Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R6

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felsefeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam kör cahil gibi online oyunca,oyuncak sattığını söylemiyor sadece,yazılımı geliştirdiğini de söylüyor.Sene 2007 flan 16 yaşlarındayıp html de web sitesi kodlardım ama satamazdım kartım yoktu çünkü ailem de izin vermezdi,o zamanlar öyle bir web sitesini satmak 700 tl civarı idi,forum kurmak vs.Adam daha ötesine geçip muhtemelen php bir tabanlı sitenin kodlarını geliştiriyor,o kadar para kazanır ama sağlam kafa ister bu işler.
    En bağışlanamaz yanın bu işte;gücün var ve hükmetmek istemiyorsun!(Friedrich Nietzsche)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    selim995 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 Honda CBR 600RR
    Alıntı Egemen06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aylık 5-6 bin gelirin var (Bu kadar parayı hiç gördün mü bilemiyorum)
    Yaş 17
    Motorun 14 bine satılıktı
    Maddi sıkıntın vardı ( 17 yaşında bir arkadaşın milyarlık ne maddi sıkıntısı olur ?)
    Artık yok
    Ama hala satılık
    Şimdi 25 bine motor alıyorsun ?

Valla hayat hızlıda bu kadar hızlı mı bilmiyorum.Hikayene inanmak güç.
    Hımm tamam gel ninjamı 13 e satıyorum al ve bana 25 bin tl ye güzel bi yzf r6 bul hemen peşin satın alim hikayeme inan

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:51 ----------

Alıntı MrMaydec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum metin2 den okadar para gelmez abartmayın ben 2 yıl call of duty serisi server sattım ve minecraft sw de sattım gelirim 900 tl küsür gider 450 tl di metin2 yede el atıcaktım baya araştırdım uğraş istediğinden vaz geçtim geliride okadar değil hatta bir ara bir tane oyun sitesinde editördüm onların reklamınıda yapıyordum karşılıklı reklam tabi bu sitede baya ünlü bir sitedir kısaca bol keseden atmayalım bu işlerle uğraştım sıkıldım bıraktım ama uğraşan arkadaşlarım var en fazla 1.000 tl kar edersin
    Töbe Töbe Kardeşim Lütfen Benim Gelipte Durduk Yere Yalan Atmak Gibi Bi Niyetim Yok.Yok Yani Böyle Bi Yalan Atınca Benim Elime Ne Geçecekki Anlamadım ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:54 ----------

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ay sabit 5-6 bin lira getirecek bi iş olduğuna kalbim inanmak istese de beynim inanmıyo.
    Al Kardeşim Mobil Ödeme Satış Raporum Size Yalan Atma Veya Hava Atma Gibi Bir Amacım Yok Benim ;

Egemen06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125
    Alıntı Felsefeci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam kör cahil gibi online oyunca,oyuncak sattığını söylemiyor sadece,yazılımı geliştirdiğini de söylüyor.Sene 2007 flan 16 yaşlarındayıp html de web sitesi kodlardım ama satamazdım kartım yoktu çünkü ailem de izin vermezdi,o zamanlar öyle bir web sitesini satmak 700 tl civarı idi,forum kurmak vs.Adam daha ötesine geçip muhtemelen php bir tabanlı sitenin kodlarını geliştiriyor,o kadar para kazanır ama sağlam kafa ister bu işler.
    2007 de forum sitesi kurdurttum toplam maliyet 50 liraydı ama..web sitesi tasarım herşey dahil en iyisi şuanda 700-1000 lira.Ozamanlar yine yaptırdığımda en iyi şirketlerle çalıştım maliyetler 20-300 liraydı,fakat sorun değil arkadaşa inansakta inanmasakta birşey değişmez dimi Allah daha çok versin diyelim.
    Bazen gidilecek yere en çabuk varmanın yolu mola vermektir

Motosikleti
    2005 Honda CBR 600RR
    Alıntı Egemen06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2007 de forum sitesi kurdurttum toplam maliyet 50 liraydı ama..web sitesi tasarım herşey dahil en iyisi şuanda 700-1000 lira.Ozamanlar yine yaptırdığımda en iyi şirketlerle çalıştım maliyetler 20-300 liraydı,fakat sorun değil arkadaşa inansakta inanmasakta birşey değişmez dimi Allah daha çok versin diyelim.
    e yani değişmez.Arkadaşlar sordu işimi bende anlattım ben böyle çok çok kazanıyorum diye yalan atmanın veya hava atmanın bir anlamı yok

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    online oyunda para çok ya ben knight online oynuyordum küçükken bi tane hesaba honda civic arac teklif ettiler o kadar para ediyodu tabi eskidendi bu

