Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ankarada 1tl'yle çalışan basınçlı su makinesi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR250R
    Arkadaşlar merhaba,

Motosikletimi kendim yıkamak istiyorum
    Ankarada 1tl ile çalışan makinelerden olan bir benzinlik falan bileniniz var mı??

Bi sitede hipodrom caddesinde hal girişindeki BPde var demiş biri, de başka var mı acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Bende arıyorum fakat merkeze yakın yerlerde yok sanırsam.

Gölbaşı'nda Shell ve Petrol Ofisi'nde var diyorlar.
    ANGARAJ

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    O bahsettiğiniz su, Adana'da en ücra benzin istasyonunda bile var. Öyle ki zorunlu olduğunu sanıyordum...

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    ankarayı bilmiyorum ama lpetlere bakmanı öneririm genelde onlarda oluyor hatta köpük 1tl su ücretsiz.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Sincanda Ayaş yolu üzerinde PO'da var ama köpük tabancası yada sabun imkanı yok. Kova fırça ve sabun temin etmelisiniz yoksa sadece basınçlı suyla yıkarsınız ama çok temiz olmuyor. 1tl'ye motoru baya yıkadım ama ön tekere fazladan su tutarken su kesildi. Diğer araba yıkayanlar falan önünüzden geçiyor onları ıslatmayım diye suyu kesiyosunuz o zaman da süre bitiyo.

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O bahsettiğiniz su, Adana'da en ücra benzin istasyonunda bile var. Öyle ki zorunlu olduğunu sanıyordum...
    Ankara'da yok pek, her yeri yıkamacılar işgal etmiş.

Mengü Ayaş yolu'nun tam neresinde o petrol ofisi.Optimum'dan öncemi sonramı, İstanbul yolundan geldiğimizi varsayarsak.
    ANGARAJ

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara'da yok pek, her yeri yıkamacılar işgal etmiş.

Mengü Ayaş yolu'nun tam neresinde o petrol ofisi.Optimum'dan öncemi sonramı, İstanbul yolundan geldiğimizi varsayarsak.
    Ayaş-beypazarı-nallıhan yolunda optimumdan sonra. çevreyolundan geliyosan tam optimum önünden çıkıp ayaş yönüne dönecen. PO benzincisini görünce de müsait bi yerden karşıya geçicen. Ben fazladan 1-2km yol katettim ilerde yonca kavşaktan döndüm geldim.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    1 sene önce gülverendeki full benzin istasyonundan yakıt aldıgınız zaman ücretsiz yıkama-çorba-çay-su ikram ediyorlardı...
    tabi ben sadece yıkama alıyordum..adamada 1-2 lira bahşis verdin mi köpüklü beli güzeeeelce yıkıyordu...
    şuan ne durumdalar bilmiyorum...
    ayrıca garın karşısındaki bp de ve samsun yolu üzerinde aydınlıkevler kavşagını geçtikten sonra siteler kavşağına gelmeden sağdaki shell istasyonunda 1 tl ile yıkama vardı...gene 1 sene önce :D :D

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    dikmen keklikpınarı opet 2 TL ama yine sen yıkamıyosun adam tututo..istersen sana tutturur...

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Otomatik olmayan yerde otoyıkamacının eline 2 TL ver. ne halin varsa gör der.
    Bazen 2 TL verip adama yıkatıyorum. Bazen köpük 1 TL otomat 1 Tl kendim yıkıyorum. Motoru tamamen yıkıyorum ama haybeden 5 dk su boşa gidiyor.
    Makinadan o kadar çok su çıkıyor ki 3 motor daha yıkanır.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    istanbulda da var mı bunlardan? yağmurdan sonra en azından sus tutmuş oluruz, çamuru akıtırız
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Yazılan yerleri ilk fırsatta bi yoklayacağım. En son gordion avm yakınındaki PO da motoru yıkattım bozuk param yoktu 10 lira verdim bakttım geri dönüşü olmayacak bozuk yokmu dedim 2 lira verdi ve ben motoru köpüksüz sadece su ile yıkamaya 8 TL ödemiş oldum. Daha önce iki yıkamacıyı daha denemiştim adamla pazarlık edip 5 liraya anlaşıyosun. Artık kendim evden bi kova indiriyorum süngerle bol sulu siliyorum. Çok çamurluysa mecbur bi tazzikli su tutmak lazım tabi
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazılan yerleri ilk fırsatta bi yoklayacağım. En son gordion avm yakınındaki PO da motoru yıkattım bozuk param yoktu 10 lira verdim bakttım geri dönüşü olmayacak bozuk yokmu dedim 2 lira verdi ve ben motoru köpüksüz sadece su ile yıkamaya 8 TL ödemiş oldum. Daha önce iki yıkamacıyı daha denemiştim adamla pazarlık edip 5 liraya anlaşıyosun. Artık kendim evden bi kova indiriyorum süngerle bol sulu siliyorum. Çok çamurluysa mecbur bi tazzikli su tutmak lazım tabi
    Şart ya böyle bir yer.Yıkamacılar laftan anlamıyor çoğu zaman.Sen bir yokla yazılan yerleri uygun olan yeri haber edersen sevinirim
    ANGARAJ

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacım pompacılardan bozdursaydın ya parayı...
    ben her seferinde öyle yapardım... atardım2 lira güzelce yıkardı...
    hatta motoru orta sehpaya alıp tekerleri tanzikli su ile çevirmelerini söylerdim....
    hoşlarına giderdi... göstergeye bakardık kaç yaptırıyor diye
    erro bunu beğendi.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Herkes uzak yerleri yazmış.kolejin ilerisinde incesu caddesine gir caddenin sonunda bi benzinlik var adını unuttum.1 tl süpürge, 1 tl köpük 1 tl tazyikli su.arabayı yikatmaya götürmüstüm.
    Soykan67 ve ersin90 bunu beğendiler.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes uzak yerleri yazmış.kolejin ilerisinde incesu caddesine gir caddenin sonunda bi benzinlik var adını unuttum.1 tl süpürge, 1 tl köpük 1 tl tazyikli su.arabayı yikatmaya götürmüstüm.
    Edit.patlayan benzinlik

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Vay be, demek ki bir yıkamacı bir köşeyi motorculara ayırsa kendin yıka kendin kurula yapsa iyi para kırar.

Açsak mı bir yıkamacı
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Bu http://www.sepeteindir.com/product.php?id_product=18958 ve bu http://www.sepeteindir.com/product.php?id_product=19371 ürün dikkatimi çekiyor uzun zamandır. Oldukça ekonomik. Tek sorun kullanabilmek için uygun yer bulmak

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Hala şöyle kesin bir bilgi yok, Çankaya civarında yok mu yahu?
    ANGARAJ

250-MaCiT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT 135
    Bu türden yerler genelde kuyu suyu kullanıyor,iyi silinmezse ciddi kireç bırakabiliyor motorda...
    erro bunu beğendi.
    Yüksek yüksek devirlerde redline görmesinler
    Aşrı aşrı motorlara gaz vermesinler
    Babamın bir hayabusası olsa binsede gelse

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)