Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Karar verdim Suzuki İnazuma alıyorum yalnız ??

Motovento
    REKLAM ALANI
    MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnazuma ilk çıktığı günden beri aklımda.Maddiyat olayını düzelttiğim gibi almayı düşündüğüm motosiklet.Kısmet artık.
    Ben FZ6 Fazer ABS almayı düşündüğüm için kafamda hep şu fikir var; "buna 12.000 vereceğime 3-4 daha koyar Fazerımı alırım. Ama dur ya bunuda alırsam sıfır bir motosiklet! Rodajını ben yapacam! Grenajlısı bir gelsin gidip bakayım Fazer almadan önce." psikopata bağladım valla ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben FZ6 Fazer ABS almayı düşündüğüm için kafamda hep şu fikir var; "buna 12.000 vereceğime 3-4 daha koyar Fazerımı alırım. Ama dur ya bunuda alırsam sıfır bir motosiklet! Rodajını ben yapacam! Grenajlısı bir gelsin gidip bakayım Fazer almadan önce." psikopata bağladım valla ...
    inazuma fazla iddalı herkesin kafasını karıştırdı
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inazuma fazla iddalı herkesin kafasını karıştırdı
    Suzuki ben ve benim gibilere byük ayıp etti ama! Yapmasana kardeşim öyle motor! ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam karar vermiş, Inazuma alacak, "heybe çantası var mı? varsada nasıl durur?" diye sormuş ama bizim MT kullanıcıları alışmış kudurmuştan beterdir hesabı tahmin ediyorumki başlıktan ötesini okumadan başlamış yoruma;

- Inazuma tercih ederim! Sende et!
    - Inazuma iyidir Hysoung alma!
    - Neee Honda mı? Hayı hayır Inazuma al!
    - Inazuma iyi alet ama bak şusu var busu var.

Hatta başlığı açan bile kendini akıntıya bırakmış soru ve düşünce yön değiştirmiş;

- Acaba ne alsam?
    - Ya birde şu var! Peki nasıl?

gibisinden kendini kaybetmiş garibim.

Alemsiniz ya ...
    Dostum ne içtiysen banada aynısında yolla. Bu kadar satırı hangi yorumlara bakarak yaptın topu topu senin iletinden önce 7 ileti var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:51 ----------

Hımmm şidi hatırladım dostum sen başlıklara girip konuyla alakası olmayan iletiler yazan dostsun geçen günde motorsuz motorcular konusunda yardırmış gidiyodun internet kotası falan filan

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ne içtiysen banada aynısında yolla. Bu kadar satırı hangi yorumlara bakarak yaptın topu topu senin iletinden önce 7 ileti var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:51 ----------

Hımmm şidi hatırladım dostum sen başlıklara girip konuyla alakası olmayan iletiler yazan dostsun geçen günde motorsuz motorcular konusunda yardırmış gidiyodun internet kotası falan filan
    1. olarak ben senin dostun değilim. Benim senin kafada "ne içtin kafası" nda dostum yoktur. Her önüne gelene "dostum" ayağı çeken adamın düşmanlığını dostluğuna tercih ederim.

Siz belliki ileti ve satır saymayı seviyorsunuz. 7 iletiye sadece 6 satır latife ile cevap vermişim. 1 satır eksik.

2. konuyla alakasız bir mesaj atmadım. Adam zaten motosiklet kararını almış, ne alacağını biliyor. Ya okuduğunu idrak edemiyorsun ya da aşırı derecede öneride bulunma hevesine kaptırmışsın ki, halen birşey önerme çabasındasın. Aslında benim sana "neyin kafasındasın" demem lazımken, sen bana bunu sormuşsun, ilginç.

3. ve son olarak ise; başlıklara girip alakasız şeyler yazıyormuşum. Pehhh pehhh. Bana konuyla alakası olmayan hangi iletimi gördüğünü alıntı yaparak özel mesaj ile atarsan gözlemini ölçeriz. Burası tartışmanın yeri değil, alenen yoruma açık tartışmaya girme istersen basit kaçıyor (aynen benim şu an "burası yeri değil" derken sana cevap vermem gibi).

Kota olayınada takılmışsın; insanların yararına olsun, kotaları boşa gitmesin, youtube dan video izlerken "arkadaş kotasız internet diye yırtınıyorlar al bak bizde kotasız var çatır çatır izliyoruz" dedikten sonra ay sonunda faturayı alınca şapşal şapşal faturaya "agaa bu ne ki" diye bakmasınlar diye yazılmış yazılardan bahsediyorsun! Ki neden zoruna gitti de takıntı yaptın anlamadım. Sanada mı dolgun bir internet faturası geldi? ...
    Ercument bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Çanta bir şekilde çözülür de, ön cam konusu gerçek sıkıntı, henüz düzgün bir rüzgarlık göremedim bu alete, bence sıkıntı burada. Uzun yol nasıl yapılır o zaman?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu Inazuma'ya çanta kesinlike yakışmıyor. Ona çanta takacağıma sırtıma takmayı tercih ederim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)