Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

benelli ve mondialin fuardaki naked'leri

Motovento
    REKLAM ALANI
    phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    bu ikisi hakkında bilgisi olan varsa sevinirim. mondial sanırım talep topluyor. benellinin bu modelini ise nette bulamadım.

DALGIC_800 bunu beğendi.
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Mondial adam akıllı bi racing getirse süper olur. Resimlerden gördüğüm benellide 4 silindir var 600-650cc olabilir. Mondialde 2 silindir var (egzozları sayıyorum) muhtemelen 250cc dir. Mondial'in 250'lik racinginin veya naked motorun gelmesi satışa çıkarılması daha olası. Bu arada benelli de kuba markası, resimde zaten RKS yazılı platform üzerine koymuşlar o da kuba markası.
    cenkito bunu beğendi.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Benelli ile ilgili daha once forumda bir konu acilmisti.
    Gaziantepte bir bayide vardi sanirim motor.
    Forumda arama yaparsan belki konuyu bulabilirsin.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1600GTL Exclusive
    Resimdeki mondial 650 cc 60 bg sıralı iki silindir. Ancak satılır mı, satılsa alanı olur mu belli değil.

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001

Mondial bu motoru 1 ay içinde getiriyormuş.Yakında siparişleri alacakmış.Motorun gerçek markası cfmoto 650 cc çift silindir.
    Benelli'yi de sordum.Fiyatı için sıkı durun,20000 TL civarı istenecekmiş.O paraya xj6,cb600 f hornetlerle mücadele edecek herhalde.
    tahsins ve DALGIC_800 bunu beğendiler.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı haojin2005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial bu motoru 1 ay içinde getiriyormuş.Yakında siparişleri alacakmış.Motorun gerçek markası cfmoto 650 cc çift silindir.
    Benelli'yi de sordum.Fiyatı için sıkı durun,20000 TL civarı istenecekmiş.O paraya xj6,cb600 f hornetlerle mücadele edecek herhalde.
    Offf Offf Offf Offf Mondiale bak sen 20 Bin tl ye Er6 Serisi ,Xj6,Nc Serisi, Gt650 Gibi Bir Sürü sıfır Japon alternatif varken Mondiale O parayı vermek akıl işi değil harbiden
    Sado

Motosikleti
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Offf Offf Offf Offf Mondiale bak sen 20 Bin tl ye Er6 Serisi ,Xj6,Nc Serisi, Gt650 Gibi Bir Sürü sıfır Japon alternatif varken Mondiale O parayı vermek akıl işi değil harbiden
    Mondial koymamış Benelliyi getiren Kuba koymuş o fiyatı.Mondial'in fiyatı daha düşük olur.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı haojin2005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial koymamış Benelliyi getiren Kuba koymuş o fiyatı.Mondial'in fiyatı daha düşük olur.
    Hee Ozaman Başka 2 sinin resimleri ardarda olunca ben dedim ki Heralde Mondialin Motorunu Benelli getiriyor sadece Üzerinde Mondial yazıyordur Diye düşündüm
    Ama Benelli içinde yüksek bir fiyat 20bin Gerçi o Tukati olsaydı fiyatı 40 bin olurdu
    Sado

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1600GTL Exclusive
    Hyosung bile 650 lik motor satamazken bunlar neyin kafasını yaşıyor acaba ? İnsanların kalitesi için mondial aldıklarını falan mı düşünüyorlar ? Çin malı motorların tutulmasının tek nedeni ucuz olmaları. 20 bin tl ye bu motordan 1 tane bile satamazlar.
    polo34 bunu beğendi.

Ciddi yürek yemiş bunlar heralde :D O dedikleri fiyata nc700s ve xj6n alınıyor tipleride bundan güzel bence.Fuar fiyatıyla biraz zorlasan ducati alınıyor paraya...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Alıntı DarkKnight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ciddi yürek yemiş bunlar heralde :D O dedikleri fiyata nc700s ve xj6n alınıyor tipleride bundan güzel bence.Fuar fiyatıyla biraz zorlasan ducati alınıyor paraya...
    Ducati 21.750 Xj6n 20000 nc 700 serisi 20000-21000 ken bunlar 1 tane bile satamaz.
    Ayrıca arkadaşlar mondiali 20000 sanmış benelliye 20000 dedi mondialinki belli değil görevlinin ağzını baya yokladım ama söylemiyolar.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    arkadaşlar doğru söylemiş hyosung bile 650 cc satamazken çinliler avucunu yalar
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Sagdan soldan yaptirmis cinlininde cinlisi

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial adam akıllı bi racing getirse süper olur. Resimlerden gördüğüm benellide 4 silindir var 600-650cc olabilir. Mondialde 2 silindir var (egzozları sayıyorum) muhtemelen 250cc dir. Mondial'in 250'lik racinginin veya naked motorun gelmesi satışa çıkarılması daha olası. Bu arada benelli de kuba markası, resimde zaten RKS yazılı platform üzerine koymuşlar o da kuba markası.
    benellı kuba markası mı yılların ıtalyanı kubanın mı oldu acaba ben mı yanlıs bılıyorum hem benellı cok pahalı bu yuzdeyuz cakması olmasın.
    Benli bunu beğendi.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    şaşırmış bunlar, iyi ki 600cc getirecekler, 20.000 tl ye çinli motor mu olur % kaç kar koyduklarını açıklasınlar
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Mondial'in getirdigi motoru fuarda inceledim, uzerine bindim. Dogrusu pek begenmedim, gostergeleri plastikleri falan kalitesiz. En fazla 15 bin TL falan olursa belki satar. Yalniz anormal saglam bir sasisi var. Sasiyi abartmislar. Benelli'yi onunla bir turmayin. Cok ozel ve farkli bor motor. Arastirin bakin 3 silindirli modelleri falan da var ve butun dunyada satiyor. 20 bin TL Benelli icin cok anormal degil ama o fiyata bilindik rakipleri cok.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şaşırmış bunlar, iyi ki 600cc getirecekler, 20.000 tl ye çinli motor mu olur % kaç kar koyduklarını açıklasınlar
    piyasada ortalama 1800 tl ye sattıkları 100-125 cc cg diye tabir edilen genelde apaçilerin birbiriyle yarışmak için kullandıkları motorlar var
    onların çinde fabrikadan çıkış fiyatı 100 -125 dolar adamlar 100 dolara alıp türkiyede 1800-2000 tl satıyorlar
    ulem hadi tane başına 500 tl ithalat masrafı olsun 500 tl de vergi olsun
    bu kadar da eşek yerine konulmaz insan
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

DünküÇocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25 2019
    650 cc bir cin malı makineye binilir mi bide bu fiyatlara

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Benelli işi oldukça muallak,bildiğim benelli italyan menşeyli Ducati ayarında bir firma fiyatları oldukça yüksek ve kaliteli modelleri var bahsettiğim Benelli ; http://www.benelli.co.uk/index.php
    Fakat Kuba motor,çin malı,kopya vs..kafam karıştı benim en olası ihtimal kuba paralel ithalatçı konumunda benelli motorlarını getirip satıyor yoksa Benelli isim hakkını çinli motorlara satacak firma değil.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)