Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Megelli Sport 250R

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BURGMAN UH 200
    Yahu kendi web siteleri bile çalışmıyor. Yedek parçaları arasında komple şase var mı diye bakayım dedim sayfalar yok! Yedek parça bakamıyorsunuz firmanın kendi web sitesinde! Böyle bir markadan hayır beklemek zor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N

Motosikleti
    BURGMAN UH 200
    Burada var belki ama firmanın kendi web sitesinin çalışmaması gibi salakça bir şey olamaz.
    O kadar ilgisizler ki adam web sitesini bile çalışır tutamıyor demektir bu.
    Ayrıca aliminyum şase de 400$ mış! Piiiuuu...
    Kaza yaptınmı hatta bırak kazayı motoru olduğu yerde yan düşürsen 400$ kaçtı.

Alıntı sardokar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.
    Kazasız belasız sürmek nasip olsun.

Yanlız yeni aldığın makine için hevesini kursağında bırakmak istemem ama aliminyum şase hasar gördümü motoru çöpe atman gerek. Bunun biliyorsun dimi? Hatta ve hatta olduğu yerde yan düşse bile bunun yapılması gerektiğini söyleyenler var.
    Bilgine.
    Teşekkür ederim. Zaten üstüne binip bikaç deneme yaptıktan sonra gerçekten korktum ve ders almam gerektiğine karar verdim. Ayrıca motor kaskolatma gibi birşey varmı ?

Şimdi arkadaşlar biraz sohbetlerinizi okudum herkes kendince birşeyler yazıyor elbet bendde işe şöyle bir yorum getiriyim dedim.Ben şahsen gittim 9000tl ye Megelli250r aldım bir süre oldu rodajı bitti Her neyse şunları söyliyim gösterge bir kere bile 4binde kalmadı 2binde kalıyor diyemiycem ikibin gösteriyordu devir sürekli oda motorun orjinalinde rölantisi yüksekti ayarladık düzeldi hız ben 178 gördüm ama daha vido cekmedim cekicem onuda göstercem ki lastik + persormans takılı diğil full orjinal ahla titreşimi ise ayaklıkları plasitk kapladım elcikleri değiştirdim seleye özel kılıf diktrirdim extra ve koruma ekipmanalrım olduğu icin yüzde on beş titreşim en fazla 2500km de su an bir kere ne yolda kaldım ne tık dedi motor allaha şükür bunlar sorunolarak görülen hesaptaki kısımalrdı şimdi faydalarına gelirsek beyler tipe bişey demiyorum zaten tip işi bitiriyor kalite ise meggeli bu adı yeter bence ingiizlere helal olsun virajalrı ve atılımı orjinal lastiklere rağmen deli zaten aliminyum şase deli gibi atılıyor motor he bide beyler aliminyum şase yok kaza yapsa çöpe at felan filan diyosnuz ya belki görmüğşsünüzdür gecen gün faceye kawasaki h2 koymuşlardı kawada pert olmuş :d hayırdır sen sanki cbr ile r25 ile kaza yapınca yarım saate motocuya bi gösterip cıcağınımı sanıyosun kaza bu aliminyumu demiri yok yaptınmı hepsi pert bendun şimdilik bu kadar beyler ilerde videolarımla da görüceksiniz beni

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Alıntı set1set2ton0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi arkadaşlar biraz sohbetlerinizi okudum herkes kendince birşeyler yazıyor elbet bendde işe şöyle bir yorum getiriyim dedim.Ben şahsen gittim 9000tl ye Megelli250r aldım bir süre oldu rodajı bitti Her neyse şunları söyliyim gösterge bir kere bile 4binde kalmadı 2binde kalıyor diyemiycem ikibin gösteriyordu devir sürekli oda motorun orjinalinde rölantisi yüksekti ayarladık düzeldi hız ben 178 gördüm ama daha vido cekmedim cekicem onuda göstercem ki lastik + persormans takılı diğil full orjinal ahla titreşimi ise ayaklıkları plasitk kapladım elcikleri değiştirdim seleye özel kılıf diktrirdim extra ve koruma ekipmanalrım olduğu icin yüzde on beş titreşim en fazla 2500km de su an bir kere ne yolda kaldım ne tık dedi motor allaha şükür bunlar sorunolarak görülen hesaptaki kısımalrdı şimdi faydalarına gelirsek beyler tipe bişey demiyorum zaten tip işi bitiriyor kalite ise meggeli bu adı yeter bence ingiizlere helal olsun virajalrı ve atılımı orjinal lastiklere rağmen deli zaten aliminyum şase deli gibi atılıyor motor he bide beyler aliminyum şase yok kaza yapsa çöpe at felan filan diyosnuz ya belki görmüğşsünüzdür gecen gün faceye kawasaki h2 koymuşlardı kawada pert olmuş :d hayırdır sen sanki cbr ile r25 ile kaza yapınca yarım saate motocuya bi gösterip cıcağınımı sanıyosun kaza bu aliminyumu demiri yok yaptınmı hepsi pert bendun şimdilik bu kadar beyler ilerde videolarımla da görüceksiniz beni
    Sanırım oruçlu oldugumdan okuyamadım anlayamadım

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı set1set2ton0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok 300 yapıyor. Yahu abartmayın allahaşkına. 2000 km kullandım ben o motoru. Motosiklet hayatımda kara bir lekedir. Motosikleti kötülemiyeceğim ama anca parasının motoru. Ben 160 ı zorla gördüm. Oda doğruysa tabi. Viraj yok bu motorda alayım öğreneyim diye bir şey de yok. Dedim ya motordan anlamayana şekil durur. Ama parasının motoru. İnsanları yanlış yönlendirmeyin. Cbr 125 alın, bajaj alın, ybr alın yada.
    dyavol-77 bunu beğendi.

2 senelik konu hortlamış :D

Motosikleti
    henüz yok
    Su an ki fiyati 7000 tl oldu titresim sorununu felan halletiginizde ne kadara mal oliyo duzcede var megelli servisi

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı doğan81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Su an ki fiyati 7000 tl oldu titresim sorununu felan halletiginizde ne kadara mal oliyo duzcede var megelli servisi
    Bir şeyi hallettikleri falan yok, bırakın şu motorun peşini artık. Bedava verseler almam, kendileri bir hata yapıp almışlar millete de aldırmaya çalışıyorlar. Şekilden başka bir şeyi olmayan bir motor. Millete üretimi durdu diyoruz (yine başlayacak sanırım), marka bitti diyoruz yine de o parayı verip alıyorlar. İngiliz falan da değil %100 Çin malı, deli gibi de titriyor. Bunu AEA videosundan söylemiyorum, kendim çalıştırıp görmüştüm.

Alıntı fatih. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım oruçlu oldugumdan okuyamadım anlayamadım
    Gösterge de 177 GPS de 162 yapıyor.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler