Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

4Riders Armor Deri Ceket

Motovento
    REKLAM ALANI
    oguzcelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu gün gidip aldım montu, motor üzerinde de denedim korumalarında ve deri özelliğinde bir problem yok ancak ... havalandırma fermuarları kapalı olmasına rağmen sanki biraz hava giriyor gibi.Omuzdaki fermuar bölgelerinde bir serinlik hissettim.
    Termal içliği de benim tekstil montuma göre zayıf (ince bi miflon var içinde).
    Ama yinede tekstil montlardan iyi bir mont.Alına bilir, giyile bilir.Ben pişman olmadım.Ayrıca gayet şık duruyor.
    mehmetenis bunu beğendi.
    www.motojektif.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    bende akşam iş çıkışında bakıcam. aradım bedenleri varmış. beyenirsem alıcam.bu fiyata kaçmaz bence.

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    arkadaşalar dün akşam monta baktım. çok güzel bir mont bu fiyata kaçamaz. L bedeni yoktu alamadım. hafta sonuna gelir dediler .gelirse hemen alıcam. üzerinize kalıp gibi oturuyor kesimi harika. ve güzel bir görünüme sahip

Arkadaşlar 4riders markası ile 2 farklı deri mont modelleri var. 1 tanesi parlak siyah deri üzerinde kabartma korumaları var (hudson deri muadili), bir diğeri de mat siyah, daha sade, omuz-dirsek-sırt koruması var.. Pakistan'da diktiriliyormuş. Derisi ince değil fakat çok kalın olduğu da söylenemez.. İyi kalitede bir deri mont giydiğinizde (iyi kalite derken 1.000 TL'lerden bahsetmiyorum, 600 TL civarı) arada ki farkı bariz anlıyorsunuz. Kış kullanımı için uygun olmadığını söylediler. Mevsimlikmiş, özellikle Nisan ayı sonrası için.. Fermuarlarından hava geçirirmiş, tekstil montlar soğuğu geçirmeme konusunda deriye göre çok daha iyiymiş. Montun aynı beden kalıplarında bile farklılık olabiliyor, özellikle kolun pazu kısımlarında dikişe bağlı çekmeler, sıkışmalar olabiliyor. Yerinde deneyerek almanız tavsiye edilir (online almak riskli olabilir). Dirseğe denk gelen korumalar dikime bağlı olarak tam yerinde durmayabiliyor. Kendiniz terziye verip yukarı aldırabilirsiniz (bana bu şekilde tavsiyede bulunuldu). Sonuç olarak birçok yerden aldığım tavsiye şudur; 350 TL 4riders deri monta vereceğine 350 TL'ye iyi bir tekstil mont al.. Tercih sizin.. Keyifli sürüşler..
    mehmetenis bunu beğendi.

MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Cuma günü ya 4Riders in deri montunu alcam yada Beringin tekstil sari fosforlu montunu orada karar verecegim artik.
    Tek sorum olacak ben zaten altima adidasin tum vucut (kafa dahil) saran tek parça termal yelegini giyiyorum 224tl ye almistim ve o beni yeterince sicak tutuyor.
    Deri mont su gecirir mi?

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MotojeN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cuma günü ya 4Riders in deri montunu alcam yada Beringin tekstil sari fosforlu montunu orada karar verecegim artik.
    Tek sorum olacak ben zaten altima adidasin tum vucut (kafa dahil) saran tek parça termal yelegini giyiyorum 224tl ye almistim ve o beni yeterince sicak tutuyor.
    Deri mont su gecirir mi?
    Bende 4ridersin bu montundan istiyorum ama güven olurmu korumaları nasıl üstümde nasıl durur malzeme kalitesi nasıl acaba ?

