Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

7000-8000 tl 600 lük motor tavsiyesi acil.

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar öncelikle herkeze hayırlı günler dilerim vesselam konuyu açma sebebim çok karasız kalmam 100-125-150-250 scooter bu tür motorları uzun süre kullandım ve şimdi 600 lüğe sardım bu fiyata olmaz demeyin elbet vardır bütçem budur 600 lük supersport tarzı bi makina istiyorum önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    madem niyetlendin kafaya koydun,
    cbr 600F,
    zx-6r,

bu modellerde bu fiyata bulabılırsın
    sorunlarınıda yavaş yavaş yaptırırsın,
    3 ay binersin 5 ay para biriktirip arızasını giderirsin,
    1 ay binersin 2 ay para biriktirip lastik yağ bakımı yaptırırsın,
    zaten 1 yıl içinde masrafların ile 8...10 binliraya gelmış olur motorun,

Sonra Çok Dersin İçinden ''Ulan ben buna harcadıklarımda adam akıllı makine alırdım beeeee'' diye

Kolay gelsin,
    Ve Unutmadan,,,

BOL ŞANSLAR...
    ergün1968, cool113, tr100a ve 7 diğerleri bunu beğendiler..
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı rapperuzi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 600 lüğe sardım, bütçem 7000-8000, 600 lük supersport tarzı bi makina istiyorum, önerilerinizi bekliyorum

Bu fiyatlara HYOSUNG GT 650 R nasıl Acil olduğu için koştura koştura yazdım
    DALGIC_800 bunu beğendi.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    bak, o fiyata bir motor alıp ustaya daimi müşteri olacağına, kredi çekip adam gibi bir bütçeyle adam gibi bir motor alıp kredi taksitlerini öde.
    hiç değilse elinde elle tutulur bir makina olmuş olur...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    gecenin 1 inde ne aciliyeti varmıs,yat uyu sabah acarsın bidaha..
    Mengu16 bunu beğendi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elbette bu fiyatlara 600 lük motor var.Ama eğer 1-2 sene içinde motora verdiğin para kadar motora harcama yapmak istiyorsan al.Yada biraz para biriktir daha yeni bir şeyler al.Diğer bir seçenek az kullanılmış,2010 üstü güzel bir 250lik almak,Hyosung GT 250R,Honda CBR 250 R,Ninja 250,SYM Wolf 250....gibi
    besikcioglu bunu beğendi.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

arkadaşlar cevaplar için teşekkürler ya aslında hyosung 250 düşünmemek elde değil dış görünüş olarak 600 1000 rr leri aratmıyor ama görüntüsünü veren bi sesi yok performans olarakta baya iyi 8000 tl etçeğini düşünmüyorum eğer olurda alırsam net 5000 tl ye antalyada çok temiz hyolar var herkezden aynı tepkiyi aldım 1 yılda verdiğin paradan fazla masraf edersin die aslında bile bile hata yapmakta aptallıktır ama şöyle bişeyde var insanlar hata yapmadan doğruyu öğrenemiyor çok kararsızım gerçekten =)

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Aha 7000 e motor
    Gözüme takıldı.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-sahibinde-zx9-115667802/detay
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o fiyata zor
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aha 7000 e motor
    Gözüme takıldı.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-sahibinde-zx9-115667802/detay
    15 yaşında 38.000km de canım ülkemde tüm motorlar garajda saklanıp özenle bakılıyor sokakta gördüklerimin hepsi birer seraptan ibaret
    cool113 bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    arkadaşlar cevaplar için teşekkürler ya aslında hyosung 250 düşünmemek elde değil dış görünüş olarak 600 1000 rr leri aratmıyor ama görüntüsünü veren bi sesi yok performans olarakta baya iyi 8000 tl etçeğini düşünmüyorum eğer olurda alırsam net 5000 tl ye antalyada çok temiz hyolar var herkezden aynı tepkiyi aldım 1 yılda verdiğin paradan fazla masraf edersin die aslında bile bile hata yapmakta aptallıktır ama şöyle bişeyde var insanlar hata yapmadan doğruyu öğrenemiyor çok kararsızım gerçekten =)

5000 e alacağın hyosung ta 7-8 bine alacağın 600 lükte seni motordan ve hayattan soğutur