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    GM falan lazım mı parasından dolayı değil, eskiden Metin2 oynamıştım uzunca bir süre. Ondan sonra ne oyun oynadıysam sevemedim, bu oyunun bende ayrı bir yeri var ((: Hey gidi be ne kara büyü şuralarım olmuştu

Motosikleti
    2005 Honda CBR 600RR
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GM falan lazım mı parasından dolayı değil, eskiden Metin2 oynamıştım uzunca bir süre. Ondan sonra ne oyun oynadıysam sevemedim, bu oyunun bende ayrı bir yeri var ((: Hey gidi be ne kara büyü şuralarım olmuştu
    Yok Saol Beni Düşündügün İçin Benim Ninja 250R'ımı Satmam Lazım

No_MerCy_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsx-R 600 k7 MAVİ-BEYAZ
    Bu işin sırrı nedir gurban hele bizede anlat aylık 1 milyar para alıoz 2 cocuk okutuoz

Motosikleti
    2005 Honda CBR 600RR
    Alıntı No_MerCy_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işin sırrı nedir gurban hele bizede anlat aylık 1 milyar para alıoz 2 cocuk okutuoz
    Valla gurban sırrı mırrı yokki işin herşey ortada açık program geliştiriyorsun sabah akşam bilgisayar başında kodlar ile program yazıyon o kadar

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    bu siteyi seviyorum ilk iki sayfada adama hak vermişler . ordan biri lafı atmış ortaya +1000 ler başlamış adam fotoğrafı koyup kapağı atıyor sonra zırt oluyor millet yine nasıl yaptın demeye başlıyorlar. İlla bişeyleri ispatlamak için kanıtmı lazım anlamıyorum valla..
    ero__ bunu beğendi.
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

Motosikleti
    2005 Honda CBR 600RR
    Alıntı kingcüneyt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu siteyi seviyorum ilk iki sayfada adama hak vermişler . ordan biri lafı atmış ortaya +1000 ler başlamış adam fotoğrafı koyup kapağı atıyor sonra zırt oluyor millet yine nasıl yaptın demeye başlıyorlar. İlla bişeyleri ispatlamak için kanıtmı lazım anlamıyorum valla..
    Haklısın kardeşim sanal ortam işte herşey olur

1x2C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı selim995 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Yamaha YZF R6 Almaya Karar Verdim.Bütçem 20,000-25,000 TL Arasında Uygun Bi YZF R6 Buldugum An Satın Alacam. Mesela Moturun Kolay Bozulan Yerleri,Dikkat Edilmesi Gereken Yerleri,Takılması Gereken Güzel Parçalar vb. Şeyleri Söyleyebilecek var mı ?
    krankta krank yatağında bazı sorunlar oluştuğunu duydum ben ne kadar doğru bilmem yamahının açıklamısna göre 2006 modellerde de hava filtrelerinde sorun oluyomuş daha araştırılrsa başka bişeylerde bulunur ama her markanın bi sorunu vardır elbet mesela bi ara hondanın 2008 1000rrlarında yağ yakma sorunu varmış öyle duydum honda hatta kendi söylemiş bunu
    Make your choice and never look behind you.
    Ne mutlu Türk'üm diyene!.. M.Kemal Atatürk

Motosikleti
    2005 Honda CBR 600RR
    Alıntı 1x2C adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    krankta krank yatağında bazı sorunlar oluştuğunu duydum ben ne kadar doğru bilmem yamahının açıklamısna göre 2006 modellerde de hava filtrelerinde sorun oluyomuş daha araştırılrsa başka bişeylerde bulunur ama her markanın bi sorunu vardır elbet mesela bi ara hondanın 2008 1000rrlarında yağ yakma sorunu varmış öyle duydum honda hatta kendi söylemiş bunu
    Bilmiyorum ama R6 gerçekten çok hoşuma gidiyor sen 600cc olarak ne öneriyorsun

1x2C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı selim995 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilmiyorum ama R6 gerçekten çok hoşuma gidiyor sen 600cc olarak ne öneriyorsun
    benim aklımda hep kawasaki zx6-r olmuştur birde triumph daytona 675r'ları çok severim ama kalbim kawasaki onlarında ağır olmak gibi bi sorunu var hızlılar ama ağırlar diğer markalar göre hep bi adım önde olmuştur teknolojisi ama karar senin elbet bu ara da eğer 0 almayı düşünüyosan bekle derim biraz kawasaki 2013te 636cc'liğe geri döncek(miş) yani diğerlerinden daha güçlü olcak(mış) (diğerleri 599cc çünkü)
    Make your choice and never look behind you.
    Ne mutlu Türk'üm diyene!.. M.Kemal Atatürk

Rockwood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR125R
    Konunun buraya gelmesine ben sebep oldum sanırım. Yorum yapan bazı arkadaşlar mmorpg'nin ne demek olduğunu bilmiyorlar sanırım. Olsun, bilmemek değil, öğrenmemek ayıp derler. Bugün sadece World of Warcraft denilen oyunun bile dünya çapında 10 milyon aktif kullanıcısı var, en basitinden aylık ücretin 10€ olduğunu düşünün. Bunun gibi yüzlerce aylık ücret ödenen ya da microtransaction adı altında oyun içinde karakterinizi doğrudan etkileyebileceğiniz ödeme sistemlerine sahip ücretsiz oyunlar var. Ciddi bir kitleden bahsediyoruz. Selim arkadaşımız seçtiği oyun konusunda şanslıymış. Sabahtan akşama kadar internet kafelerde yediden yetmişe (evet, yetmiş) oynanan bir oyun seçmiş ve özel sunucusunu açmış. Bu kadar kazanması normaldir, artık konuya dönülebilir bence kimseye savaş açmadım bu konuda, sadece bilgilendirmek istedim, hürmetler.

No_MerCy_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsx-R 600 k7 MAVİ-BEYAZ
    Alıntı Rockwood adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konunun buraya gelmesine ben sebep oldum sanırım. Yorum yapan bazı arkadaşlar mmorpg'nin ne demek olduğunu bilmiyorlar sanırım. Olsun, bilmemek değil, öğrenmemek ayıp derler. Bugün sadece World of Warcraft denilen oyunun bile dünya çapında 10 milyon aktif kullanıcısı var, en basitinden aylık ücretin 10€ olduğunu düşünün. Bunun gibi yüzlerce aylık ücret ödenen ya da microtransaction adı altında oyun içinde karakterinizi doğrudan etkileyebileceğiniz ödeme sistemlerine sahip ücretsiz oyunlar var. Ciddi bir kitleden bahsediyoruz. Selim arkadaşımız seçtiği oyun konusunda şanslıymış. Sabahtan akşama kadar internet kafelerde yediden yetmişe (evet, yetmiş) oynanan bir oyun seçmiş ve özel sunucusunu açmış. Bu kadar kazanması normaldir, artık konuya dönülebilir bence kimseye savaş açmadım bu konuda, sadece bilgilendirmek istedim, hürmetler.
    Bence dahada tartşmaya gerek yok çünkü bu konu uzar gider ben şakasına bi laf atmıştım Ki private serverdan kazanan arkadaşlarımda var biliyorum oyuncu kitlene göre değişiyor rakamlar ama oda 3-4 milyar kazanıyordu belgeleriylede ispat etmişti Selim arkadaşım bence sen bu konuyu yzf 6 sayfasına taşı ordan gelicek cevaplar daha faydalı olucaktır

OGUZHANKY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C Shadow
    2 gündür takipteyim, arkadaş r6 yı sormuş konu nereye gelmiş =) dostum 600 cc sınıfında honda cbr 600 rr "limited edition" a bakmanı şiddetle tavsiye ederim. Benim bildiğim sadece 2010 model üretilmiştir. Sınırlı sayıda üretildiği için satılığını tek tük bulursun. Sahibinden.com u iyi takip etmen lazım. Bulursanda senin dediğin fiyat aralığında olur zaten. Yalnız estetik olarak inanılmaz derecede güzel bir motordur (bana göre tabi) görsellere yaz bu motoru gör.
    Not: görsellerde çıkan sonuçlar arasında gerçek limited edition mavi olandır. Mobilden girdiğim için direk link atamıyorum malesef.

la çocuk sizi yiyor.
    Ha eğer sıkmıyorsan banka hesap numarasını pm atayım bizide gör 17 yasında birine fazla o para

Motosikleti
    2005 Honda CBR 600RR
    Alıntı Naked.34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    la çocuk sizi yiyor.
    Ha eğer sıkmıyorsan banka hesap numarasını pm atayım bizide gör 17 yasında birine fazla o para
    Yeter Ama Kardeşim İyicene Sıktınız.Bi Arkadaş Sordu Bizde Anlattık Ayıp Ama Yaptıgınız İçine Sıçtınız Yeter Artık.Ben Buraya Yardım Almak İçin Geldim Öyle Şu Kadar Param Var Bunları Böyle Yapıyorum Gibi Hava Atmak İçin Gelmedim.Söyledigin Saçmalıga Bak Bi.Git Aylık 7 Bin 8 Bin Kazanan Adamlardan İste Para.

Bi Admin Bu Konuyu Silebilirmi Forumda Böyle Saçma Adamlar Varken Bu Forum Gerçekten Bu Şekilde Yürümez.
    ero__ bunu beğendi.

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    ucunda bu kadar para oldugunu bilseydim vazgeçmezdim bırakalı 6 ayı geçti geri dönsemmi ne

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)