Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ötv'nin sizi bağlamadığını mı düşünüyorsunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşlar.şimdi size motosiklet dışındaki araçların sizi ne kadar etkilediğini sorsam en önemli gündem konunuz bu olurdu.peki motor sektörünün yani motor kullanıcıların bu kadar artmasıyla ötv nin artışı, dolayısıyla bu sektörün önüne taş koyulması hiç mi ilginizi çekmedi. sizin yaptığınız kazaların bi çoğu diğer arçlar tarafından farkedilmeyişiniz.trafikte motorcuların sayısı artsaydı yararınızamı yoksa zararınıza mı olurdu. ACABA?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    f-ender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250--haojin as150
    ilgimizi çekmesi bir yana bir şekilde protesto etmek için toplanılmasını istiyoruz ve emin olunsun bu protesto düznli bir organize olursa eğer gerçekten katılımın çok ve etkili olacağına inanıyorum kendi adıma...ilgilendirmez olurmu yaaa haziran gibi motor deiştirecektim ben offfff...

Journeyman_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Kesinlikle doğru...sayımız arttıkça bu kültür yerleşecek...umarım üreticiler ortak hareket etmenin avantajını kullanırlar....
    [FONT="Verdana"]
    [COLOR="Red"]" Tanrım, iyi bi adam yap beni, yalancılara kandırtma, karşımdakilerin doğru anlamalarını sağla, gerçek sevenlerimi koru ve gözet; sınırlarımı koyma gücü ver sevdiğimde ve kavga ettiğimde..."[/COLOR][/FONT]

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim şu an motorum yok ama ben bile ilgileniyorum be kardeşim, her türlü protestoya katılmaya hazırım. Herkes de duyarlı olmalı, ki motorseverlerin farkı çıksın ortaya.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "ozlem bo" arkadaşım,çok ilgilendiriyor.Analdığım kadarıyla tapkileri az buluyosun.Bence bi konuyla ilgili başlıkları bi incele.Çünkü baya çoktu ve insanlar bir sürü fikir üretti.

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    hertürlü faaaliyette varım, nasıl bi saçmalık bu yaaa

hem 2 tekeriz hemde 4 tekerden fazla ödüyoruz herşeyde...
    BU ÜLKE NİN ET BEYİNLİLERİ SAĞ OLSUN beyin olması gereken yerde, et bulunan insanlar çok etrafımızda..

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    E-posta atmadığımız sayın devlet erkanı kalmadı.

Benim motorum olmadığı müzmin bir artçı olmama rağmen toplanıp boğaz köprüsü geçme, vergi dairesi önünde aragazı vermek gibi fikirler üretiyorum.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler