Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

fazer önerirmisiniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    1 hayabusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    actıv 110
    merhaba, büyük bir motosiklet almak istiyorum, ama naked olucak bu sefer. daha önce R6 kullanmış bulunmaktayım.fakat R6nın sürüş tarzı çok yorucu, yamahadanda şaşmak istemiyorum. suzuki gsr600 kafamı çok karıştırsada, fazla rüzgar yemek istemiyorum. fazerlarda tps arızası oluyomuş, bu biraz beni soğuttu malesef. alınırı var mıdır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Öneririz tabi tps arızası nadiren karşılaşılan bir durum. Sık yaşanmıyor. Şansına kalmış biraz Yoruculuk ve rüzgar sıkıntısı yönünden tatmin edecek bir motordur.. Yani bu benim fikrim
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    actıv 110
    kullanma fırsatı buldum. güzel slalom yapılıyo. beğendim ama arıza çıkartıp üzecekse hiç kalkışma diyo bi tarafım

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    2006 senesinde Fazer'lar servise çağırtılıp ücretsiz olarak tps sensörleri değiştirildi. Bu işlemi yapmayan kullanıcıların küçük bir kısmında tps arızası meydana geldi. 2007 ve üzeri modellerde bu sıkıntı yok... illaki içinin rahat olmasını istiyorsan 2007 model alırsın
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    actıv 110
    2007dede bu problemler yaşanmış bide bu aralar fazerler çok çalınmaya başladı korku var içimde koycak yerimde kalmadı motosikletimi ama çok istiyorum ya :(

Nc700s veya x,xj6n veya diversion modeli bunlarada bakmanı tavsiye ederim.

Motosikleti
    actıv 110
    honda sevmiyorum ya. xj6da fazer kadar güzel olduğunu düşünmüyorum illa fazer olsun istiyorum ama, ucunda pişmanlık var.

leventgocukl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 gt250r '08 gt650 '11 monster 696
    Alıntı 1 hayabusa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda sevmiyorum ya. xj6da fazer kadar güzel olduğunu düşünmüyorum illa fazer olsun istiyorum ama, ucunda pişmanlık var.
    Bence olayı kafanda bıtırmıssın gerısı teferruat

Motosikleti
    mr 250 destro
    bende fazer8 var butcenı bılmıyorum ama tavsıye ederım sorunsuz bır motor bıraz fazla benzın harcıyor yanlız

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    aynı ben, ben fazer alınır mı diye değil de fazer mı gsr600 mü arasındayım..dediğin gibi rüzgarı dert ediniyorum ama o kadar fazla değil, abs daha önemli...o fiyata bi vfr olsa tadından yinmez ama yok işte...

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Fazer iyidir...
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    düşük devirde bisiklet gibi mtr ancak 8 bin devirin üzerinde kullandınmı kendini gösteriyor. onun haricinde vites aralıkları çok kısa sanki tır lullanıyorsun devamlı vites değiştiriyorsun. düz yolda 250 yi çok rahat görüyor. 8 bin devirin üzerinde kullandınmı benzini içiyor.senin ne istediğine bağlı tork gücü mü istiyorsun yoksa yüksek hızmı. tork gücü hiç yok desem yeridir. arkanda oturan kişiyide düşün derim.arkası çok rahatsız .kendini sıkıyorsun devamlı düşmemek için. kısacası ben hiç beyenmedim fazerı . bu benim görüşüm tabiki. fazrer cı arkadaşlar kızmasın hemen

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Çook kızdım söylediklerinde haklılık payı var tabi. artçı hiç olmadım ona bişey diyemiycem. Ama 8 bin devir üzerinde kükremeye başlaması ve aynı zamanda benzini içmesi doğrudur ayrıca devrilmeye yatkın bir makine olduğu da doğru... 3.2 saniyede 100km'e ulaşması ve 2. viteste 150'yi görmesinin yanında, torkunun düşük geldiği de doğrudur
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    Fazer 250'yi çok rahat görmez, göremez. Yokuş aşağı upuzun bir düzlükte bir ihtimal. Bu süratte önüne çakıl taşı çıksa, depo tokatlamasına girer, iyi ihtimal ölürsünüz.Kötü ihtimal şaftınız kayar, aylarca hastanede kalırsınız.

Ön amörtisörleri yumuşaktır, sert frenlemelerde kafa dalması yapar. Arka freni kontrollü kullanmak gerekir, ABS yoksa kolay kitlenebilir.

Dizaynı kendi sınıfındaki en iyisidir, yüksek devirde agresiftir amd torku düşük olduğu için vitesle oynama gerektirir. Gerçi o sınıftaki birçok motorda tork 60 lar civarında, hep benzer saorunları yaşatırlar.

Hobi için kullanıyorsanız benzini dert etmeyin. 600 lük motor alan bir kişi benzini düşünmemesi gerekir. Benzin az yesin diyenler için CBF 150 var.

Naked bir zaman sonrar yorar, şiddetle grenajlıyı öneririm.

TPS arızası belli bir seride oldu, şase/motor nodan internetten kontrol edebilirsiniz. Sorunlu nolar internette bir ara bulunabiliyordu. Çoğu garantiden değişti, tekrar arıza yaparsa da TPS dediğin olsun 200-300 TL'dir, ucunda ölüm yok.
    tavares bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı izmir3535 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düşük devirde bisiklet gibi mtr ancak 8 bin devirin üzerinde kullandınmı kendini gösteriyor. onun haricinde vites aralıkları çok kısa sanki tır lullanıyorsun devamlı vites değiştiriyorsun. düz yolda 250 yi çok rahat görüyor. 8 bin devirin üzerinde kullandınmı benzini içiyor.senin ne istediğine bağlı tork gücü mü istiyorsun yoksa yüksek hızmı. tork gücü hiç yok desem yeridir. arkanda oturan kişiyide düşün derim.arkası çok rahatsız .kendini sıkıyorsun devamlı düşmemek için. kısacası ben hiç beyenmedim fazerı . bu benim görüşüm tabiki. fazrer cı arkadaşlar kızmasın hemen

bence biraz abartıyosun..

Motosikleti
    actıv 110
    kafaya taktım alıcam zatende piman olmak istemiyorum sorun yaşarsam

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Sorun yaşamayı bu kadar kafaya takıyosan illaki bi sorun çıkacaktır. Murphy kanunları misali...

Biri gider alır, ekmeğini suyunu eksik etmedikçe hayatı boyunca sıkıntı çıkarmaz. Biri gider alır üzerine titrer, sakınan göze çöp batar... Bence bu kadar takıntılı olma.
    zenon bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı 1 hayabusa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kafaya taktım alıcam zatende piman olmak istemiyorum sorun yaşarsam
    ben dün aldım herhalde bi tane, bugün kapora yolladım...
    zenon bunu beğendi.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben dün aldım herhalde bi tane, bugün kapora yolladım...
    He he hadi hayırlısı :D
    erro bunu beğendi.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    He he hadi hayırlısı :D
    eyvallah müdür...bakalım bi alaydık üstümüze..iki hafta sonra gidecem diyarbakır a teslim almaya
    cihan54 ve zenon bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)