Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Köpek tehlikeli de ya kedi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Arkadaşlar yolda kovalayan köpeklere çok rastlamışssınızdır ki ben her yola düştüğümde köyde olduğumdan kovalarlar sağolsunlar Dün yolda 90-100 km hızla giderken kedi yola fırladı karşıdan karşıya geçeçekti hemen firen yaptım ama duramadım tabki üstünden hızlı bir şekilde geçtim sonrasındada zor toplayıp durdum kenarda, kediye baktım sanki hiç üstünden geçmemişim gibi çekti gitti harbiden 9 canlı bunlar motorda yeniyim 1000 km anca oldu daha neler göreceğiz bakalım yollarda siz siz olun dikkat edin hayvanlara..
    Alan O Veren O, Nedir Senden Gidecek, Görende Can Senin Zannedecek...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    sen ucuz yırtmışsın...geçmiş olsun
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    uzun süredir ybr ile birlikteliğim var nacizane tecrübeme dayanarak söylüyorum, ani manevra, kontra v.b. teknikleri öğrenene kadar ya da önüne hiç bişey çıkmayacağından emin olduğun yollar haricinde 85 i geçme. durmuyor alet.

şimdi çinliler duruyor diyenler olacaktır, km saati çinliler gibi fazladan mesai yapmıyor ayrıca mutlaka orjinal fren balatası ve takım olarak markalı bir tubeless lastik kullan.
    htmetin ve DALGIC_800 bunu beğendiler.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Kediler 9 canlı değil sen çok şanslısın Şaka bir yana o hızda çok ucuz atlatmışsın kazayı kediyede sanada geçmiş olsun. Biraz kedileri araştırırsan neden bişey olmadığını anlarsın lastik kalın araba lastiği olsaydı çoktan akbabalar bağırsaklarından kokoreç yapıyor olurdu kedinin
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    YBR125 esd idi
    sağolun arkadaşlar gerçekten ucuz yırttım yan tarafımdada bariyerler vardı durduktan sonra kalp atışım öyle bir değişmişki anlatamam

emresilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dl 650 vstrom nc700x Xmax125
    geçmiş olsun büyük sıkıntı yola atlayan hayvanlar(istanbuldaki 4 tekerli hayvanlarda dahil )

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı aonal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yolda kovalayan köpeklere çok rastlamışssınızdır ki ben her yola düştüğümde köyde olduğumdan kovalarlar sağolsunlar Dün yolda 90-100 km hızla giderken kedi yola fırladı karşıdan karşıya geçeçekti hemen firen yaptım ama duramadım tabki üstünden hızlı bir şekilde geçtim sonrasındada zor toplayıp durdum kenarda, kediye baktım sanki hiç üstünden geçmemişim gibi çekti gitti harbiden 9 canlı bunlar motorda yeniyim 1000 km anca oldu daha neler göreceğiz bakalım yollarda siz siz olun dikkat edin hayvanlara..
    zaman zaman benimde başıma gelmiştir. Birde yola çıktığı yetmiyormuş gibi kafayı sana doğru çevirip bakıyorlar ne var lan der gibi.
    aonal bunu beğendi.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Çok geçmiş olsun.

40-50 ile giderken aynı durumu yaşamıştım. Aniden çıktı. Üstünden geçtim zannettim. Sonra inip kediyi aradım içim cız ede ede. Bir baktım ki kedi koşa koşa uzaklaşıyor,pek sevinmiştim birşey olmadığına. Ama hata benimdi gereken dikkatle sürmüyordum. İyi ders olmuştu bana. Dikkati elden bırakmamak lazım..

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Ne köpeği ne kedisi.
    En tehlikeli canlılar evrimini tamamlayamamış insanlar.
    Daha dün Maltepe minibüs yolunda (normal şartlarda asla kullanmadığım bir yoldur ama bir işim gereği girmek zorunda kaldım bu yola) kadının teki ışıkların 50 m ilerisinde telefonla konuşa konuşa zank diye yola attı kendini.
    Ortalama 50yle gidiyordum ve aramızda yaklaşık 5-6m kala yola atladı.
    Eğer yerler ıslak olsaydı üzerinden geçmiştim
    Hakettiği sözleri işitti tabi yolun ortasında.
    DarkSeleCT93 ve M.balibey bunu beğendiler.
    Motosikletli Kaplumbağa...