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 4ridersin bu montundan istiyorum ama güven olurmu korumaları nasıl üstümde nasıl durur malzeme kalitesi nasıl acaba ?
    Ben tavsiye ederim şuan hala kullanıyorum şu soğuk havalarda kesinlikle iş görüyor.Sırt omuz ve dirseklerde koruma var. Mont ilk giydiğimde biraz kaba duruyodu yada alışık olmadığımdan olabilir sağa sola zor hareket ettim ama şimdi alıştı . Baya bir sağlamlık hissi veriyor tabi ama korumalarını test etme imkanım olmadı inşallahta olmaz :D

Ben bi tek dirseklerdeki korumaların olduğu iç kısımda cırt cırtlar var onlardan şikayetçiyim. kaak falan giyince takılıyo arada o cırtcırt lara

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    ben aldım ve gayet memnunum. muadili bir ürünü siteye sponsor olan ve reklamı verilen bir türk firması kendi de üretiyor ve fiyatı 500 liralar civarında.

korumaları mevcut sırtlık koruması biraz sert gibi geldi bana ama sonucta cıkartılabilir rahatsız ettigini düşünüyorsanız cıkartabilirsiniz. deri kalitesi güzel. deri sonucta bakımını yaparsanız uzun yıllar giyebilirsiniz. biraz agır oda gayet dogal

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Bende bir yıldır kullanıyorum şu an kışın içinde kuşutani termal içlikle süper oluyor kalıp gibi bu soğuklarda içlik olmadan giyilmez yalnız bahara doğru içlik çıkarılır ayrıca yağmurlu havalar için ayrıca yağmurluk aldım onuda deri ceketin üstüne giyiyorum .Yazın havalandırma fermuarlarını açıp giyilebilir belki ama benim ayrıca yazlık ceketim var.

350 liraya alınabilecek deri ceket çok az bunun şekli şemalide güzel geldi bana almayı düşünürüm.

gky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben 2013 nisanda aldım çok memnunum bu fiyata daha iyisini alamssınız.

Motosikleti
    BURGMAN UH 200
    Full çin malı uyduruk kaydırık malzemeler ile zengin oldun be motomax.

Alıntı gky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 2013 nisanda aldım çok memnunum bu fiyata daha iyisini alamssınız.
    Sağlamlığı nasıl dikişler fermuar yerleri felan bozulma sıkışma gibi durum yaşadınmı ? Benim prohel montum bi ara sol cebinin fermuarı bozuldu sonra kendi kendine düzeldi almayı düşünüyom 4riders türk malı değilmi ?

gky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağlamlığı nasıl dikişler fermuar yerleri felan bozulma sıkışma gibi durum yaşadınmı ? Benim prohel montum bi ara sol cebinin fermuarı bozuldu sonra kendi kendine düzeldi almayı düşünüyom 4riders türk malı değilmi ?
    4riders motomaxin bir markası ve mont için şunu diyebilirkim ki ben mala pek kıymet vermem bakmam yani hor kullanırım hala sapasaglam bi gram ruzgar gecirmiyor sen al sana tavsiyem pişman olmazsın hemde çok şık kot un uzerine falan yakısıo diger montlar gibi şişikte durmuo kesinlikle tavsiye ediyorum..
    mehmetenis bunu beğendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    İşin kötü tarafı stoklarında bu mont kalmamış .Tam alayım dedim olmadı .Diğer deri mont var ama bu armor deri mont bitmiş

Almayı düşünüyorum eğer varsa tabi yada kushitani olursa bedenime göre ondanda alabilirim tekstil montum var tekstil olmasın dedim..

MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    3xL siparis ettim istanbulda 1 tane kalmis oda bugun gelmiş yarin sabahdan gidip alcam ins:D
    Kaliteli bir ürün ama.
    Eline alinca fark ediyor insan.
    Marka murka pek farketmez benm icin.
    Zaten gayet sade bi ceket korumaları cikar al sana günlük mont.

Motosikleti
    Dragstar
    Bize kalmadı işte sıkıntı büyük.Birde 3xl nedir abi nasıl bir yapınız var hay maasallah

35sdk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09
    boyu ve kilonuzu yazıp hangi bedeni kullandığınızı yazarsanız internetten almak isteyen arkadaşlara daha çok yardımı olur

Motosikleti
    Dragstar
    Mailleşiyoruz motomax dan arzu hanımla.Dün bir daha stoklara girecekmi diye mail attım.Bakalım olurda üretimi durduysa kendi adıma üzülücem.Mail gelince sizinle paylaşırım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)