Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Moto Nakliye Konusuna Kargo Çözümü

Motovento
    REKLAM ALANI

Bence harika bir konu olmuş şehirdışından motor getirmek zevkli gibi görülse de sıkıntılı ve zor bir iş kaza durumu,ceza yeme durumu,ihtiyaçlar,km yapması benzin derken fiyat kargo masrafını rahatlıkla geçer yakın bir şehir değil ise eğer.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AliAltay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum tavsiyelerin için teşekkür ederim motor dün itibariyle sahibine sağlim ulaşmış durumda streç te de herhangi bir yırtılma yada deformasyon söz konusu değildir.
    Büyük şansınız varmış , geçmiş olsun ! . (Biz bu şekilde makina gönderdik ! acenta makina gidesiye kadar ikinci ele düşmüştü !!!) , riskli bir iş açıkçası !.
    " Aklı "fukara olanın , fikri ukela olurmuş !.

BİLGİ GÜÇTÜR

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    kargo sektöründe şoför olarak 3 sene heba etmiş biri gözüyle,çok büyük şansınız varmış,geçmiş olsun,diyorum..
    Benli bunu beğendi.
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

g_gokhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Makina güzel,operasyon güzel gittiği yer dahada güzel ;)Sinopa motor getirmenın saten iki yolu var ya kargo ya otobüs.Otobüsede sığmasını mümkün olacagını düşünmüyorum o yüzden basarılı olmuş,tebrikler..

AliAltay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motoru kargo ile gönderip göndermeme konusunda bilgi edinmek için açılmış bir topik değil... Motorun uygun koşullarda muhafazasını sağlayarak eğer ciddiyetle çalışan firmalarla gönderdiğiniz takdirde sağsalim ulaştığını göstermek ve bilgi vermek amaçlı açtım. Halen daha kargoyla gider mi büyük risk ebedi olmaz gibi yorumlar geliyor. Arkadaşlar abilerim yaptım oldu eğer ege bölgesinde bu konuda halen çekinceleri olan varsa yaptığım paketleme ve gönderdiğim kargoyla tertemiz ulaşacağının garantisini veriyorum.. İçinizin daha da rahat olmasını istiyorsanız getirin motorun değerinde senet imzalayım :D :D :D daha ne olsun
    KİMSEYE MUHTAÇ OLMADAN YAŞA GERİSİ HİKAYE
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !
    STANDART İNSAN

üzerinde dikkat kırılabilir etiketi olmayanları genelde pek düzgün taşımıyorlar. geçen gün ikinci el yazıcı almıştım. karşı taraf kırılabilir etiketini yapıştırtmayı unutmuş. kargocu almış omzuna çuval taşır gibi taşıyordu, lap diye konduruverdi yere. dedim arkadaş ne yapıyorsun içinde elektronik eşya var diye. Allah'tan yazıcı sağlammış yinede 2 tırnak kırılmıştı fazla hasar yoktu.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)