Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Jant etrafında fosforlu şerit

Motovento
    REKLAM ALANI
    OmaR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 V-Strom
    Merhaba,
    Aşağıdaki resimde göreceğiniz gibi jant üzerine ince bir fosforlu şerit yapıştırıyorlar. Bence gece motorsiklet kullanırken görünmeyi arttırıcı bir etken. Acaba nereden alınabilir? Nerede satıldığını bilenler yardımcı olabilir mi?

[B][FONT="Arial"][SIZE="1"]Suzuki DL650 V-Strom / İstanbul[/SIZE][/FONT][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    birolbirinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey 125 - kanuni tiger
    tabelacı bir tanıdığın yada aksesuar satan yerlerde bulunur bir araştır ama fikir hoşuma gitti bende bütün cantları fosforlu yapayım güzel duruyor. gerçi scootern ön tarafı komple kırmızı fosforla kapladım çok hoş ve aşırı dikkat çekici özellikle geceleri hemen fark ediliyor.
    ramzey 125 cc sport scooter
    kanuni motocar 200 cc

OmaR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 V-Strom
    Sanırım bu tabelacıya özel olarak yaptırılmıyor. Ben bunun fosforlu kırmızısını da görmüştüm ama bir türlü rastlayamadım. Nerede nerede nerede?
    [B][FONT="Arial"][SIZE="1"]Suzuki DL650 V-Strom / İstanbul[/SIZE][/FONT][/B]

derin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    Gittigidiyor da vardı yanılmıyorsam.

http://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=1728349
    I'M BACK !!!

baya güzelmiş bu fikir kimden çıkmışsa

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    herhangi bir araba aksesuarcısına (araçlar için fosforlu şerit olarak metre hesabı satılıyor) ya da tabelacıya (folyo kesim yapan tabelacılarda, bolmiktarda bulabilirsiniz, ucuzdur ama renk kısıtlı olur) giderseniz bulabilirsiniz.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    daha güzeli var oda gittigidiyorda vardı sanırım. sibop kapağına takılıyor hareket duyarlı tekerlek dönünce yanmaya başlıyor. Daha belirhin ve mavi kırmızı renkleri de vardı. Mavisi tekere neon lamba döşenmiş gibi görünüyor.

Gitti gidiyor da vardı. 6 YTL - 7 YTL ve 9 YTL fiyatlarda satılıyordu.
    Sadobey

birolbirinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey 125 - kanuni tiger
    o kadar bilgili değilim orjinallik adına ama ben kendi adıma bende djital baskı ve kesme makinesi var ( babamın reklam üzerne iş yeri var oradan biliyorum) isediğin çapta kestirebilirsin ellerinde varsa pek kesmek istemezler çünkü kesim makinesinin bıçaklarını çok çabuk köreltebiliyor. ama hiç bir yerde bulamazssan yaptırabilirsin fosforun benim bildiğim 5 rengi var kırmızı beyaz mavi sarı yeşil ama en hoş olanları yeşil kırmızı olanları çok hoş duruyor. yapıştırması kolay ama sökmesi adamı çok uğraştırır. ama orjinali varsa bir bak yoksa dediğim gibi digital kesim yapabilen bir reklam yada tabeleacakı bul onlar mikron düzeyinde hassalıkla kesim yapabiliyorlar. fiyat olarak bende bilmiyorum babam rica edince yapıyor ve ya malzemeyi veriyor ben kendim kaplıyorum bu şekilde eski arabamın arka camını ve cant kenarlarını yapmıştı yalnız oval olunca babama yaptırdım. çünkü çant kenarlarını yapıştırmak zor oluyor.
    ramzey 125 cc sport scooter
    kanuni motocar 200 cc

Hudson deride vexo markalı hazır olarak var fosforlu şerit diye geçiyor ustunde bir aparat yardımıyla duzgun çekebiliyorsunuz .

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Gittigidiyorda feyizoğlundan aldım.Aparatı var çekmek için ama çok zor.Milim milim gitmet zorundasınız.Ama sonuç mükemmel...
    [IMG][/IMG]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler