Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Koltuk Kesme Fantazisi Nedir Ya

Motovento
    REKLAM ALANI
    salvoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Süper 8 2012
    Geçenlerde gece motorumun koltuğunu boydan boya kesmişlerdi dün gecede benım motorun yanına bağlayan bi vatandasın koltuğunu kesmişler bu nedir arkadaş ya kodumun mahallesinde bu motor düşmanlığı nedir ya motoru alalı 1 sene oluyo 4 5 kere motoru bağlamak için yer değiştirdim.nedir bu milletin garezi.!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    memleketin iti kopuğu bitermi arkadaş ,

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    kötü kadın evlatları !! onlar var anasını alıyor geziyor motorla bizim motorumuz yok keselimde masraf etsin hıyarlığında olan kişiler bence..

Motosikleti
    Kymco Süper 8 2012
    motor için 5 mlıyar kredi çek 12 ay boyunca öde sonra bunlar yüzünden uğraş dur.Otoparka her ay 70 lira vermeyi sanki biz bilmiyoruzda motoru sokağa bırakıyoruz.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    doğum kontrolü hakkında bilinçsiz insanların neticesinde onlardan olan veletlerin yapacağı şey bu olur ancak. Öylelerini alacan sabun yapacan bi işe yarasınlar
    Eagle7, M.balibey, haojin2005 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    bazı insanlar kullandığı condomları imha etmiyorlar,ondan sonra o kişiden habersiz bir canlı kendi kendinin oluşumunu sağlıyor ve tür canlılar bu tür eylemleri yapmaya meyilli oluyor
    pamukta yetişen fasülye misali...

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eeeeeee Prezervatiften haberi olmayan sorumluluksuz anne-babanın çocuklarından ne hayır gelecek ? 5 dakikalık zevk için velet doğururlar sonra hayvan atar gibi sokağa atarlar.
    Re!S*33 bunu beğendi.

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    İnsanın hayatı boyunca gördüğü tek motor annesi olunca böyle oluyor. Onu yapanı yakalayıp egzozun soğuk yerini bir tarafına sokacaksın ki sıcak yerden tutamayıp çıkaramasın.
    salvoo, Eagle7, MBHoro ve 11 diğerleri bunu beğendiler..

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsanın hayatı boyunca gördüğü tek motor annesi olunca böyle oluyor. Onu yapanı yakalayıp egzozun soğuk yerini bir tarafına sokacaksın ki sıcak yerden tutamayıp çıkaramasın.
    bu nedir yaw ufkum genişledi :D
    s.e.c bunu beğendi.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğum kontrolü hakkında bilinçsiz insanların neticesinde onlardan olan veletlerin yapacağı şey bu olur ancak. Öylelerini alacan sabun yapacan bi işe yarasınlar
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    kedi tırmalamıştır cocuk olsa elindeki kesici aletle biryerlerini keser yetişkin olsa lastik patlatır yada çalar

Bu istanbul it kopuk kaynıor

6PaTLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150T-19A, Lifan LF200 GY6, Hero Karizma R
    Hangi semttesin?

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Geçen arkadaşın arabasını çocuklar çizdi. Hemde nasıl, anlatayım Araba sıfır alındı senesi daha yeni doldu, çocuklar yerdeki çakılları toplamış ve arabanın üzerine resim yapmaya çalışmış. Epeyde bi uğraşmışlar manzarayı siz düşünün artık. Bunun adı sahipsizlik. Çocugunu eğitmekten aciz aileler gündüz sokağa terkedip akşam topladıkları için bu durum kimse için birşey ifade etmiyor.
    M.balibey ve ReiZzZ bunu beğendiler.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kediler yapmasın benimkine yapmıştı çünkü biraz gözlemleme imkanınız var ise gözlemleyin kesin birinin yaptığından eminseniz polis çağırıp parmak izi aldıra bilirsiniz biz araba çizilmesi sonucu gidip araçtan parmak izi almıştık birkaç gün önce tartıştıkları birinin yaptığı çıkmıştı ortaya şimdi okuyunca saçma gelebilir fakat biraz ısrar edince yapacaklardır kimsenin malına kimse zarar veremez

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Enteresan bi durum gerçekten. Ben otogarda çalısıyorum şuan bekleme salonundaki koltuklara oturan vatandaş eline anahtar yada ne bulduysa kolduğu delicem diye uğraşıyor daha 1 sene lik koltuklar delik deşik. boydan boya kesinlenlerde var. Benim motorda peronların yanında gözümün önünde duruyor bir vatandaş benim koltuğu kültablası niyetine kullanmış çıktım bi baktım full kül dolu mercimek kadar bi bölge erimiş çok belli olmuyor. Amaç ne çözemedim bir türlü sanırım sizin koltuğu kesenlerle aynı olsa gerek , çekememezlik kıskançlık yada sırf cinslik olsun sahibini üzelim başka bişey gelmiyo aklıma.

Motosikleti
    Kymco Süper 8 2012
    kedi olmasına imkan yok boydan boya tek çizgi halinde falçata tarzı bişeyle kesilmiş.Çocuk olmasınada pek imkan yok o gece motoru gece 1 de falan bağladım.park ettiğim yerde kımseyede zararı yok.yeni koltuk diktircektım bugun herşeyi hazır ama diktirmeye korkuyorum. ulan yaz geldi takılırız diye xenon amerikan park stickerlar falan derken lavugun yaptıgına bak diken üstünde yatırcaklar gece benı

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Benim motoruma böyle bir şey yapsalardı.
    Yanıma bir miktar vazelin, Bir kova buz, Ağrı kesici, teramisin alır. Arkadaş Redline girene kadar abanırdım.
    Ondan sonra sokağa salardım. Saatlerce hüngür hüngür ağladıktan sonra, Anne ve Babası ile el ele uçurumdan aşağıya atlayıp intihar ederlerdi.
    yusufozugenc bunu beğendi.

Motosikleti
    Kymco Süper 8 2012
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motoruma böyle bir şey yapsalardı.
    Yanıma bir miktar vazelin, Bir kova buz, Ağrı kesici, teramisin alır. Arkadaş Redline girene kadar abanırdım.
    Ondan sonra sokağa salardım. Saatlerce hüngür hüngür ağladıktan sonra, Anne ve Babası ile el ele uçurumdan aşağıya atlayıp intihar ederlerdi.
    Yapanı bulursan hersey yapılır. neyse dikkat edin arkadaslar dicemde nereye nasıl kime dikkat ediceksiniz

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Siz oraya bir motor daha koyup, soteye yatın. inanıyorum ki, çevrenizden bi komşunun çocuğudur.
    Size uyuz olduğu için yapıyordur. O motora da aynı şeyi yapmaya kalkacaktır.
    O esnada enseleyin. Ver çoşkuyu kolonlara

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)