Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

125 mi 250 mi bayan motoru??

Motovento
    REKLAM ALANI
    RUZGAR/OLCAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    sevgılı cezerye bır bayan olarak buyuk makınaya cesaret gostermen cok etkıleyıcı.125 lık vaya 250 cc lık motorlarla baslamanın bır farkı olduguna ınan mıyorum been kısısel olarak bır cok arkadasıma 600 luk makına da motor kullanmassını ogrettım.bunların arasın da bayan olanları da var.buyuk motor dıgerlerıne nazaran daaha dengelı ve rahat tek farkları motor kuclerı ve kılolarının yuksek olması hıc gozunu korkutma bence.
    [I][B][U][/U][/B][/I]MOTOSİKLET:ÖZGÜRLÜGÜN TEKER TAKILMIŞ HALİ...[FONT="Comic Sans MS"][/FONT]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Kanuni'nin 110cc mobileti "Windy Lady" diye mi ne satılıyor, çiçekli böcekli de rengi var. Bayan motoru olarak tasarlanmış sanırım.

Yaw paran varsa , al bi 600 lük makina / düşe kalka öğren ...

Sanki tek teker arif , anadan doğarken mi biliyomuş! Herşey zamanla olur!

Eğer insanda biraz yetenek ve istek olursa , herşey olur!!!!1

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Arkadaşlar cezerye'nin fikirleri değiştirilmiştir. Panik yok, panik yok
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Bayan Arabası Bayan Motoru gibi kavramlar saçma ve mantıksızdır...

Motosiklet seçiminde esas olan ve ilk tercih nedenlerinden biri tarz dır. Önemli olan öncelikle tarzını belirlemendir 125cc motosiklet kullanıp bıkan da vardır bıkmayanda önemli olan bir motosikletten beklentin nelerdir??

Şehir içinde kullanıcam az yaksın fazla sorun çıkarmasın beni sadece bi yerden biyere götürsün ulaşım amaçlı kullanıcam diyorsan yine tarzına uygun yönde 125cc yada 250cc bir motosiklet tercih edebilirsin..... Örnek : Yamaha YBR125,Honda CBR125,Honda CBF250, gibi...

Motosiklet benim için bir tutku sadece bir ulaşım aracı olarak görmüyorum güç te istiyorum uzun km li gezilere de katılabilirim biraz yaksa da güçlü olsun hız yapmak istiyorum diyosan 500cc yada 600cc bir makineye de binebilirsin bunada bir engel yok en önemli şey şudur..

Gerekli tüm korumalı kıyafetleri giymek asla ve asla gereksiz risk almamak trafik kurallarına uymak güvenli sürüş teknikleri ile ilgili bilgi edinmek bol pratik yapmak

Hangi cc ile başlayacağın ve hangi marka ve modeli alacağın artık maddi imkanlarına kalıyor bilinçsizce binilen 125 cc bir motor da 600 cc kadar tehlikelidir !!!

İskenderunluKILIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İskenderun/HATAY ama Şimdilik AĞVA/İstanbul
    Motosikleti
    Yok Yok İşte Beah ama Olacak merak etmeyin
    Valla abi bana göre maxi scooterler (250) erkek için haa 125 lik de sürebilir ama kıza yakışmaz haa yapılıysa oo başka ___KILIÇ___ Artık ANTEP'ten
    [B] ยภยtยlคภlคг ยภยtคภlคгı ครlค ยภยt๓คzlคг ¤ۣۜ __ к ı ℓ ı ç __ [/B]

Proteste Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oldum olası "bayan bilmemnesi" terimlerinden hazzetmemişimdir... Ne demek bayan telefonu, bayan arabası, bayan motoru??? Bir tür acizliği kabulleniş midir, nedir ki???

"Bayan" lafına ayrıca kılım zaten!
    [COLOR="Red"]İntikam soğuk yenen bir yemektir...[/COLOR]

adalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150
    Şehir içinde kullanıcam az yaksın fazla sorun çıkarmasın beni sadece bi yerden biyere götürsün ulaşım amaçlı kullanıcam diyorsan yine tarzına uygun yönde 125cc yada 250cc bir motosiklet tercih edebilirsin..... Örnek : Yamaha YBR125,Honda CBR125,Honda CBF250, gibi...

Motosiklet benim için bir tutku sadece bir ulaşım aracı olarak görmüyorum güç te istiyorum uzun km li gezilere de katılabilirim biraz yaksa da güçlü olsun hız yapmak istiyorum diyosan 500cc yada 600cc bir makineye de binebilirsin.

Peki cbf 250 ile uzun yol yapamam mı ben? tam da karar vermişken böyle bir açıklama kafamı karıştırdı yine.. oooff offf

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    cbf250 ile yaparsın ama o kadar değil. 600cc gibi olmaz. 100cc ile de yaparsın uzun yol ama zevk vermez yolda kalma riskin fazladır.

ayrıca adalı yazı rengi ve özelliklerini değiştirmek yasak!!!
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

adalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150
    öncelikle yazı için özür dilerim bilmiyordum. zaten amacım bir yenilik katmak değildi sadece alıntıyı oraya koymak istedim beceremeyince böyle bir yazı çıktı oraya.

benim şu andaki ilk amacım çok fazla hız değil ama yolda kalma risk i cbf 250 de de var mı? yani ben buradan çıkıp Bozcaada ya giderken (400 km )
    sorun yaşarmıyım? Yaklaşık 5 yıldır scooter tarzı motor kullanıyorum en son motorum asya 125t idi. cbf 500 den çekiniyorum o yüzden 250 ile başlamayı düşündümdü. Bu noktada sizin önrileriniz benim için önem kazanıyor.

maviş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki bandit 1200 s (2004)
    sen kimseyi dinleme cezerye eğer kendine güveniyosan kullanırım diyosan gönlünden geçeni al bence .AMMAAA 600 lük bi makineyle başlaman bencede iyi değil..tecürbe açısından..yoksa şehir içinde bende 1200 lük bandit kullanıyorumm..rahat ,bizorluğunu görmedimm.. kafanda ne varsa al bence ..kazasız günlerr

dd nin motosiklet teorisi yazıları var bu sitede.okusana.

