Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk Motorum Ne Olmalı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    --
    Nisanda Ehliyet Alıcam Ama Motor Konusunda Karar Veremedim.Benim Aklımda MZ (251-301) Var Ama Cevremdekiler Eski Diyorlar.Sizdende Tavsiye Bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Hemde gayet eski.2500-3000 TL ye bir sürü 0 km yeni model motosikletler var.125-200 cc arası.Her zevke hitap ediyorlar.Tecrübe ve fiyet aralığı belirtirsen daha fazla yardımcı olabilir arkadaşlar.

chozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW f 650 & Cbf 150 & Yakında inşallah Fazer
    Daha önce motor kullandıysan birşey diyemem ama Mz Dediğin motor 2 zamanlı 150 km yi gören temizi seri bir motor uzak dur derim en fazla 125 cc bir motor bak
    Ey kardeşim! Sen fikirden ve düşünceden ibaretsin. Senin varlığın bunlardandır. Geri kalan sinir ve kemiktir ki, onlar hayvanlarda da vardır.
    Mevlana

TiRo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ??? (haziranda)
    senin halinden en iyi ben anlarım kardsm bnde haziranda motosiklet alıcam yaklasık 2-3 aydır arastırıyorum gına geldi
    kısacası başlagıc motorlarının ağa babaları şu üç motosiklettir:honda cbf150,yamaha ybr 125,tvs apache 150 kalitede sıralamayla doğru orantılıdır 3 üde sıfır fiyatı 4000tl civarı
    yakt oranlarındada kafa kafayadırlar fakat genel bir kanı var bu üç motorda
    rahat sürüş senin için önemli ve düzenli uzun yol yapıcaksan motorun honda cbf 150 dir son hızı 125km/h dır
    az yakıt ucuz yedek parça sağlamlık tercihinse motorun yamaha ybr 125 esd dir son hızı 120 km/h dır
    seri kalkış hız farklılık arayısındaysan motorun tv apache 150 dir son hızı 135km/h dır
    motor ömrü olarak ybr ve honda kıyasıya yarışır tvsnn ömrü diğerlerine göre daha kısadır en azından benm izlenmlerime göre
    fakat bütçe kısıtlı ise honda cb125e,kanuni gt170,mondial mr vulture 150,sym wolf125,rks titanic150, vs vs alternatif olabilir
    yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Mondial MH125 Drift'i de dusuneblırsın. mondial diyip gecme yenı modellerı baya saglama benzıyor yedek parca yamahadan hondadan daha ucuz. 135cc 13 bg sanırım. acayıp serı bı motor. kucuk bı ılcede yasıyorum 2 ayda 3 tane drift cıktı pıyasaya. bu kadar kucuk bıyerde bıle tutulduysa bence cok ıyı bı motor kı ben de elıme para gecınce gıdıcem taksıtıne baslıcam. hadı kolay gelsın.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    tvs apachenin motoru sağlamdır.. yağ yakmaz,sorun çıkarmaz... ybr motoru nasılsa, tvsnin kalır yanı yoktur..
    sbr bunu beğendi.

Motosikleti
    henüz yok
    bende yazın ehliyetimi alıp motorumu alıcam allah izin ederse

ybr 125 almayı düşünüyorum öğrenci adamız az yaksın temiz gitsin 2.000tl ye istanbulda temiz ybr bulunurmu kazıklanmayalım

sanada ybr tavsiye ederim mz baba makinedir debriyaj ayarını tutturamassan büyük sorun yapar

yazın kanuni ronny almıştım 2 hafta kullandım çalıntı çıktı param boşa gitti alırken çok dikkat edin bir eves alıyoruz sonra sorun çıkartıyor

namk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    harley davidson 2007-mobylette 1967-Honda NX400
    MZ yakıtı çoktur,ekonomik sıkıntı verir sıfır ucuz bir çinle başla iyi yolculuklar.
    ugrgnr bunu beğendi.

Wazaa.35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnnova 125 (7.000km) 07
    Bak kardeşim gidiceksin bir mondial yetkili satıcısına sigortan yoksa alıcaksın birini ordan bi 125 mh drifti kapıcaksın 36ay vadeli sıfır bakıcaksın keyfine bakımlarını aksatma servisle içli dışlı olmassın düzenli kullandığın taktirde bi japon kadar iyi olabilir emin ol acemiyim yeni başlıyorum dersen en iyisi bu gidipte ybr 125 e 4.500lira bayılmana gerek yok nasıl olsa sıkılıp satıcaksın bu commuter lar kolay kolay dökülecek makinalar değil .
    ugrgnr bunu beğendi.

