Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Megelli Sport 250R

Motovento
    REKLAM ALANI
    TheArcheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gercekten cok iyi fiyatta cok uygun bence.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Bence takılmayın Servis olayına garanti olayına birincisi bu makina çok alarengirli bi makine değil basit sistemli bi makina. Bana sorarsanız sıfır alın garanti istemiyorum diyin fiyattan kırın ve o parayıda arıza verirse değiştireceğim parça için ayırın. Ben şahsen bu şekilde yapıcam garantisi bozulmasın diye niye cinsi bozuk insanlara motorumu emanet edeyim sizi bilmem ama ben şuan dünya evine girmeye hazırlanıyorum bu işlerim bitsin seneye kendimi toparlamış olurum sıfır hyosung yada megelli kesin alıcam.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı aksoyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence takılmayın Servis olayına garanti olayına birincisi bu makina çok alarengirli bi makine değil basit sistemli bi makina. Bana sorarsanız sıfır alın garanti istemiyorum diyin fiyattan kırın ve o parayıda arıza verirse değiştireceğim parça için ayırın. Ben şahsen bu şekilde yapıcam garantisi bozulmasın diye niye cinsi bozuk insanlara motorumu emanet edeyim sizi bilmem ama ben şuan dünya evine girmeye hazırlanıyorum bu işlerim bitsin seneye kendimi toparlamış olurum sıfır hyosung yada megelli kesin alıcam.
    Size garantili istemiyorum dediğinizde onların garantili veya garantisiz diye seçme gibi bir olanağı yok bu bir kanundur.Size belgeleriyle verirler garantisini.O motorun bende hiç bir sıkıntı yaratacığını düşünmüyorum tek sıkıntısı alüminyum şasi hasar aldığı anda çöpe atılır o motor tamiri olmaz.Ancak insan 0 motor alıp fazla para ödeyipte servis bulamıyorsa o sıkıntı iyide olsa kötüde olsa olmalı servisi.

Motosikleti
    Makine gelmişşşşşşşşşşşş birisi almış kim almışşa lütfen bol resimli inceleme başlığı açsın

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    bizim burdaki motorcuya geldi 8550 tl ye naked roadster tipi de var fakat çok küçük oyuncak sandım harbiden küçük üstüne binsem çokecek sanki benim duke 125 yanında iri kaldı

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    çok ufaksa gerçekten tutacagını sanmıyorum en azından bir cbr 250 cüssesi olmalıydı bu kadar hafif olmasına şaşmamalı

Yanagisawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC gitti Hayabusa Alma Arifesinde
    Alıntı KTM07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim burdaki motorcuya geldi 8550 tl ye naked roadster tipi de var fakat çok küçük oyuncak sandım harbiden küçük üstüne binsem çokecek sanki benim duke 125 yanında iri kaldı
    Cbr 125 bile iri kalır yanında ben arka tekerine takıldım 130 diyor ama sanki 110 gibi incecik bişey benim motorunki 130 ondan sonra gözüme ön teker gibi geldi arka tekerleği
    Yarı durgun olmamalı deniz; ya durgun olmalı,yada kudurmalı..

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    benim çok hoşuma gitti yaa fiyat çok uygun tip çok güzel bu kategoride bir motor alsam megelli alırım tabi servis sıkıntısı yoksa

Motosikleti
    Benim boyum 1.70 o zaman tam benlik makina

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    arkadaşlar motor guzel dıger megellı sayfasına yukledım hem resım hem vıdeo karalamaya gerek yok gormedenh bınmeden sesı on numara malzeme kalıtesıde goz ardı edilecek edgıll

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Yanagisawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 125 bile iri kalır yanında ben arka tekerine takıldım 130 diyor ama sanki 110 gibi incecik bişey benim motorunki 130 ondan sonra gözüme ön teker gibi geldi arka tekerleği
    bende dün gördüm canlı gözle motoru yeni kasa cbr 125 den küçük geldi bana. eski kasa cbr 125 gibi
    keşke biraz daha kalıplı yapsalarmış dedim
    ama hatları tasarımı güzel
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    FAzer 6 2004 model
    Merhaba İsmim Serdar siteye yeni üye oldum. Cumartesi günü 1 adet megelli 250R satın aldım. Motor görüntü anlamında 600 cc motor büyüklüğünde. titreşim 100 üzerinde biraz var ama çok rahatsız edecek şekilde değil. Hızlanması çok çok iyi seri bir motor. Malzeme kalitesi 10 üzerinden 6.5 fiyat 8550 + 550 plaka ruhsat 9100 tl ödedim. Motor hakkındaki ilk izlenimlerim bunlar . Merak ettikleriniz var sa sorabilirsiniz. Herkeze hayırlı ramazanlar diliyorum...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Videolu paylaşım rica ediyoruz, hızlanma olur, vs,vs, çeşitli şeyler olur... .

Hayırlı olsun

Motosikleti
    FAzer 6 2004 model
    Teşekkürler..

Şu anda rodaj döneminde olduğum için çok fazla sıkmıyorum motoru rodaj biter bitmez video paylaşımında bulunucam

Wazaa.35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnnova 125 (7.000km) 07
    Motoru motomax ta gördüm inceledim malzeme kalitesi oldukça güzeldi fakat pisilket gibin 250lik motor yapıyon be adam azcık büyük yap hangi seride var böyle cılız 250lik makina

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motora binmeden görmeden küçük demeyin ben 175 boyla bindiğimde ayağım yere tam basıyor olması gereken bu genelde boyları 1.60-180 arası olanlar bu motorda ayağı yere tam basar ve ayağımın biri çukura geldi düştüm diye bir olay yaşanmaz

Bugün Megelli 250R sahibi oldum zamanla motoru tanıyıp yorumlarımı aktarırım. fotoğraflar çekip yollıyıcam. İlk motorum olduğu için epey heycanlıyım Rodaj hakkında bilgilendirme yapabilicek olan varsa çok mutlu oluurm

Motosikleti
    BURGMAN UH 200
    Alıntı yusifkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün Megelli 250R sahibi oldum zamanla motoru tanıyıp yorumlarımı aktarırım. fotoğraflar çekip yollıyıcam. İlk motorum olduğu için epey heycanlıyım Rodaj hakkında bilgilendirme yapabilicek olan varsa çok mutlu oluurm
    Hayırlı olsun.
    Kazasız belasız sürmek nasip olsun.

Yanlız yeni aldığın makine için hevesini kursağında bırakmak istemem ama aliminyum şase hasar gördümü motoru çöpe atman gerek. Bunun biliyorsun dimi? Hatta ve hatta olduğu yerde yan düşse bile bunun yapılması gerektiğini söyleyenler var.
    Bilgine.

auditore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr250r
    arkadaşlar bu motorun kronik sıkıntıları var mı? hız ibresi takılıyormuş ve şasede delik vs tarzı birşey oluyormuş?

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı auditore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu motorun kronik sıkıntıları var mı? hız ibresi takılıyormuş ve şasede delik vs tarzı birşey oluyormuş?
    Oldukça fazla can sıkıcı problemi olduğunu okumuştum.
    Şuraya bakabilirsin:

http://www.motosiklet.net/forum/moto...t&daysprune=-1

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler