Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Evkur Asya Motor ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mytap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800R
    Evkur " abi bu renkli ekran işte mms gönderir de alır da " diyip ,basit cep telefonunu piyasa değerinden 50 tl üstüne satan bir yer. (Yanımdaki adama bunu demişlerdi. Sonradan model incelemesi yaptım mms diye bir şey yok ) telefon la motor tabii ki kıyaslanmaz fakat şu var. Evkur kendi kulvarları dışındaki şeyleri de ukalalık yaparak satan bir yer. Anladım ekonomik açıdan düşünüyorsunuz. Fakat bunun satış sonrası hizmetlerini de düşünün derim.
    ugrgnr bunu beğendi.
    Yola çıktığında değil vardığında övün ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kawasaki zx 9-R
    ya arkadas insanlara iyilikte yaramaz nakitte 1500 tl olan bi motor varsayalım evkur onu 4000 den asagı satmaz güzerl kardeşim anladın mı yasın küçük imkanın kısıtlı anladım illa kredi kartı gerektirmez zatn taksitle alacaksın aydadı 100 olacana 120 olur caktın mıböle nette bakınıp duracana biraz reale acılsan gitsen bi motosiklet magazasına durumu anlatsan ama senetle verirler bi şekilde olur evkurdan kosulecegine ordan peşin fiyatına alırsın...
    ugrgnr bunu beğendi.

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Evkura mutlaka git. Fiatları, görüşmeleri, görüşlerini, duygularını, ... buraya geri bildirim olarak yazarsan, bizler de merakımızı gidermiş oluruz. Fiat farkı, belki kabul edilebilir ölçülerdedir, belki de mağazadan hızlıca kaçmanı öngörüyordur.

Başka noktaya aklım takıldı.
    16 yaşındasın, ehliyet yok, kıyafet yok, eğitim sanıyorum zaten yok, tasarrufta bulunmayı planladığın motorunla uzun zaman taksit mi ödeyeceksin? Yakıt alıp gezecek misin? Motorunun tamir - bakım masraflarını mı karşılayacaksın?

Kaçınılmaz olan masraf kapısının daha da açılmasına bir de sen katkıda bulunmayasın.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    annemle gıdıcem motoru alıcam annemın uzerınden. neyse detaylara ınmeye gerek yok bunu her ınsan dusunebılır zaten. motoru tek basıma almaya gıtcek halım yok.. dedıgın gıbı 2bin tl'lik motora 4bin tl vermek akıllıca olmaz bu yuzden bı bakarım yıne ama buyuk ıhtımal boyle.

asya motor bayılerıne bakıcaz artık babamın kredı kartına kaldım beklıcem yapcak bsey yok zaten kışın motorun anası aglıyo ya. scooter var 125lik bende, sabahları anası aglıyo motorun. rolantıde bekletıyorum 1-2 dka hala devam edıyo. benzın ye ye nereye kadar. bu yuzden yaza dogru almaya karar verdım sagolun yorumlar ıcın
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    [QUOTE=deprogadias;2887076]benim de dikkatimi çekmişti evime yakın bir evkur mağazasında hem asya swift hemde windy s satılıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:00 ----------

ama şöyle bişey ki 202 tl 24 ay taksitle satıyorlar swift i fiyatını sen düşün.

0 km ybr parasına çinli satıyorlar.Yuh be bu kadar kazık olur mu?

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı sereye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evkura mutlaka git. Fiatları, görüşmeleri, görüşlerini, duygularını, ... buraya geri bildirim olarak yazarsan, bizler de merakımızı gidermiş oluruz. Fiat farkı, belki kabul edilebilir ölçülerdedir, belki de mağazadan hızlıca kaçmanı öngörüyordur.

Başka noktaya aklım takıldı.
    16 yaşındasın, ehliyet yok, kıyafet yok, eğitim sanıyorum zaten yok, tasarrufta bulunmayı planladığın motorunla uzun zaman taksit mi ödeyeceksin? Yakıt alıp gezecek misin? Motorunun tamir - bakım masraflarını mı karşılayacaksın?

