Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

benelli ve mondialin fuardaki naked'leri

Motovento
    REKLAM ALANI

Bir soluklanıp destekli sallayın.Japonlardan ucuz olacagı aşikar fiyat, kalite oranını ise ülkemiz yollarına çıkıp test edilmeye başladığında karar verin.Sonucta mondial'in ürettiği bir motor değil'ki supermoto , kross'u gibi tüm dünyaya motor satan başka bir üreticiden motoru alıp üzerine etiket'i basıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı greyhorse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir soluklanıp destekli sallayın.Japonlardan ucuz olacagı aşikar fiyat, kalite oranını ise ülkemiz yollarına çıkıp test edilmeye başladığında karar verin.Sonucta mondial'in ürettiği bir motor değil'ki supermoto , kross'u gibi tüm dünyaya motor satan başka bir üreticiden motoru alıp üzerine etiket'i basıyor.
    Burda kim ne sallıyor arkadaşım biraz saygılı olalım herkes fikrini söylüyor kaldı ki konuşan arkadaşlar standa gidip konuşmuşlar veya kendi fikirlerini söylemişler.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    destroy tamamen facia idi. 600 cc getirene kadar 250 cc adam akıllı bir şey getirselerdi satarlardı. 600 cc mondiali otistik birine hediye ederler. Oda ne olduğunu bilmediği için kabul eder.
    O derece iddialı olmak isterdim. Ancak bizim ülkede bir kaç saftirik var. illaki alırlar. Hemide yüksek fiyatlara
    Ne demiş Napolion; para para para. Fiyatı kalitesine ve sunduklarına göre uygun olduktan sonra neden olmasın?

Alıntı DarkKnight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burda kim ne sallıyor arkadaşım biraz saygılı olalım herkes fikrini söylüyor kaldı ki konuşan arkadaşlar standa gidip konuşmuşlar veya kendi fikirlerini söylemişler.
    Alacak 1-2 kişiye bile olsa saftirik demek saygısızlık olmuyor mu Ayrıca motoru görmeden yazanlar da yok değil, biraz sallama söz konusu, evet.
    #sürenadam

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Mondial'in getirdiği CF moto'nun Amerika'da 5600 dolar civarında satıldığını okudum.

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    destroy tamamen facia idi. 600 cc getirene kadar 250 cc adam akıllı bir şey getirselerdi satarlardı. 600 cc mondiali otistik birine hediye ederler. Oda ne olduğunu bilmediği için kabul eder.
    O derece iddialı olmak isterdim. Ancak bizim ülkede bir kaç saftirik var. illaki alırlar. Hemide yüksek fiyatlara
    otistik bir birey sizden daha geniş çerçevede olayları görüp duruma hakimdir. siz motorun rengine bakarken otsitik bir birey motorun cüssesinden direksiyon duruşundan yakıt deposu şeklinden teker ebatlarından hacmini parça kalitesini ve muhtemelen fiyatını ortalama çıkarabilir. otizmin ne olduğunu lütfen öğreniniz ve bu şekilde bir hasta bireyi aşağılamayınız.

mondial in getirdiği motor cf motor tarafından imal ediliyor. cf motor hakkında az biraz google amca ile diyaloğa geçiniz. çin piyasası da bizim tekstil piyasassı gibidir. 5 liraya da penye var 55 liraya da.
    bu motorun da alıcıları muhakkak olacaktır. jetmax 250 bile satılıyor 8 bin tl üzerinde rakamlara. ve alanlar ne tuhaf ki şikayet etmiyorlar. şimdilik.
    Syanur bunu beğendi.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Sen otistikden bir kademe aşağıda isen bu senin tedavi görmen gerektiği anlamına gelir. Şahsen ben rengine bakıp motor almıyorum.
    İsmini yazmaktan korkan, Yazıların arasından cımbızla laf çekenleri pek dikkate almam, bunlar genelde klavye ninjasıdır. iyi insanlardır. Yolda millete ne bakıyon lan derler, burda melek kesilirler.
    Bu kadar hassas birisi isen git gönüllü olarak bu kurumlarda çalış, burda laf ebeliği yapma, birde motoru almaya niyetin varsa bir otistik ile birlikte gidersin senden daha iyi incelemesini yapar.
    Sana fikrini aktarır. Sende motoru alır güzelce kullanırsın. Fuar konusu haricinde laf kalabalığı da yapma.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    Sen otistikden bir kademe aşağıda isen bu senin tedavi görmen gerektiği anlamına gelir. Şahsen ben rengine bakıp motor almıyorum.
    İsmini yazmaktan korkan, Yazıların arasından cımbızla laf çekenleri pek dikkate almam, bunlar genelde klavye ninjasıdır. iyi insanlardır. Yolda millete ne bakıyon lan derler, burda melek kesilirler.
    Bu kadar hassas birisi isen git gönüllü olarak bu kurumlarda çalış, burda laf ebeliği yapma, birde motoru almaya niyetin varsa bir otistik ile birlikte gidersin senden daha iyi incelemesini yapar.
    Sana fikrini aktarır. Sende motoru alır güzelce kullanırsın. Fuar konusu haricinde laf kalabalığı da yapma.
    bayım kibarlığınızın bir eşeğin tekmesi kadar olduğunu gösterdiniz. benim bir oğlum var ve otistik. istersen senin zeka seviyenle bir ölçüştüreyim. evet fuara birlikte gittik. senin retinanın beynine gönderemediği birçok görüntüye ilgi ile sahip çıktı. evet ben otistikten bir kademe daha aşağıyım ve sen beyinsizden yüz kademe daha aşağısın.

ve evet ben adımı yazmamışım ama sen yanlış yazmışsın. dağ adamı değil dağ ayısı olmalıymış.
    TATLIHIZ bunu beğendi.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Olayı yine nerden nereye çektin. Bana aşağılamayınız diyorsun. Sonra hakaret ediyorsun. Bu duygu sömürülerine bir kenara bırak.
    En baştan benim çocuğumun böyle sorunları var deseydin. Farklı yaklaşırdım. Ancak sen onu hak edecek karakterde bir insan değilsin.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Evet far kafası güzel ama mondial bayinden yedek parça olarak alma, çok tuzluya gelir

Bakalım fiyatlar açıklansın herşey belli olur.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı DarkKnight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...
    Saftirik diyen benim, Kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla olmuş
    Daha motor gelmedi, satışı olmadı. kullanıcı hakkı savunuyorsunuz. Ben mondial kullanıcısıyım bu kadar fanatik değilim
    Siz alın ben eşekliğimi kabul ederim. Bir turda isterim

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    bir markanın 650 cc ve üzeri motoru varsa o marka sağlam motor yapar derdim kendi kendime artık mondial sayesinde onuda diyemiycem

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)