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    ''böbreklerimi satıp miamiye tatile gitmek ve orda 18 yaşında bir best model ile aşk yaşamak istiyorum'' demek gibi birşey bu. düşündüğün şeyi hayata geçiren kişilerden motorun 2 katı para harcayanlar dahi gördüm. bir arkadaşım 99 R1 aldı 6 bin gibi bi fiyata ve şuan yurt dışından grenaj seti ve depo bekliyor. motorda aldığı haliyle kalan bir tek jantlar ve şase var,onlar da düzeltildi ve boyandı =) var gerisini sen düşün.
    Karadeniz - Giresun.

vallaha 4700 tlye 6 ay önce kuzenim aldı 2006 model hala kullanıyor sadece bi lastikleri değiştirdi okadar zaten hyosungların 2006-2008 fiyatı 5000 den başlıyor tabiki 5000 8000 arasında km farkı var eski modellerde devir kesicide yok o özellikleri kötü ama işte bütçem bu eğer olsaydı 3000 kredi çekçektm nakit paramla alabilceğim verebilceğim fiyat bu =(

sessizsakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt25
    çıplak bir gt650 kullanıcısı olarak tavsiye etmem. eğer bütçen bu kadar ise, 250'liklere yönelmen daha iyi olur.

Ben şimdi sezon alışverişi yapacağım. komple bakım. yağ değişecek. yeni bir çift lastik, balatalar bujiler açtın kapadın söktün bağladın derken 1500 lira gitcek.

gt250 olsaydı motor masraf 1000 lira anca olacaktı. kaldı ki, bunun yakıtı var. bi arıza çıkardı mı parçası var.

7000 - 8000'e iyi durumda bir gt650r bulabilirsin. Yeni modeli pek bulunmadığına göre muhtemelen 2006 - 2007 model bulursun. onlarda da kronik elektrik sorunu var. düzgün bir ustanın sorunu komple çözmesi 300 - 400 lira. eğer sorunu çözülmüş bulursan ne ala. Elektrik sorunu çözülmüş ve bakımları aksatılmamış bir gt650 öyle önemli bir sorun çıkarmaz.

Ama bu sefer sarf masrafları ağır gelir. gt650'ler 250'lerden çok farklı yakmıyor. uzun yolda 250'lerden biraz daha fazla yakıyor sadece. ama şehir içinde epey farklı durum.
    gt250'nin komple bakım masrafı 150 ise, gt650r'nin 250

Devir kesici hiç bir hyosung'da yok benim bildiğim ...

Ki, ben gt250 ararken temiz güzel bakılmış bir gt650 buldum. gt650 almamdaki bütün olay bu tesadüf... gt250r neden istemiyorsun bilemedim.

yan ses elbette birinci unsurdur senin için de, Yani ses için 4 - 5 kat daha güçlü, daha hızlı ve daha masraflı birşey satın almayı aklım ermiyor benim .... kaldı ki beklediğin o sesi gt650r vermez. V-motor traktör gibi sesi var.
    !?

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1600GTL Exclusive
    Alıntı sessizsakin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çıplak bir gt650 kullanıcısı olarak tavsiye etmem. eğer bütçen bu kadar ise, 250'liklere yönelmen daha iyi olur.

Ben şimdi sezon alışverişi yapacağım. komple bakım. yağ değişecek. yeni bir çift lastik, balatalar bujiler açtın kapadın söktün bağladın derken 1500 lira gitcek.

gt250 olsaydı motor masraf 1000 lira anca olacaktı. kaldı ki, bunun yakıtı var. bi arıza çıkardı mı parçası var.

7000 - 8000'e iyi durumda bir gt650r bulabilirsin. Yeni modeli pek bulunmadığına göre muhtemelen 2006 - 2007 model bulursun. onlarda da kronik elektrik sorunu var. düzgün bir ustanın sorunu komple çözmesi 300 - 400 lira. eğer sorunu çözülmüş bulursan ne ala. Elektrik sorunu çözülmüş ve bakımları aksatılmamış bir gt650 öyle önemli bir sorun çıkarmaz.

Ama bu sefer sarf masrafları ağır gelir. gt650'ler 250'lerden çok farklı yakmıyor. uzun yolda 250'lerden biraz daha fazla yakıyor sadece. ama şehir içinde epey farklı durum.
    gt250'nin komple bakım masrafı 150 ise, gt650r'nin 250

Devir kesici hiç bir hyosung'da yok benim bildiğim ...