Kaçınılmaz olan masraf kapısının daha da açılmasına bir de sen katkıda bulunmayasın.
    valla evet ehlıyet yok kıyafet yok olucak ama, egıtım var ama yok olucak acıktan devam edıcem okumadan olmaz. uzun taksıt de evet ben sadece motorun taksıdını odedım mı biticek dıgerlerı babamdan babam bı anda 200lıra vermeyı sevmez ama gunde 10 lıra verıp ayda 300lıra toplamda para verdıgını dusunmez bu yuzden bıraz rahatım bu konuda kı, çalışıcam somestr'den sonra. yanı motorun parası herturlu cıkıcak. ya ben aslında motoru sımdı almak ıstıyorum fakat kıs mevsımı motoru cok uzuyor. bu yuzden pek alasım yok ama hevesim de bu olmayan alasımdan cok daha yuksek. arada kararsızım yanı.. bakalım. arkadasın dedıgı gıbı sanaldan cıkıp reele takılmak lazım sagolun yorum ıcın

Motosikleti
    kawasaki zx 9-R
    ha şöle reale takıl evkur sana ehliyet olmadan motorda vermez bunu bil

Motosikleti
    Sym gts 250i evo
    maddi durumlar kötüyse ertelesen olmazmı. Babanada yazık.
    ugrgnr bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Hele bi git..Bir bilgi al bize de söyle...
    Belki gerçekten dediğin gibidir falan...
    Siteye bir faydan olur bol bol dua alırsın...
    ugrgnr bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

allpower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    abisi sen bilirsin. git kazığın üzerine otur o zamam, sana doğru yolu gösteren insanlara kızmana gerek yok.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya cidden bıktırıyo artık bu yorumlar bılıyo musun ? git ybr al git cbf al. ben diyorum babamın durumu kotu para bırıktırıp kendım alıcam. bu ne demek oluyo ? okuyorum ve maaslı bı yerde calıstıgım falan yok. dusunerek yazalım bu yorumları ve onumuze gelen herkse CBf al Ybr al demeyelım lutfen. herkesın kendı dusuncesı. ınsanların kafasını bos yere karıstırmayın kardesım ısınız gucunuz yok mu yahu?

