Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yamaha YZF R 125 Sizce Nasıl Arkadaşlar?

Motovento
    REKLAM ALANI
    EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    Maddi durumu iyi olanlar ve birazda boyunuz uzun ise YZF güzel bir motordur..

Ama o paraya gidip Cbr250 alınabilir.
    Eğer illede 125 istiyorsanız CBR125'de iyidir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    bence yzf güzel ortalama olarak sıcak asfaltta yani otoban da 120-135 km sürati koruyabiliyor ben denedim gerçi ben fazla gitmek istemediğim için 115-120 arası gittim bölünmüş yollarda ise 100-115 arası

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    dostum merak ettigim karsidan gelen ruzgara karsi uzun yolda 110u koruyabiliyor mu ? Benim cbr baya kasiliyordu

Arkadasin yzfyi denedim ama ruzgarli yolda denemek nasip olmadi malesef
    Askere gitmeden senin orlardan gecersem eger muratliya sirf gormek icin ugrayacagim

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    gel beklerim bende sert rüzgarlara gelmedim bende ehliyet olmadığı için uzun yolda cıkamadım ama yandan cok etkileniyo bide üstüne yattığında baya farkediyo

Motosikleti
    cbr 125 R
    yzf 125 ideal bence 125 cc cbr var bende okadarda memnun degilim çevremden hoş tepkiler alsamda yzf yi tercih ederim cbr a
    motosiklete binmek sex yapmak gibidir bi defa bindigin zaman sürekli binmek istersin

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    dur bakalim bi kaz gune balikesire gidecegim ordan istanbula ordan tekirdaga bi ihtimal ugrayabilirim motor olmadan zor olacak ama bakalim hayirlisi :/
    hellboys bunu beğendi.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1600GTL Exclusive
    Alıntı hellboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence yzf güzel ortalama olarak sıcak asfaltta yani otoban da 120-135 km sürati koruyabiliyor ben denedim gerçi ben fazla gitmek istemediğim için 115-120 arası gittim bölünmüş yollarda ise 100-115 arası
    http://www.youtube.com/watch?v=hVyCCM3PhKA

Bu videoya biraz göz attım max 133 civarı bir hıza çıkabiliyor r125. Max hız 133 ve devir 10 bin civarı.

125lik bir motor için güzel değerler ancak şu bir gerçek ki bu hızlarda sürekli seyahat etmek hem yakıt hemde motorsikletin sağlığı için hiç ideal değil.
    Bu motorun max ideal seyir hızı 8500 devir 90 km civarıdır ki buda sürekli olarak gidilirse yine motoru yorar bence.

Diğer tarafta da 120 130 ile çok rahat, fazla devir çevirmeden gidebilen cbr250 var. Ayrıca 120 130 gibi hızlarda yakıt olarak cbr ile yfz arasında dağlar olmaz çünkü 125lik motor devir çevirdiğinden yine çok yakacaktır.

Kısacası cbr250 her türlü daha mantıklı bana göre.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    bence fazla alakası yok ben 97 oktan benzin koydum denemek için tekirdağ muratlı arası (çok yokuşlu bir yol) 110 115 arası gidiyorum tekirdağdada gezdiğim halde 1 kademe düştü (bu moto kokluyoo abi )

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)