Ki, ben gt250 ararken temiz güzel bakılmış bir gt650 buldum. gt650 almamdaki bütün olay bu tesadüf... gt250r neden istemiyorsun bilemedim.

yan ses elbette birinci unsurdur senin için de, Yani ses için 4 - 5 kat daha güçlü, daha hızlı ve daha masraflı birşey satın almayı aklım ermiyor benim .... kaldı ki beklediğin o sesi gt650r vermez. V-motor traktör gibi sesi var.
    Yanlışınız var, 2008 den sonra hyosunglar hem enjeksiyonlu hemde devir kesicilidir.

Motosikleti
    Kawasaki Kle 500
    arkadaşlar öncelikle herkeze hayırlı günler dilerim vesselam konuyu açma sebebim çok karasız kalmam 100-125-150-250 scooter bu tür motorları uzun süre kullandım ve şimdi 600 lüğe sardım bu fiyata olmaz demeyin elbet vardır bütçem budur 600 lük supersport tarzı bi makina istiyorum önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler =)
    Kardeşim 4-5000 km civarında hyosung gt650 comet kullandım.. naked olanlardan yani, torku mükemmel, şehir içi de dışıda ne kadar sıkıştırırsan sıkıştır 7lt den fazla yakmıyor.. parçasını bolca bulabiliyorsun.. tek kötü yanı viraj kabiliyeti ve frenleme.. honda cbr600f vs almanı tavsiye etmem kullanmadım ama yakıt ve temizini bulmak zor.. 2008den itibaren hyosung 650lerin enjeksiyonlu ve damla farlı olanaları var.. olmadı 2007lerinin temizinden bulursan 7000-8500 aralığında fiyatları var.. ama kesinlikle sağlam bi lastik ve çelik fren hortumu lazım, yoksa benim korkudan bidaha binemeyebilrsn o motora =)) lastik 700-800, frende 150 yi gözden çıkarmak lazım tabi..

Senin yaşadığın kararsızlığı bende yaşadım.. en son hiç aklımda olmayan bi tarz, süpermoto aldım 250lik sıfır çin malı bi tane.. hyosung kadar derdi yok en azından..

O paraya alacağın her motor, eğer vaktin yok ve motor arızalaryla uğraşmayı sevmiyorsan sana bol bol küfrettirir

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    bütçen az bir mebla değil lakin 600 lük için kritik, o fiyata birşeyler bulsan bile ileride sıkıntı çekmen olası, neden ninja 250 yada cbr 250 düşünmüyorsun?

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QJ Motor- VPS 125
    7000-8000 Tl'ye 600 lük sıkıntılı veya bence güvensiz ve parçaları çok pahalı Olan Ss alacağınıza CBR250R alın.... Aman aman 600CC kadar hız yapmasada bi eksoz vs değişimi ile şehir içinde ses (apaçilik derecesinde değil) , şehir dışındada makul hızı ile tatmin edecektir.
    "men dakka dukka"

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Bence ss alma onun yerine fazer alabilirsin...
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı amaninmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7000-8000 Tl'ye 600 lük sıkıntılı veya bence güvensiz ve parçaları çok pahalı Olan Ss alacağınıza CBR250R alın.... Aman aman 600CC kadar hız yapmasada bi eksoz vs değişimi ile şehir içinde ses (apaçilik derecesinde değil) , şehir dışındada makul hızı ile tatmin edecektir.
    +1 Katılıyorum,

* Üstelik "0" ayarında,

* Parçası ucuz ( kaza bela harici yıllarca ihtiyacın bile olmayacak, olursa bile 1/2 yıl garantisi devam eden bi motosiklet alınabilir o paraya )

* Yakıtı gayet iyi

* Ağırlığı, kullanım kolaylığı ( scooter sonrası çok daha rahat olur )

* Elinde patlama riski hiç yok ( hele ki 600cc 7/8000 lik bi motosiklete oranla )

* Bi alt vergi dilimi (damlaya damlaya mevzusu )

Veee en önemli mevzuya gelelim muattabın HONDA

Yani enfes bi motosiklete yetecek bi meblağ ayırmışsın aslında, 600cc ısrarı etmediğin sürece

Güvensiz 200kmh denemektense, güvenli 165kmh süratle gidiver gideceğin yere. Ki o süratte bile suç işleyen birisin haberin olsun
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)