Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yüreğimden bir parça koptu sanki ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Merhabalar , ilk aklıma buraya yazmak geldi en çok böyle rahatlarım diye düşündüm,

Motorumla geziyordum altınşehir civarlarında. bir motoru kaza yapmış şekilde gördüm , hemen yanındada bir araç duruyordu . Hemen araca baktım içinde motorsikletin sürücüsü vardı arabanın sahibi su falan çarpıyordu adamın yüzüne...

Aklıma benim kazam geldi aynı benim gibiydi yarı baygın bir şekilde kafası bir sağa bir sola gidiyordu . Hemen yanlarına gittim indim motordan tam yanlarına koşuyordum araba birden kalktı büyük ihtimal sürücüyü hastaneye götürüyorlardı,

Kazalı motorun yanına geldm 5-10 dk motora baktım , dalmışım farkında değilim kendi kazam geliyor tabiki aklıma , bir yandanda adamı düşünüyorum...

Şuan evdeyim fakat hala çok kötüyüm , şuan erkekliğimi bir kenara koydum , dayanamadım ağladım ...

İnşallah biran önce sağlığına kavuşur . Bu yazıyıda rahatlamak için yazdım çünkü olaydan 2 saat geçmesine rağmen üzerimde bir mutsuzluk var.

Ayrıca araba sürücüsünüde tebrik ederim kaçmamış , arabasının içine almıs yardım ediyordu ...

Okuyan herkeze teşekkür ederim.
    namk, DALGIC_800, erays ve 6 diğerleri bunu beğendiler..
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    ne güne geldik be. insanlar birbirine yardım ediyor diye seviniyoruz. çok kötüye gidiyoruz çok. eğitilmemiş öğretilmemiş insanlarla bu hayatı yasamak zor. ne kadar basit bir hayatımız var ya. düşünsenize hayatınız carptıgınız araca baglı. sürücüsü insansa yasarsınız saglam kalırsınız, degılse ya ölürsüünüüüz ya da biryerleriniz sakat kalır genç yaşta hayata küsersiniz. inşallah iyi insanlara denk geliriz hepimiz. kader diyoruz ama, pisi pisine ölmek sakatlanmak da, kader mi be kardeşim. konuyla pek alakası yoktu ama, aklıma bir arkadasımın kazası geldi. carptıgı adama yalvarmıs benı hastaneye gotur dıye. boyle bırsey olabılır mı ? neyse, siz de içinizi döktünüüüz ben de...
    erays, dreamkiller ve babaduru bunu beğendiler.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    inşallh kötü birşey olmaz sürücüye

Motosikleti
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne güne geldik be. insanlar birbirine yardım ediyor diye seviniyoruz. çok kötüye gidiyoruz çok. eğitilmemiş öğretilmemiş insanlarla bu hayatı yasamak zor. ne kadar basit bir hayatımız var ya. düşünsenize hayatınız carptıgınız araca baglı. sürücüsü insansa yasarsınız saglam kalırsınız, degılse ya ölürsüünüüüz ya da biryerleriniz sakat kalır genç yaşta hayata küsersiniz. inşallah iyi insanlara denk geliriz hepimiz. kader diyoruz ama, pisi pisine ölmek sakatlanmak da, kader mi be kardeşim. konuyla pek alakası yoktu ama, aklıma bir arkadasımın kazası geldi. carptıgı adama yalvarmıs benı hastaneye gotur dıye. boyle bırsey olabılır mı ? neyse, siz de içinizi döktünüüüz ben de...

Zaten amacım içimi dökmekti , sizde rahatladınız bende ... Etkisinden kurtulmaya çalışıyorum hala ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallh kötü birşey olmaz sürücüye
    İnşalllah .
    erays bunu beğendi.

Motosikleti
    Yeni Çelik Crown 150
    Geçmiş olsun Berke kardeş. Senin kaza nasıldı?Bende 2010 da kaza geçirmiştim aceleci bir sürücü yüzünden.

Motosikleti
    Benim kazam bir çukur yüzünden oldu , aslında benimde hatam var gereksiz hızlı gidiyordum , ön lastik çukura girince fırlattı 70-80 km gibi hızlarda . Geçmiş olsun sizede ...

Motosikleti
    Yeni Çelik Crown 150
    Aynı çukur olayı benim de başıma gelmişti. 80 gibi bir hızdaydım ve çukur varmış üstelik çevre yolu gibi bir yerde ve yağmurdan dolayı dolmuş,bende farketmedim. Scooter dı o zaman motor ona rağmen Allah a şükür şans işte çukur biraz daha küçük olsa aynen beni de atardı sizin gibi. Çok geçmiş olsun

Motosikleti
    Çok teşekkür ederim .

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 ESD
    S.A ALLAH yardımcısı olsun kaza geçiren arkadaşımızın acil şifalar diliyorum.. ALLAH tüm motorcuların yardımcısı olsun ....
    swath bunu beğendi.

Geçmiş olsun diyorum.
    Trafik hali malum.

Bu arada bankaların ve sigorta şirketlerinin ferdi kaza sigortaları falan var.

Elbette can acısını ödemez ama;
    dünya hali,

Senelik 50-100 lira arası birşey.
    Hastane masrafları, sakatlık durumları vsvs. Ödeniyor.
    Sonuçta çoğu insanı bir kaza durumu maneviyatını geçtim, maddi olarak resmen yıkar.

Başınıza bir iş geldiği takdirde, ölüm dahi olsa geride kalanlara sigortasına göre yüklü ödeme yapılıyor.

Araştırın ve imkanınız varsa yapmaya çalışın derim.

Şimdiye kadar yaşadıklarımıza ve anlatılanlara bakılacak olursa kelle koltukta geziyoruz demek yanlış bir yorum olmayacaktır.

Kazasız belasız günler dilerim... Kaza yapanlara çok geçmiş olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)