Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

100'lük motorlar iyimidir ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    DünküÇocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25 2019
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim, bak sana ne dıcem. bu yorumu dıkkate al. düşün.

Kuba XCG150 modelini cıkardı. 6 ayda bir odemen gereken 30-40tl fazla bı para degıl. fiyatı şu an 2150tl. 12 ay ayda 180tl taksitle cok rahat alırsın bu motosikleti. + yönleri, bayırda orda burda bayılmaz 100cc kadar, 100cc iyi midir demıssın. bayırda yemıyor 100cc'ler. cok agır kalırsın canın sıkılır. Kuba XCG150'yi git yarın ıncele. CG 150 şasisine oturtulmus, kucuk tıplı motosiklet. motoru yormazsın. Ve en buyuk +'sı, '*Balansör'ü var titreşim yapmadıgını soyleyen kullanıcısı var. Mondial ve Kuba'nın arasında konusulacak kadar fark yok. bu tavsiyemi dikkate al. ben de 100cc almayı kafama koydum bı aralar fakat ilerleyen zamanlarda yetmez insana bu 100cc gücü. dedıgım gıbı canını sıkar. Aynı fikirdeyiz ben de Superboy'un tıpını Prince'den daha cok begenıyorum, modern dızaynı dolayısıyla. Fakat tekrar dedıgım gibi, düşün Kuba XCG150'yi. hadi kolay gelsin bakalım
    arkadasnda dediği gibi ama illa dersen 100 cc olsn ozmn xcg 100 alırsn sadce motor farkı var gorunumleri aynı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim, bak sana ne dıcem. bu yorumu dıkkate al. düşün.

Kuba XCG150 modelini cıkardı. 6 ayda bir odemen gereken 30-40tl fazla bı para degıl. fiyatı şu an 2150tl. 12 ay ayda 180tl taksitle cok rahat alırsın bu motosikleti. + yönleri, bayırda orda burda bayılmaz 100cc kadar, 100cc iyi midir demıssın. bayırda yemıyor 100cc'ler. cok agır kalırsın canın sıkılır. Kuba XCG150'yi git yarın ıncele. CG 150 şasisine oturtulmus, kucuk tıplı motosiklet. motoru yormazsın. Ve en buyuk +'sı, '*Balansör'ü var titreşim yapmadıgını soyleyen kullanıcısı var. Mondial ve Kuba'nın arasında konusulacak kadar fark yok. bu tavsiyemi dikkate al. ben de 100cc almayı kafama koydum bı aralar fakat ilerleyen zamanlarda yetmez insana bu 100cc gücü. dedıgım gıbı canını sıkar. Aynı fikirdeyiz ben de Superboy'un tıpını Prince'den daha cok begenıyorum, modern dızaynı dolayısıyla. Fakat tekrar dedıgım gibi, düşün Kuba XCG150'yi. hadi kolay gelsin bakalım
    Yorumun için çok sağol. Bu motor neden bu kadar ucuz onu anlayamadım, sıfırı 2.150 birde.. Neden bu kadar ucuz acaba, bir bilgin varmı ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)