ettin gercekten.elbette halkla ıcıce olunca ve ınsanlara uymayan kuralları sız dogru uygulayınca ıster ıstemez tepkı doguyor.ceza yeme vs. gıbı. kısısel hatalar her kurulusta olur ama bunları tum kuruma mal etmek cok yanlıs.hele kı turkıye gıbı motorculara onem vermeyen bır ulkede,aramızdan bu sekılde ozel bır kurumdan arkadasımız ozguvenıyle cıkmısken , devlete - hukumete olan hıncımızı arkadası hedef tahtası gıbı gosterıp cıkarmak cok yanlıs.

ben de kıdemlı ustegmenım.denızcı hem de.en "ıcerı" atılanlardan.daha oncekı bırcok platformda ıyı-kotu tartısmalarım olmustur bu konularda.ınsanlar askerlık anılarıyla,darbe hatıralarıyla butunlesıp , guncel orduya ve mensuplarına atıp tutuyorlardı.garıp gercekten.

ordu-polıs ve dıgerlerı.hepımız Turkıye ıcın varız.bu ılk kural.gerısı ınsanın ıc huzuru-vıcdanı ve sorumluluguyla ılgılı.kotuye kullananı sıkayet etmek de bızım-sızın gorevınız.ama bu suankı gıbı alakası olmayan forumlarda ve alakası olmayan kısılere post atmakla olmaz.
    dnz şahin bunu beğendi.

Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi ettin gercekten.elbette halkla ıcıce olunca ve ınsanlara uymayan kuralları sız dogru uygulayınca ıster ıstemez tepkı doguyor.ceza yeme vs. gıbı. kısısel hatalar her kurulusta olur ama bunları tum kuruma mal etmek cok yanlıs.hele kı turkıye gıbı motorculara onem vermeyen bır ulkede,aramızdan bu sekılde ozel bır kurumdan arkadasımız ozguvenıyle cıkmısken , devlete - hukumete olan hıncımızı arkadası hedef tahtası gıbı gosterıp cıkarmak cok yanlıs.

ben de kıdemlı ustegmenım.denızcı hem de.en "ıcerı" atılanlardan.daha oncekı bırcok platformda ıyı-kotu tartısmalarım olmustur bu konularda.ınsanlar askerlık anılarıyla,darbe hatıralarıyla butunlesıp , guncel orduya ve mensuplarına atıp tutuyorlardı.garıp gercekten.

ordu-polıs ve dıgerlerı.hepımız Turkıye ıcın varız.bu ılk kural.gerısı ınsanın ıc huzuru-vıcdanı ve sorumluluguyla ılgılı.kotuye kullananı sıkayet etmek de bızım-sızın gorevınız.ama bu suankı gıbı alakası olmayan forumlarda ve alakası olmayan kısılere post atmakla olmaz.
    ne guzel konusuyorduk germeye gerek yok güzel bir hava vardı konusmamızda germeye gerek yok saygılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

neyse ortam gerildi saygılar sevgıler hepnıze

Motosikleti
    Alıntı rapidhacker5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plakasına kadar verdım.seyır halındeyken ıntercomla.30 dk kadar takıp ettım hıc bır sey olmadı ne bır duraksama ne bır uyarı ne bır merkeze cagrı.3 gun sonra aynı arkadaslar aynı motor sasırmadık zaten zaman olsa da kamera kayıtlarını onunuze doksem.

Dıger bır konuysa polısın bana sahsıma '' zorlama gerı zekalı zorlama '' dıyerek kendısını gecmeme ızın vermeme hakkı var mıdır ? Kusura bakmayın polıs oldugunuz ıcın soruyorum egm den bılgı edınme hakkından sordum da 1 ay kadar beklıyorum
    trafikteki görevimiz araç ve yaya trafiğinin akışını sağlamak engellemek değil. buna hiç kimsenin hakkı yok. müracaatınıza genel müdürlüğümüz gerekli açıklamayı yapacaktır. O güzel canını çok fazla sıkma

trafikteki görevimiz araç ve yaya trafiğinin akışını sağlamak engellemek değil. buna hiç kimsenin hakkı yok. müracaatınıza genel müdürlüğümüz gerekli açıklamayı yapacaktır. O güzel canını çok fazla sıkma
    yok zaten sıkmıyorum bana edılen kotu muameleyı sordum sadece .yani sonra ozur dıletmesını bıldım zaten canım sıkkın degıl o yuzden sadece polısın gerı zekalı deyıp sıkayetcı olsak ne gıbı bır sonuc cıkar '' kamerayı takınca adam mı oluyorsun ? Artist ''bunlardı

CONSTANTİNE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selcuk sakin ol yavrum dikkat ettinmi motor aynı seninki gibi revizyona ugraşım jantlar tel güzel alet trafikte yorar boş yolda akar.
    sakinim abi ama haksızmıyım. site bitmiş şöle bi gezi düzenleme yok öğretici bilgi yok ama laklak oldumu hurraaa.
    GAZZZZZZ

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)