Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

A2 Ehliyet Trafik Masrafları

Motovento
    REKLAM ALANI
    emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parmak izi kayıtlarınız emniyette vardır yoksa niye uğraşsınlar parmak izi almakla. Yetişkin birinin parmak izi değişmez o yüzden 2 sene değil 10 sene geçse bile kayıtlarında varsa yeniden parmak izi istemezler.
    Dediğiniz belki Türkiye için geçerli değildir.Burası Türkiye senin parmak izin değişmiştir bile derler para koparmak için..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ceydamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero pleasure
    Alıntı DarkKnight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kurs ücreti sabit değil ben 500 liraya yazıldım yazıldıgım bölgede 600 650 750 diyen oldu uzak yerlerde vardı 400 450 ye ama aynı hesaba geliyor oraya git gel masrafı falan.
    500 lira hepsi içinde fiyatmı?

bayulken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    arkadaşlar ben bu dönem kursa yazıldım nisanda ki sınava gireceğim .(istanbul )
    Kurs ücretleri kim kime ne yaslarsa 600 diyen 450 diyen hiç utanmadan pazarlık edin yüzsüz olun .Ben 500 TL ye kapı açan bi yerle 300 e anlaştım daha bile düşerdi ama son dakikak kayıt kapanıyor yarın gelmeniz lazım falan filan derken 3 e 5e bakmadan yazıldım .

Yok o ücret yok bu ücret yaslamaya çalışıyorlar . Sorun ücrete neler dahil diye sadece kurs aşağı yukarı bu kadar gerisi zaten resmi alınan bedeller !

Her ücreti siz kendiniz bankadan yatırın ki kazıklanmayın !

ceydamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero pleasure
    Alıntı bayulken adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu dönem kursa yazıldım nisanda ki sınava gireceğim .(istanbul )
    Kurs ücretleri kim kime ne yaslarsa 600 diyen 450 diyen hiç utanmadan pazarlık edin yüzsüz olun .Ben 500 TL ye kapı açan bi yerle 300 e anlaştım daha bile düşerdi ama son dakikak kayıt kapanıyor yarın gelmeniz lazım falan filan derken 3 e 5e bakmadan yazıldım .

Yok o ücret yok bu ücret yaslamaya çalışıyorlar . Sorun ücrete neler dahil diye sadece kurs aşağı yukarı bu kadar gerisi zaten resmi alınan bedeller !

Her ücreti siz kendiniz bankadan yatırın ki kazıklanmayın !
    B ehliyetim var a2 eklicem.

Masraf ortalama ne kadar gideceğini tahmin etmeye çalışıyorum.

300 e anlaştım dernek bunun içine neler dahil neler dahil değil?

suhatr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 251
    bende yazıldım sınav 13 nisanda 250 tl

ötekiben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seha 150
    ben de nisan için yazıldım. b var a2 ekletiyorum. şirinevlerde (350 lira + 100 lira harç parası) 450 liraya karta 7 taksit anlaştım. sağlık raporuna 20 lira verdim. ehliyet alırken verilecek olan ise yukarda yazıldığı gibi sabit zaten. toplam 700 lira gibi birşey çıkıyor.
    belki bugün

jesus122 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 CBF 150
    Ben yazılırken 5-6 yerle görüştüm en düşük teklif eden yer 500 liraydı oraya yazıldım. Trafikteki masraflar hariç 500 lira.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)