-- valla annem alıyodu bıseyler pesın fıyatına taksıt taksıt oduyodu :D oyle olunca dedım motorda da oyle bısey olur mu :D ? amma 1-2 bin tl'lik bi fark cok fazla ama olcagını sanmıyorum ya. en fazla 100-200 lıra farkeder bence ama bakalım.. neyse gelecek yorumlara da bı goz atarım sonra gıderım zaten kendım burdakı evkur'a yapcak bsey yok..
    o zaman git evkura kazıklan uyduruk motor al masraf açsın sen motora biniyorum de ama kötü olan durumu hiç toparlayamadan sürekli harca. hayırlı olsun.
    16 yaşındaki adama da motor satmazlar bunu bil. ben senin yaşındayken bol bol para biriktiriyordum 3.5 yıl biriktirip 17 yaşımda 0 km ybr 125 aldım. lafla olmuyor o işler parasızlık içinde motor sevdası çeken bir sen değilsin.
    insanlar senin iyiliğin için yazıyorlar. mantıklı olanı öneriyorlar.
    not: daha da girmeyeceğim bu başlığa, cevap yazmak istersen özel mesaj at. bu arada ehliyetsiz o motoru kullanabileceğini sanıyorsan yanılıyorsun.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    önce maddiyat ayağınızı yorgana gore uzatın, ilerisini gormeden birsey almaya kalkışmayın.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    bence kitlenmesi gereken bir başlık, 16 yaşında bir çocuk bir soru soruyor,sorusuna mantıklı cevap veren 40 yaşında adamlara uyuz oluyor,gider yapıyor vs.. ehliyetsiz ve korumasız kullanacağı motosikleti ile diğer insanların ve kendinin hayatını tehlikeye atacak. bu site bunun yeri değil BENCE..
    braingulp bunu beğendi.
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence kitlenmesi gereken bir başlık, 16 yaşında bir çocuk bir soru soruyor,sorusuna mantıklı cevap veren 40 yaşında adamlara uyuz oluyor,gider yapıyor vs.. ehliyetsiz ve korumasız kullanacağı motosikleti ile diğer insanların ve kendinin hayatını tehlikeye atacak. bu site bunun yeri değil BENCE..
    üstü kapalı terbiyesiz demek istiyosun. konusmalarına dıkkat et ben kımseye gıder yapmadım. sadece herkese hergun tavsıye edılen honda-yamaha olayını tartıstım. ehliyetım yok evet fakat burda da ehlıyete gerek yok cunku koy tarzı bı yerdeyım. 17 yasını doldurasaya kadar yanı ehlıyet alasaya kadar uzun yol da yapmıcam. belkı yaparım fakat sehır ıcı degıl koy yollarına yaparım. ben apaçi degılım sokaklarda on kaldırıyım kaldırırken cocugun tekı tekerın altında ezılsın. dıkkatlı surerım ben su ana kadar onlarca kazadan kurtuldum. şanslıydım tecrubelı degıldım sadece sanslı ve dıkkatlıydım. ben gdıp mobiletle 100 basmam basınca da ne olucagını bılırım. korumaya da 200-300 lira vericek param yok benım. ben adam gıbı surerım motosıkletımı. gerektıgı yerde heyecan adrenalin isterim 100e 120ye cıkarım gerektıgı yerde etrafa baka baka 40-50yle gıderım. bu arada benım zerre kadar bseyımı tanımıyosun, sacma sapan konusuyosun serkan arkadasım. abım olabılırsın fakat abım olarak gormuyorum bundan sonra senı. sulalemde en sayglı cocuk olarak tanınırım. buyuklerıme karsı bı hata yapmamıs adamım. fakat arkadas arasında etmedıgım kfur kalmaz. ben boyle bı adamım. bu yuzden tanımıyosun etmıyosun atar gıder yapıyosun.

bu arada ben de ıstıyorum 3 yıl para bırıktırıp YBR almayı CBF almayı cok ıstıyorum fakat ne yapabılırm sabır denen sey bende yok. zaten bu motosıklet bende heves. araba mı motosıklet mı deseler araba derım. tabı motosıkletın yerı ayrı tabı altında ıyı bısey oldugu surece. keske sabırlı olsam da senın gıbı ben de para bırıktırıp alabılsem Özgür Akman abicim.

sagolun yorumlar için. evkura gıdıp danısırım. ehlıyet sıkıntı olmaz yanımda buyuk bırı oldugu surece. tekrar sagolun yorumlar ıcın cok tesekkur ederım he bi de, Ben kazım yemem

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    O paraya bir bisiklet al biraz daha biriktirip bisikletine motor tak. Yada uygun fiyatlı mobiletlerden düşün. Öğrenci için yakıt parası da çok önemli. Bisiklet bedavaya gider gelir. Mobilet de 50 cc cok bişey yakmaz. Ne vade farkı ne faiz ne de başka bir derdin olmaz. Babanda da yük olmamış olursun. Evkur için söylenenlere kulak ver. Senetle sepetle alışveriş devri kapanalı çok oldu.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

ÖzLeMKaYrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki An 125 HK, RKS Titanik, RTR TVS Apache
    Zaten scooterın varmış, Asyada aynı şekilde sabahları ağlayacak bence... Ben evkura sormuştum ayda 160 TL 24 aydı bundan 2 yıl önce...sen hesapla artık gerisini... Ayrıca yaşın ehliyetinin olmaması da ayrıca düşündürüyor...[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:49 ----------

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum...
    ugrgnr bunu beğendi.
    Nereye gittiğin değil, kiminle gittiğin önemlidir...

