Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Çelik - Mondial - Kuba Hakkında bilgi lütfen :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Cok büyütüyorlar kampana freni cokda iyi tutuyor..
    ugrgnr bunu beğendi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok büyütüyorlar kampana freni cokda iyi tutuyor..
    motoru dikkatli ve güzel kullanacağımdan ön freni kullanmam belkide :D arka frenler kampana değilmi disc fren hastalığı nedir ki

Motosikleti
    Gerek yok tambur da tutuyor diskte tambura ayarlamalar gerekiyor..Diske balata..

Ama benim yorumum Breton.. Suan benimde aklıma takılıyor titresimi dert etmeyin..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Genç helal olsun, ilk defa aklı başında bir 17-18 yaşında bir genç gördüm. Başlangıç için en güzeli 100lüktür. Çünkü sınırları zorlayamaz ve yüksek hız yapamazsın. Aslında yeni başlayanlar için bile 90-100 km hız yüksektir.

Çin alacaksan bazı markaların bazı modelleri kaliteli oluyor.

Sıfır ve vergisiz olsun diyorsan 2000 tlye mondial 100 MG Superboy alabilirsin. Mondialin artık hemen hemen çoğu motoru kendini kanıtlamış motorlardır. Sigorta ve plakan 250 lirayı geçmez.

Beyaz rengini öneririm cidden güzel motormuş.
    ugrgnr ve snnicky bunu beğendiler.

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı O z K a N adlı üyeden alıntı Mesajı göster

tşk arkadaşım çelik öneren yok galiba :D süper boy hoşuma gitti benim de
    çelik markası yaygın bı marka degıl diye bliyorum bu forumdakı cogu kısı bılmıyodur belkı de celık markasını. çelik'in nasıl oldugunu bılmıyorum ama Mondial ve Kanuni'nin üstüne çıkamaz diye dusunuyorum bu yuzden benım dusuncem Çeliğe bakmaman yönünde.. Superboy senı etkılemıs bellı kanuni'nin bayiisi varsa BretonS 100'e de bak. Yakısıklı duruyor fotografta ama Kuyruk grenajı yok arkadasın. biraz CG gibi duruyor bu yuzden Superboy tip olarak ondan daha onde. Bu arada aramızda 6 yas varmıs
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Motosikleti
    Evet hem 17-18 Deyil 23 yasında..

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Özkan online olmadığına göre, şu anda açık bayileri geziyor herhalde.
    Ne ise birazdan gelir izlenimlerini paylaşır.

Motosikleti
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Belki uyuyordur

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Yok yaw baksana son mesajı 11:03'te atmış. O saatten sonra da uyumamıştır herhalde.

Motosikleti
    Yok yaw baksana son mesajı 11:03'te atmış. O saatten sonra da uyumamıştır herhalde.
    Bilmem olabilirde gelince söyler

Esrarengiz03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba XCG 150
    özkan arkadaşım çelik markaya para vermede aman ha. rs_guven 100mg lerde titreşim mi var? beliki başka yorumlarda görmüşsünüzdür bende kuba cg100 5 vites vardı.tek kişi 110 2 kişi 100 km hız yapıyordu tabi çekişi hosuna gider mi bilemem 6.4 bg ama titreşim sıfır yüksek devirlerde bile hissetmiyordum arkadaşımda belderia 125 vardı ölümüne basıyordu cıvalatalar gevşiyor üstünde ayaklarım uyusuyordu titreşimden hem suan cg100ler çok ucuzladı ben geçen sene 1900tl ye almıstım şimdi 1800 filan almak istersen bi bak derim bence
    2012 Kuba CG100 1205 km(5 Vites) -------> 2013 Kuba XCG150 ...
    A Rh+

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı Esrarengiz03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özkan arkadaşım çelik markaya para vermede aman ha. rs_guven 100mg lerde titreşim mi var? beliki başka yorumlarda görmüşsünüzdür bende kuba cg100 5 vites vardı.tek kişi 110 2 kişi 100 km hız yapıyordu tabi çekişi hosuna gider mi bilemem 6.4 bg ama titreşim sıfır yüksek devirlerde bile hissetmiyordum arkadaşımda belderia 125 vardı ölümüne basıyordu cıvalatalar gevşiyor üstünde ayaklarım uyusuyordu titreşimden hem suan cg100ler çok ucuzladı ben geçen sene 1900tl ye almıstım şimdi 1800 filan almak istersen bi bak derim bence
    burdaki mondial bayii Prince'in 110 yapabıldıgını soyledı zorlayınca.. ama 100lük motosıklet zorlamaya gelmez. bir gün basar iki gün basarsın 3.gün eline alırsın motoru vidaları..

-Büyük ihtiaml bayiileri geziyor bakalım seçimi ne yönde olucak
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Esrarengiz03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba XCG 150
    3ay hatta 4 ay zorladım hiç bişey olmadı motora ve ilk günkü gibiydi sattıgımı söylemiştim ugrgnr hemde 1500 tl ye plakasıda yoktu sen düşün öyle olsa adam almazdı
    2012 Kuba CG100 1205 km(5 Vites) -------> 2013 Kuba XCG150 ...
    A Rh+

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Siz hiç titreşimsiz denilen motosikletlere bindiniz mi? En basitinden Ybr yada Cbf gibi.

Alıntı leons adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genç helal olsun, ilk defa aklı başında bir 17-18 yaşında bir genç gördüm. Başlangıç için en güzeli 100lüktür. Çünkü sınırları zorlayamaz ve yüksek hız yapamazsın. Aslında yeni başlayanlar için bile 90-100 km hız yüksektir.

Çin alacaksan bazı markaların bazı modelleri kaliteli oluyor.

