Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motor kazası ve sonrası işlemler

Motovento
    REKLAM ALANI
    warlike41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaslar,daha hala sigortadan ses yok defalarca aradm dosyanız inceleniyor diyolar,kaza yapalı 3 ayı geçti yaklasık 2 aydırda sigortada olay,bukadar uzun sürmesi normalmi bilgisi olan yardımcı olrsa sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı warlike41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar,daha hala sigortadan ses yok defalarca aradm dosyanız inceleniyor diyolar,kaza yapalı 3 ayı geçti yaklasık 2 aydırda sigortada olay,bukadar uzun sürmesi normalmi bilgisi olan yardımcı olrsa sevinirim
    benimde ilk kazamda 60 gün sonra sonuçlanmış para yatmıştı..2. kazamda 45. gün yattı ik kazada axa sigorta ikincideki anadolu sigorta idi bundan fark edermi bilmiyorum herkes en fazla 45 gün diyor ama ilk kazada 60 gün bekledim bende..
    warlike41 bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Hacı geçmiş olsun yeni görüyorum başlığı...
    Yahu deponun senden olan tarafı nası göçtü içine ?
    Kasııkla mı becerdin o işi ?
    Eğer öyleyse baya bi billurlu adamsın
    Motosikletli Kaplumbağa...

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde ilk kazamda 60 gün sonra sonuçlanmış para yatmıştı..2. kazamda 45. gün yattı ik kazada axa sigorta ikincideki anadolu sigorta idi bundan fark edermi bilmiyorum herkes en fazla 45 gün diyor ama ilk kazada 60 gün bekledim bende..
    ergo isviçre, walla 1 hafta daha beklyecm sonra mahkemeye wercem bu kadar inceledkleri ne war anlamadm,senin kazalarn nasıldı ufakmıydı benm motora egsz hariç 13 mlyar masraf çıkarms exper egszla 15 i geçio pert verlcegi içnmi bukadar sürdü acaba sen pert almsmydn

---------- Post added at 22:10 ---------- Previous post was at 22:08 ----------

Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı geçmiş olsun yeni görüyorum başlığı...
    Yahu deponun senden olan tarafı nası göçtü içine ?
    Kasııkla mı becerdin o işi ?
    Eğer öyleyse baya bi billurlu adamsın
    saol kardesm. aynen kasıkla oldu bende şaşırmıstm kazadan sonra :D

---------- Post added at 22:17 ---------- Previous post was at 22:10 ----------

baslık güncel..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Sonuc ne oldu
    Bu kadar mi yani

geçen gün bu forumda bir arkadaşının eşinin skuterla kaza yaptıktan sonra karşı taraf suçlu bulunup trafik sigortasından koruyucu ekipmanların %75ini karşıladığını okumuştum.

Ok4N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XVS 1100 DragStar
    Alıntı warlike41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baslık güncel..
    Konuyu hortlattım kusura bakmayın. Ne oldu sonra karşı tarafa dava açtınız mı motorunuzun parasını alabildiniz mi tazminat alabildiniz mi?

Boyle konularda gordugum kadariyla sigortalar ise yaramiyor verdikleri para zararina bile yetismiyorki canina zamanina gelen zararda cepte kaliyor

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    servisle konuş bu motoru artık sürmek istemiyorum beni de anlayın de onlar ekspere psikolojik yüklenirler bu motor adam olmaz diye eksper buyuk ihtimal pert kararı verir..

değerine gelecek olursak merak etme gercek değerinden az almazsın bu fiyatlarıda eksper değil sovtaj şirketleri belirliyor ben gözülmle gördüm pert motorumu satın alacak sovtaj sirketine gittiğimde bir çok katta pc basında bir sürü eleman sabahtan akşama kadar sahibinden de araç fiyatlarını inceliyorlar ve neyse aracınızın piyasa rayiç bedeli onu sigorta şirketine bildiriyolar sigorta şirketi de sana teklif sunuyor her zaman ilk teklifi reddetmeni öneririm. sahibinden deki emsal araçların ilan fiyatları senin motoruna verilecek fiyat teklifini doğrudan etkileyecek.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)