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    ehliyet konusunu acıkladıgım gibi. siz de yorumlarımı okursanız tam olarak cok sevınırım ve bundan sonrakı yorum atacaklara da benım yorumlarımı okumadan atmamalarını tavsıye ederım. bı onemı kalmıyor cunku yazdıgınız seyın. sagolun yıne.

Motosikleti
    ehliyet konusunu acıkladıgım gibi. siz de yorumlarımı okursanız tam olarak cok sevınırım ve bundan sonrakı yorum atacaklara da benım yorumlarımı okumadan atmamalarını tavsıye ederım. bı onemı kalmıyor cunku yazdıgınız seyın. sagolun yıne.
    Yorumlarını okudum ve gerçekten agresif davranıyorsun... Burda ki insanlar aklın yolu birdir diyerek sana mantıklı cevaplar veriyorlar... tabi ki seni tanımıyoruz ama senin yaşadığına benzer şeyler yaşadık bizde, zamanında 16 yaşındaydık ve bizlerde kazıklanmadık!! Tabi ki ailenle beraber istediğini yapmakta özgürsün ama insanlardan da yanlış olduğunu bile bile istediğin cevabı vermelerini bekleyemezsin... yaşına, maddi durumuna ve açıkladığın sürüş tekniğine, kişiliğine göre şuan böyle bir işe kalkışmanın sana zarar verme ihtimalinden bahsediyorlar... ybr cbf gibi motorları tavsiye etmelerinin sebebi hem kaliteleri hemde satarken sıkıntı yaşamaman açısından, maddi durumun elvermeyebilir ama bile bile daha zor duruma girmeni de kimse istemez ve girmen içinde kimse tavsiye vermez... Hayat senin hayatın karar senin kararın, ne istersen yapabilrsin, cevaplardan memnun kalmadıysan yaşına göre davranarak baştan konuyu da kapatabilirsin, buda bir seçim....

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    kapatıyorum o zman cunku bundan oncekı yorumların mantıklı yorumlar oldugunu soylyorsunuz. halbukı 10 yorum varsa 6sı mantıksız. sacma sapan yorumlar. ınsanın aklını bos yere karıstıran yorumlar. herneyse kapatılıyosa kapatıcam alcagımı aldım ben zaten bıkac arkadas sagolsun cok yardımları dokundu ki dıgerlerı klasık turk mılletı gıbı sacma sapan yorumlara saldı kendını. ben dıyorum evkur asya motor, adam dıyor ehlıyet. ben ehlıyetı konusunuu dusunmemıs olsam bu konuyu acmam. sagolun hersey ıcın.

Motosikleti
    kapatıyorum o zman cunku bundan oncekı yorumların mantıklı yorumlar oldugunu soylyorsunuz. halbukı 10 yorum varsa 6sı mantıksız. sacma sapan yorumlar. ınsanın aklını bos yere karıstıran yorumlar. herneyse kapatılıyosa kapatıcam alcagımı aldım ben zaten bıkac arkadas sagolsun cok yardımları dokundu ki dıgerlerı klasık turk mılletı gıbı sacma sapan yorumlara saldı kendını. ben dıyorum evkur asya motor, adam dıyor ehlıyet. ben ehlıyetı konusunuu dusunmemıs olsam bu konuyu acmam. sagolun hersey ıcın.
    İşte bu tavrın yüzünden sana o şekilde cevap vermiş olabilirler... Konuyu kapat derken demek istediğim en başta hoşuna gitmeyen birkaç cvp aldığın zaman, terslemeden konuyla ilgili bilgileri aldığını belirten bir msj yazıp, sonraki yazılanlara sinirlenmemendi... hala daha kızıyor ve saçma sapan diyorsun... Bu tavrın yüzünden tepki çekiyorsun... İstediğin cevapları bulman dileğiyle...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)