Sıfır ve vergisiz olsun diyorsan 2000 tlye mondial 100 MG Superboy alabilirsin. Mondialin artık hemen hemen çoğu motoru kendini kanıtlamış motorlardır. Sigorta ve plakan 250 lirayı geçmez.

Beyaz rengini öneririm cidden güzel motormuş.
    tşk ederim ben motoru işten eve evden işe için alıyorum e birazda gezerim hani genciz sonuçta gezmem dersem yalan söylerim gidip hırf fazla hız yapıyor diğe clasic almam görüntü güzel olmalı ve ileride bana sorun cıkartmamalı fikrin için tşk. ederim mondial superboy boy alıcam galiba beyazı çooookkkk hoşuma gitti :D

Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çelik markası yaygın bı marka degıl diye bliyorum bu forumdakı cogu kısı bılmıyodur belkı de celık markasını. çelik'in nasıl oldugunu bılmıyorum ama Mondial ve Kanuni'nin üstüne çıkamaz diye dusunuyorum bu yuzden benım dusuncem Çeliğe bakmaman yönünde.. Superboy senı etkılemıs bellı kanuni'nin bayiisi varsa BretonS 100'e de bak. Yakısıklı duruyor fotografta ama Kuyruk grenajı yok arkadasın. biraz CG gibi duruyor bu yuzden Superboy tip olarak ondan daha onde. Bu arada aramızda 6 yas varmıs
    çelik nasıl motordur bilmiyordum amcamınoğlu aldı kullanma fırsatı geçti elime 2 kişi bindik clasic modeline biraz hızlanınca o kaldırım taşlı yolda hafif dişlerim birbirine vurdu :D titriyor yani biraz dün akşam ise komşumun eşi ile konuştum küba motorunu sürdüm yan motor olanı motor 19 binde ama kalkışı iyi debriyaj aşınmış galiba vitese atar atmaz hafif bir gazla harekete geçmeye başladı .. mondial süperboy hoşuma gitti hatta baya gitti

komşunun damadını aldım dükkanı açtırttım :D küba satış yerindeydim gördüm biraz sportlarını filan ama hoş durmuyor birazcıkta tuzlu :D

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki uyuyordur
    uyanma saatim 07:00 dır standart işe gitsemde gitmesemde alışkanlık işte

3ay hatta 4 ay zorladım hiç bişey olmadı motora ve ilk günkü gibiydi sattıgımı söylemiştim ugrgnr hemde 1500 tl ye plakasıda yoktu sen düşün öyle olsa adam almazdı
    ben zorlamadan binicem kaskımı takıp adam gibi sürücem benim gibi motor sürücüsü yok galiba :D çok titizmiyim anlamadım sevgilimde diyor bana seni farklı olduğun için seviyorum diğe :D

Siz hiç titreşimsiz denilen motosikletlere bindiniz mi? En basitinden Ybr yada Cbf gibi.
    Ben bindim ybr siyah tı ozaman ilk debriyajlı motora binmiştim birazda kalıplı motor o kadar güzel gidiyorki sanki arabada gidiyorsun gibi bi 250 m turlayıp geldim geri tek korktuğum o motorlardan üzerine binilirse hız yapılır binipde adam gibi sürücem diğen yalan söyler bizim komşumuzda apachi var koca adam geçen gördüm abi dedim binmiyorsun motora oda abicim binicem binmesine ama binince hız yapasım geliyor ister istemez diyor :D

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Hız demeyelim ona, rüzgarı hissetme isteği. Hele Adana gibi rüzgarın hiç esmediği bir yerde
    yaşıyorsanız, hissetmek için daha da hızlı gitmeniz gerekebilir
    Ben bu gün sınav dönüşü ibrenin 105 km'ye kadar yükseldiğini gördüm. Bu benim bu güne
    kadarki en yüksek hızım. O da e-5 üzerinde ve anlık tabi. Yoksa hız limitlerine her zaman uyarım.
    Eee kaç para fiyat aldınız? Kuba Mondial'den daha ucuz bizim burda.

Hız demeyelim ona, rüzgarı hissetme isteği. Hele Adana gibi rüzgarın hiç esmediği bir yerde
    yaşıyorsanız, hissetmek için daha da hızlı gitmeniz gerekebilir
    Ben bu gün sınav dönüşü ibrenin 105 km'ye kadar yükseldiğini gördüm. Bu benim bu güne
    kadarki en yüksek hızım. O da e-5 üzerinde ve anlık tabi. Yoksa hız limitlerine her zaman uyarım.
    Eee kaç para fiyat aldınız? Kuba Mondial'den daha ucuz bizim burda.

nasıldı sınavın dostum inş. güzel geçmiştir dediğin gibi olsun o motorlara binen rüzgarı hissedicek :D

celik sk100-3 sport 1800 tl
    küba cg100sport 2200tl
    mondial superboy bunun fiyatı sitesinde 2100 tl birazdaha kırdırırım 2 bin tl düşer o gidip görmedim motoru sitesinden gördüğüm kadarına aşık oldum :D 3 de aşağı yukarı aynı özelliklerde

kubanın pahalı olması şehir içinde cok iyi bir servisinin olması , çok saygılı ve titiz çalışması galiba
    ugrgnr bunu beğendi.

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer bütçen az ise kuba xcg 150'yede bir bak derim. Fiyatı 150 cc olmasına rağmen çok düşük. 2.150 lira.
    TATLIHIZ bunu beğendi.

Alıntı Proud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer bütçen az ise kuba xcg 150'yede bir bak derim. Fiyatı 150 cc olmasına rağmen çok düşük. 2.150 lira.
    gördüm onu 2.500 diyor senin fiyat eski ben vergisiz istiyorum 150lik fazla gelir bana

Motosikleti
    Alıntı Proud adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ben yazıcaktım simdi bunu evet..Güzel motordur.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)