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    rks titanic 150 ile başlayabilirsin.Şahsen ben kardeşime onunla başlatmak istiyorum. Bayii 3.250 ye vereğini belirtti.

kentacdis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    coming soon
    sayılan 3 adı çıkmış marka dışında diger commuterlara da yönelebilirsin, dendigi gibi zaten sağlam motorlar iyi bakımla kolaykolay sorun cıkarmaz..
    mz den bahsetmiyorum bile en son ihtimal kullananlara sordiyecem kimse benzin parasından kullanmıyordur.. 1senede 0motor parasını çıkarman kuvvetle muhtemel

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı TiRo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin halinden en iyi ben anlarım kardsm bnde haziranda motosiklet alıcam yaklasık 2-3 aydır arastırıyorum gına geldi
    kısacası başlagıc motorlarının ağa babaları şu üç motosiklettir:honda cbf150,yamaha ybr 125,tvs apache 150 kalitede sıralamayla doğru orantılıdır 3 üde sıfır fiyatı 4000tl civarı
    yakt oranlarındada kafa kafayadırlar fakat genel bir kanı var bu üç motorda
    rahat sürüş senin için önemli ve düzenli uzun yol yapıcaksan motorun honda cbf 150 dir son hızı 125km/h dır
    az yakıt ucuz yedek parça sağlamlık tercihinse motorun yamaha ybr 125 esd dir son hızı 120 km/h dır
    seri kalkış hız farklılık arayısındaysan motorun tv apache 150 dir son hızı 135km/h dır
    motor ömrü olarak ybr ve honda kıyasıya yarışır tvsnn ömrü diğerlerine göre daha kısadır en azından benm izlenmlerime göre
    fakat bütçe kısıtlı ise honda cb125e,kanuni gt170,mondial mr vulture 150,sym wolf125,rks titanic150, vs vs alternatif olabilir
    yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
    dostum apache'nin motor ömrünün diğerlerine kıyasla daha az olduğu izlenimine nereden ulaştın söylermisin?
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    --
    Yorumlarınız İcin Sagolun En iyi 125 Bir Cinle Baslıyalım Daha Sonra büyük Motorlara Yönelirim.
    ugrgnr bunu beğendi.

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı ebumelle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumlarınız İcin Sagolun En iyi 125 Bir Cinle Baslıyalım Daha Sonra büyük Motorlara Yönelirim.
    en dogru kararı vermssın hadı kolay gelsın.. aldıgında fotograflarıını esırgeme bızden
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QJ Motor- VPS 125
    artık motosiklet.net e yeni bir bölüm açılsın. millet istediği düşündüğü şekli ve parasını yazsın ona göre tavsiye verilsin. yahu her hafta 3-4 kişi motor alacak tavsiye istiyor.

Öncekileri okusanız yine bir şeyler kaparsınız.
    sbr bunu beğendi.
    "men dakka dukka"

TiRo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ??? (haziranda)
    şu şekil birkaç aydır sıfır ve ikinci el cbf,tvs,ybr takip ediyorum tvs'nn özellkle 2010-2012 modellerinn daha 5000-10000'satıldığını gördüm fakat cbf-ybrde bu ilanlar cok cok az ordan biraz süpheliym yoksa kullanıp tecrübe etms değilim zaten harinda bende cbf-tvs arasında bir seçim yapıcam motoskleti kötülemek maksatla söylemedm

Motosikleti
    --
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en dogru kararı vermssın hadı kolay gelsın.. aldıgında fotograflarıını esırgeme bızden
    AldıgımGün Bütün Forumun Haberi Olucak İnsAllah.
    ugrgnr bunu beğendi.

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    bence başlangıç motoru acemiliğini atacağın için çok önemli az yakması sık sık arıza çıkarmaması ve güvenli olması gerekir diye düşünüyorum salcano wolf veya mondial drifti bir incelemeni tavsiye ediyorum.
    "Bu forum bilgi ve tecrübe paylaşım forumudur, Konularımda ve mesajlarım da yazdığım hiçbir şey doğru değildir tamamen kendi kişisel düşüncelerimdir."

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)