Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

drif kac km de aciliyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Bi saat durmaksızın 120kmh ile yardırsan en fazla 10 km ilerlersin, motosikletinin limitlerinde canını almaya değer mi ki

"Benim hızlı gitmem şart ama çok para bağlamak istemiyorum" diyorsan, bisikletle yokuş aşağa salın 150kmh rahat görürsün

125cc / +130kg motosikleti o süratlerde durdurmaya çalışmaktan daha iyi durur 10kg bisiklet bu konuda da şüphen olmasın
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Dostum dalgayı bir kenara bırakırsak ön dişliyi orjinalinden bir diş büyüğü ile değiştirirsen hem motorun rahatlar hemde rampa aşağı daha hızlı gider.Karbüratör ayarıda tabi etkilidir.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Alıntı Proud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoruna küçük sürprizler yap, 200 yaptığını göreceksin.
    Mesala motoro binmeden önce ona hediye ver

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi saat durmaksızın 120kmh ile yardırsan en fazla 10 km ilerlersin, motosikletinin limitlerinde canını almaya değer mi ki
    1 saat boyunca 120 km/h ile giderseniz eğer, en fazla ve en az 120 km yol katedersiniz : ). Sizin hesapta bir problem var veya yanlış söylediğiniz. Şöyle yapalım;

"120 km hızla gidip gideceğin en fazla 1 saat olabilir" gibisinden olabilir : ) ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    kardeş düz yolda rüzgarsız olursa 120 fln yapar fakat zar zor fazla bişi bekleme 135 cc lik motor yani motorun hızı normal herkes zaten 110 120 en fazla 125 görüyor oda üstüne yatarsanki oda tehlikeli

dogus2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    Benzine tiner ekle 140'ı geçmezse adam değilim
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı o 2 tekerin üzerinde gitmezdim

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 saat boyunca 120 km/h ile giderseniz eğer, en fazla ve en az 120 km yol katedersiniz : ). Sizin hesapta bir problem var veya yanlış söylediğiniz. Şöyle yapalım;

"120 km hızla gidip gideceğin en fazla 1 saat olabilir" gibisinden olabilir : ) ...
    Haklısın, alıntısız anlamsız kalmış yazdıklarım Ben o farkı arkadaşın belirttiği hıza ve yapsa yapsa +10kmh sürat yapsın, ne olacak ki... diye düşünerek yazmıştım aslında

Alıntı ahmet.kilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bende 125 drift var, duzde 110 u zor geciyo, kac km de aciliyo bunlar...
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi saat durmaksızın 120kmh ile yardırsan en fazla +10 km ilerlersin, motosikletinin limitlerinde canını almaya değer mi ki
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R5 diye bir motosiklet yok. Onun adı ER-5. + olarak ben 20 senedir motosiklet kullanıyorum ve şu an bilmediğim extra birşey öğrenmek istersem sorarım. Kendi kendinize öğretmen triplerine girmeyin.

Hayır "190 yaparım" diyen kim onuda merak ettim. Bahsi geçen kişi muhtemelen benim ama okuduğunuzu ya anlamıyorsunuz ya da direk olarak cümlenin başını okuyup kafanızda yorumluyorsunuz ki yanlış yorumluyorsunuz.

Kimse yüksek cc kullanıp "acaba bu kaç yapar" demiyor. Neyin kafası bu anlamadım ...
    pardon ama sen yukarda yazmadınmı zorlasam 190 yaparım diye?
    tutarlı atmak lazım hayır motoru bilmiyen biri abi bu o hıza çıkıyosa süper dicek ve benim arkadaşım gibi alıcak ktm 640 kullanan birederime madara olucak.
    kelimelere takılma bakmadan yazıyorum normal ögretmenlik degil benimki tecrübe ve açık sözlülük.
    senin cevrende yüksek cc ye binip acaba son hızı görebilirmiyim diyen yokmu?var ee
    sen onu bunu bırak ibrende hayatında göremiyecegin km leri klavyeye döküp insanları yanlış yönlendirme.!
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    ayrica 135 cc motor ve 140 yaptigini soyleyen arkadaslarimda var
    Şimdi :
    "Amca doktora gitmiş;
    - Hocam, yaş ilerledi malum, artık yatak performansımız düştü, eskisi gibi değilim, ama bazı arkadaşlar haftada 2-3 yaptıklarını söylüyorlar ne yapsak acaba? demiş.
    Doktor bakmış ;
    - Amca sakıncası yok, sende söyle ! demiş."
    Buradan kendinize bir hisse çıkartın artık.

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    Selam beyler bende mondial125 drift var2700e geldi km motor hala bagiriyo rampayi 90 100 cikiyo ama duzde 110 u zor geciyo kac km de aciliyo bunlar bilgisi olanlar yardimci olursa sevinirim
    110 u mu zor geciyo ben 3300 deyim max 135 yaptım 2 kişi 2bin civarida 120 ye sabit 1 saat hiç hız düşmeden aydına gidip geliyordum ozamanda max hızım 130 civariydi

Motosikleti
    yamaha cryptone
    Şu "motor açılması" lafını ben hiçbir büyük markanın ne kullanma klavuzunda gördüm ne de böyle birşeyi ciddi olarak duydum.

Bu birçok konuda olduğu gibi bir halk efsanesi sadece. Motor açılması diye birşy yoktur. Sadece ilk 1600 km rodaj aşamasıdır. O safhada 80 i fazla geçmemek lazım ki zaten sözkonusu motorla 100 gibi bir hız bile fazla. Onu bile ancak otoyolda yapmalısınız.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)