Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cup giydirme

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kmt çelik sk-150-8 sport
    konu açmak istemedim ama hiç biryerde cevap bulamadım bende 2005 kymco actıv 110 var bütün parçaları kırıldı sadece yürür sağlam ben kendi parçalarını alamıyprum çok pahalı 1000 dolar civarı tutuyo nasıl bir şey yapmalıyım bu motora nasıl giydirebilirim far sinyel stop lambaları arka ayaklıklar falan başka motor parçaları uyarmı grenajları yani yada daha ucuza bu parçaları polyesterle falan yapan yerler varmı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mutlaka uyan vardır mondial ve kanuni tamiriyle uğraşan servislere danışman lazım

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Komple polyesterden yapmak sana orjinalini almaktan daha pahalıya patlar. Motoruna ait grenajların yan sanayisi varmı diye araştır. Olmadı Çinli cubların grenajlarını en yakın kanuni veya mondial servisine gidip denetebilirsin
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun. Cup motor dış aksamları nasıl 2000tl olur... Yedek parçada astronomik fiyatlar tam bir kymco klasiği...

Motosikleti
    kmt çelik sk-150-8 sport
    gittim oralarada bu motorlar çıktığından beri tamirciler parayı buldu bu tarz işlerle uğraşmak istemiyolar. hojin uyar belki diyolar ama alsam uymazssa parçacılar geri almıyo.

Motosikleti
    kmt çelik sk-150-8 sport
    izmirde bi polyestercile konuştum şimdi modifiye tarzı yani farklı şekil tasarlayıp üç yada 4 parça halinde yapılır dedi orjinalin aynısını yapmak pahalı olur dedi şimdi benim bi şekil çıkarmam lazım bu motora

Motosikleti
    Piaggio Carnaby 200 - Honda Wave 110i
    imkanın varsa sat, modenas veya honda wave al..

dalga geçmiyorum çok ciddiyim! peşinen dedim zaten imkanın varsa diye.. çünkü maalesef türkiye'de honda dışında satış-yedek parça bu derece oturmuş (belki yamaha) marka yok.. kymco agility 125 vardı bir aralar bende, inan servisi hiç de ucuz değildi ve parçaları ciddi pahalıydı.. haa güzel marka ama yedek parça sıkıntısı var maalesef. bir de kymco servislerinin çoğu tırt..

eğer durumun yoksa ve illa o motoru adam etmen gerekiyorsa o zaman Allah yardımcın olsun.. parçacıları gezeceksin.. bir de kymco ile mailleş, ücret karşılığında sana istediğin parçaları gönderirler.. biraz sürer ama en azından orjinal parça alırsın ;-)

iyi sürüşler..

Motosikleti
    kmt çelik sk-150-8 sport
    silkar dağıtımdaymış kymco aradım bayii dışı parça gönderimi yapmıyolar. motoru satsam üstte para vermem gerekir şu izmirdeki polyestercile bakalım anlaşırsak yaptırcam olmassa hurdaya çıkarıp parça olarak satabilrsem satarım parçaları pahalı olduğundan uygun fiyata gider belki. debriyazlı motor olarak ne önerebilirsiniz kullandığınız motorlardan. ?

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Grenajsız olarak çokmu kötü duruyor ? Taşıyıcı strüktürü daha da öne çıkarsanız ve o haline uygun far,stop,sinyaller... ayarlasanız nasıl bişey olur acaba :/

Scooter' ı da grenajı güzel gösterir normalde fakat grenajsızda fena durmayabiliyor
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    :D :D Çinli alsaydın taş çatlasın 500 Tlye hallederdin
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

Motosikleti
    kmt çelik sk-150-8 sport
    aslında grenajsız bişeler uydursam dediğin gibi güzel olabilir ama vizeden geçermi grenajsız o var.
    çinli almış olsaydım inan 5 yada altı kere 500 masraf yapardım aynı hesap olurdu. onlar kaza falan yapmadan dökülüyo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)