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    tesekkurler herkese. ogreniyorum sayenizde. ask oldu motor alinca 24 saat seyredecem zaten:D
    babam mak.muh. kurcalamadigi, merak etmedigi alet yok. biliom motorumu da cok sevecek:D hatta sana motor aldim baba diicem:D kandircam:D sonna ben binecem:D ne kurstan haberleri var yavrucagin ne motor alacagimdan:D ama biliorum hosuna gidecek:D canim yav..

arkadaslar, bu arada, benim kurs bitio. kendi motoruma karar verme vaktim geliyo. ben iki ders sora rahat rahat bi chopper idare edio olcam.. simdik kafam daha da karisti. ben chopper i da sevdim. kursta bi mondial ile oorettiler. sevdim keratayi da. ya race gozumu boyuyor ya da henuz race kullanmadim die chopper sevdigimi saniyorum. offf.... sonra pisman da olmak istemiyorum. denemek lazim hepsini.. sizler nasil karar verdiniz?

babalar, evlenmek de bu kadar zor mu? yandik o zaman:D
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ohooo seninle işimiz var cezerye altı üstü motor yahu amma kastın. Birazcık alındığın arkadaşa katılıyorum. Motorcuğunu hangi amaçla kullanacağını düşün ona göre bir motor seç iri, kuvvetli bir motor sürekli şehiriçi yol yapacak insana eziyet verir. Uzun yolda sürmeyi seven biri ise scooter üstünde işkence çeker. Cruiser tipi motosiklet için şunu söyleyebilirim bence en yakışıklı ve rahat motorlardır. Kolay gelsin diyeceğim ama pekte öyle olacağa benzemiyor.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650
    valla benim gibi tırsık bi hatunsan ve motoru hız için değil keyif için alıyosan 125 yeter de artar bile.haa ama yok ben hız delisiyim tozu dumana katıcam diyosan seni 125 kurtarmaz
    donald ducktan bahsetmiş biri yukarıda.
    kesinlikle oku derim ben de.ciddi ölçüde faydalı...
    http://donald.hypermart.net/Teori/GIRIS.htm
    http://www.motosiklet.net/forum/forumdisplay.php?f=38
    [COLOR="Red"][U][B]:pr:PEMBİŞİM SATILDI :salut:[/B][/U][/COLOR]

1150gs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS
    En iyi motor BMW 650CS derim bir bayan icin. Ne yolda kalir ne fazla yakar. Bakimi da azdir ve fazla agir da degildir. Galiba fiyati biraz yuksek. Biraz once ikinci el 14bin Ytl ye satildigini gordum bu sitede. Ama taksit falan herhalde olur. Bence kucuk motorda ogrenip BMW CS e devamli takilabilirsin. Motor degistirmene gerek kalmaz.
    Iyi sanslar.
    [COLOR="Red"][SIZE="1"]Ne Mutlu Turkum Diyene[/SIZE][/COLOR]

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    nasıl motor alacağın cok önemli. 150 de olur 250 de olur yerine gore 500 de olur eger cruiserse.herşeyden önemlisi bence motoru aldıgında içine sindirmen gerek. senin zevkine hangisi hitap edyor cruiserlaran hoşlanıyosan cruiser al, racelerden hoşlanıyorsn race al. sonuçta kursa da gitmişin.
    motoruna her baktığında "işte budur" diyebiliyorsan arandaki duygusal bağlantı hiç kopmaz.

ne demişim ben yaaa???
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

jakobien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 ''MAVİ GRİ ŞASE GÜZELİNDEN''
    Offff Dayanamayacam başlıyorum

1-Race :CBR 125 Olabilir.Daha büyüğüne binersen kesin kaza yaparsın.Durduğun yerde düşersen veya u yaparken Cbr 125'i en azından yere yavaş bırakabilirsin.Daha büyük motor ki 600 cc lerden bahsediliyordüşerken o seni aşağıya hızlı bırakır ve kırık bir ayak ve sağ grenajla aramıza hoşgeldin ardından kaza yaptım topiği açarsın,CBR 125 de en azından tutmaya çalışırken tırnağın falan kırılır hehe
    2-Scooter :Her türlü binersin gezersin.
    3-Cruiser:Valla bence doğru seçim 250 lik herbişey olur.

Hayat senin istediğini yap....

Tamammmı babasının kuzusu...
    To know me is to love me....

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    benim sana tavsiyem 250 cc su soğutmalı (önemlidir trafikte) regal-raptor chopper almandır
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

atarealmotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorsıklet kullanmak kıloya bakmaz teknık bııs önemlı olan denge ve kormamak epey bı bayan arkadasımıs race sı var eyıtım cok önemlı
    !!!!!!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler