Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Tek kol ile Kuryecilik :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende diyorum ki ozaman özürlülere imkan sağlansın eğer adam orada tek kolu ile çırpınıyorsa kuryelik yapıyorsa suç onun değil ona imkan sağlamayanındır.

tam aklımdaki kelime bu...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı enginhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb lar arkadaslar artık dert etmeyın sayenızde ıssız kaldık sımdı evdeyım umurım rahatlamıssınızdır memleket sorunu oldu okar dert var bıde bu abuk zubuk seylerle ugrastırdınız benı hepınıze tsk ederım bu davranısınız ıcın ama unutmayın kımsenın yarına cıkmaya senedı yok

"Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    o şekilde her zmana dengesini sağlayamaz diye düşünüyorum, kimisi cup scooter demiş ama tek elle olmaz bu iş,

bu kardeşimize hayır sever bir iş sahibi veya iş adamı bir iş versin sannedersem işten çıkarıldı iş bulundumu acaba ona bulunmadıysa mutlaka sitede hayır sever iş adamlarımız vardır bu kardeşimize böyle azimli kardeşimze iş vermelerini diliyorum yapabilecegi masa başı veya ofis boyluk gibi vs.. işler

Motosikleti
    TÉNÉRÉ
    Umarım başka türlü bir iş bulursunuz ama işinizi kaybetmenizi sizin karıştığınız bir kaza yüzünden etrafımdan birini (ya da herhangi birini) kaybetmeye yeğlerim.
    İşinizi kaybettiğinize çok sevindim ama umarım en kısa zamanda kolaylıkla yapabileceğiniz ve çok daha fazla para kazanabileceğiniz bir iş bulursunuz.

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah buyuk. Bundada vardır bir hayır..
    Aslında hayır olandadır..
    Sen o sekilde arac kullanırken bir insanın hayatına mal olabilirsin kendi hayatına mal olabilirsin.
    Evet haklısın bu konuda yani bu devirde işsiz kalmak kolay birşey degil ama unutma ki Allah verir bir yerden rızkını..
    Ama bu sekilde olmaması sanırım daha dogru. Yani motosiklet uzerine..
    Heleki iki ayaklı hayvanların demeye dilim varmıyor ( hayvanlar bile karsısındaki canlıların canını yakmaya cekinir ) hayvanlara hakaret olur, yasadıgı bir ulkede daha saglıklı ve daha risksiz bir iş illaki bulunur. Allah illaki bir kapı acar sana..
    Rızkını kestigi kulun zaten canını alırmıs..
    İnsallah aklımda bulunsun bir yer olursa senin icin hayırlı bir kapı haber veririz insallah.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler