Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

bende bws 100 var, motor 80i geçmiyo, neden olabilir?

Motovento
    REKLAM ALANI
    kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Bilmeyen ne kadar ok kişi yazmış. Arkadaşlar bilginiz yoksa fikriniz olmasın lütfen. Bws 100 2 zamanlı Bi motosiklettir. Yani 200luk Bi 4 zamanlı motosiklet kadar güç üretir. Gelelim problemine.

sorun büyük ihtimalle motosikletinin karburatorunde. Fazla hava veya benzin alıyor. Hava veya benzin kanalında Bi sıkıntı varsa oransız Bi karışım kullanıyor olabilir. Bu kısımda sorun yoksa varyator ve varyator bilyelerine baktırman gerekir. 2 zamanlı motosikletler çok daha basit şekilde çalışırlar fazla karmaşık Bi durum olmaz dediklerimi kontrol ettir. En kotu ihtimal ile silindir pistonda sorun vardır ve 600 lira civarı Bi masrafın olur.
    ergün1968 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı kefeeee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilmeyen ne kadar ok kişi yazmış. Arkadaşlar bilginiz yoksa fikriniz olmasın lütfen. Bws 100 2 zamanlı Bi motosiklettir. Yani 200luk Bi 4 zamanlı motosiklet kadar güç üretir. Gelelim problemine.

sorun büyük ihtimalle motosikletinin karburatorunde. Fazla hava veya benzin alıyor. Hava veya benzin kanalında Bi sıkıntı varsa oransız Bi karışım kullanıyor olabilir. Bu kısımda sorun yoksa varyator ve varyator bilyelerine baktırman gerekir. 2 zamanlı motosikletler çok daha basit şekilde çalışırlar fazla karmaşık Bi durum olmaz dediklerimi kontrol ettir. En kotu ihtimal ile silindir pistonda sorun vardır ve 600 lira civarı Bi masrafın olur.
    ben antalyada çalışırken her hafta bws100 kiralardım. Çok sayıda bws100 e bindim bu zamana kadar bindiklerimin içinde 90 km hızı geçeni hiç görmedim.
    Mengu16 bunu beğendi.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Motosikleti
    Bisiklet
    Alıntı possi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=K-8umOoELiI
    bende sandım ki bi bws hızlandırma videosu falan çıkacak diye :D

1 hayabusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    actıv 110
    2 zamanlı kalkışta problem varsa sıkıntı bws 100 110 yapması lazım normalde benim speedfight2 95i geçmiyodu arkadaşın bws geçiyodu benim motoru sıkıntılı 2zamanlıdan iyi anlayan bi ustaya baktır hava ayarı yaptır hava filtresini bujiyi değiştir debriaja baktır iyi kalkması lazım

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı kefeeee adlı üyeden alıntı Mesajı göster

100cc 2 zamanlı motor 4 zamanlı 200cc kadar güç mü üretir ? Bws100 7 beygir, Cg 200'ler 15 beygir, Piaggio X8 200 21 beygir bu neyin kafası Bilginiz yoksa fikriniz olmasın klişesini kullandıysanız ben de diyorum ki. Bişey bilmiyosan sus adam sansınlar

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100cc 2 zamanlı motor 4 zamanlı 200cc kadar güç mü üretir ? Bws100 7 beygir, Cg 200'ler 15 beygir, Piaggio X8 200 21 beygir bu neyin kafası Bilginiz yoksa fikriniz olmasın klişesini kullandıysanız ben de diyorum ki. Bişey bilmiyosan sus adam sansınlar
    abi gorunurde ole ama sana şunuda diyim ornek mobiletlet pejolar tek makina 130 yapıyor haberin olsun inanmıyana gösteririzde

Wast* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende bwsye çok bindim rampa aşağıda 90 düz yoldada 90 görüyo 90ın üstüne çıkamadım ama çok seri alet

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    80 yerine 100'le gitsen ne olacak, kullan gitsin. Uçup gidiyorsunuz sonra ilk tümsekte virajda

10 inç lastikli 100 cc motosiklette 80 km yukarısı tehlikeli bence. bu scooter şehir içi kullanım için şehir içindede bu süratlere fazla çıkamıyorsunuz. ben dağ bayır şehir dışında gezerim diyorsanız zaten bu model yanlış seçim. şehir dışında scooter modellerinde en az 250 cc (tavsiye 400 cc ve yukarısı) veya vitesli motosiklet

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QJ Motor- VPS 125
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi gorunurde ole ama sana şunuda diyim ornek mobiletlet pejolar tek makina 130 yapıyor haberin olsun inanmıyana gösteririzde
    Piston büyütme , Tepesine boylu boyunca yatma... Yahu fizy^min tepesine uzansam oda 100 yapar rüzgarı kes. doğru rüzgarı birde arkana alırsan yimede yanında uzan...
    "men dakka dukka"

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)