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    o kedi iç kanamadan ilerde bir yerde ölmüştür :(

allahtan seni yoldan çıakrmamış.
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

Motosikleti
    Mondial 150 Mr Vulture ''
    Geçmiş olsun,ucuz atlatmışsınız.
    Ben bir de şu tekerleklere takışan köpeklere çok uyuz oluyorum İş yerime yakın bir yerde var küçük bir şey bir de ,korkuyorum yeminle bir gün ağzı burnu tekere girecekte,ikimize de kıyacak diye

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    yola hayvan atlarsa kaçmaya veya durmaya çalışmayın o anda ön freni fazla sıkarsınız düşersiniz motoru sıkı tutun üstünden geçin öncelik sizin hayatınız..
    TATLIHIZ ve durmazzz bunu beğendiler.

skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Temkinli girdigim bir virajin ortasinda gece karsima cikmisti kedicik hizim dusuk oldugu icin ufak bir manevrayla kurtulabildim. Ama virajdan ciktigimda kedilerinde buyuk tehlike yarattigini farketmis oldum:.
    "Nasıl ki insan bedeni %90 sudan ibarettir, motosiklet sürücülüğü de % 90 bakıştır."

hayvan aracı farkettiğinde kaçıyor en azından. fakat bazı insan şeklindeki yaratıklar aracı görüyor ona rağmen yoldan kaçmıyor.

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne köpeği ne kedisi.
    En tehlikeli canlılar evrimini tamamlayamamış insanlar.
    Daha dün Maltepe minibüs yolunda (normal şartlarda asla kullanmadığım bir yoldur ama bir işim gereği girmek zorunda kaldım bu yola) kadının teki ışıkların 50 m ilerisinde telefonla konuşa konuşa zank diye yola attı kendini.
    Ortalama 50yle gidiyordum ve aramızda yaklaşık 5-6m kala yola atladı.
    Eğer yerler ıslak olsaydı üzerinden geçmiştim
    Hakettiği sözleri işitti tabi yolun ortasında.
    Zaten o yollarda yürürken veya araba sürerken telefonla konuşanları hücreye atmak lazım.
    M.balibey bunu beğendi.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ara sokaklarda asla hızlı gitmeyin.
    Kedi,köpek,insan herşey fırlayabilir.
    Özellikle de kediler otomobil altından fırladığı için hiçbir şekilde önceden farketme şansınız yok.

Şahsen sırf ezersem çekeceğim vicdan azabını bildiğimden dolayı sokak aralarında her dakika tetikte ve yavaş sürmeye gayret ederim.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    100kmh hızla aniden karşınıza bişey çıktımı durma ihtimaliniz yok diyecek kadar az

Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ara sokaklarda asla hızlı gitmeyin.
    Kedi,köpek,insan herşey fırlayabilir.
    Özellikle de kediler otomobil altından fırladığı için hiçbir şekilde önceden farketme şansınız yok.

Şahsen sırf ezersem çekeceğim vicdan azabını bildiğimden dolayı sokak aralarında her dakika tetikte ve yavaş sürmeye gayret ederim.
    Ara sokakta şehir içinde zaten gitmem 100 km hızla bu bnm olay şehir dışında oldu bir köyün yakınından geçerken bariyerin altından çıkmasıyla altıma girmesi bir oldu valla bnde bir kedinin bu kadar tehlike yaratacağını düşünmemiştim allah korudu ön frenide arka frenide sıktım başta zaten 1 sn lik bir işti baktım geçicem üstünden saldım ikisinide kedi sanki normal bişymiş gibi devam etti onada şaşırdım baya

adonis84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lintex mach, kanuni tiger 250
    sabahları koltuğumu parçalayan branda altında uyuymayı çok seven bi kedi var gerçekten tehlikeli onu sevip beslemek için işe geç kalıyorum her sabah :D

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı aonal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz kedi köpek fasıllarını çoktan geçtik köpek düşürür, kedi kaydırır düşürür merak ettiğim sırada sığır at yada eşekler var

geçmiş olsun inşallah tekrarı yaşanmaz , sürat felakettir !
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)