Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ekonomik ve uygun navigasyon arayışı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra 2024 forza 250
    Attığın linkteki kılıfın içindeki garmin. Nuvi 200 yada 205 şiddetle başka arama onu al derim 3 saat şarj ömrü uydu şaşmaz hicbirzanan nokta atışı ve işin uzmanı alman markası sanırım taiwan da üretimi fiyatı 300 dü 6 yıldır navigasyon kullanırım işim icabı bazan da motora bağlıyorum devir saatime vakumluyorum daha düşmedi
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla dediğim gibi bizde internetten alışveriş sitelerini takip edip ucuzlayınca alıyoruz öneririm gidon bağlantısınıda kendin yaparsan daha ucuza mal edebilirsin belki
    Zaten gidona bağlantılı ucuz bir şey bakıyorum. baktım olmuyor. normal alırım.

Bu ürün güzelde gidona yada nereye bağlanıyorsa bağlantı aparatı nerde. kask içi fm transmiter kulaklık oluşu çok güzel ama pahalı bir ürün.
    Bu gidişle kendim bir navigasyon alacam. Ona bir korumalık bir de bağlantı aparatı yapacam. ortalık yıkılacak. yada ben ayak üstü sağlam hayal kuruyorum

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Attığın linkteki kılıfın içindeki garmin. Nuvi 200 yada 205 şiddetle başka arama onu al derim 3 saat şarj ömrü uydu şaşmaz hicbirzanan nokta atışı ve işin uzmanı alman markası sanırım taiwan da üretimi fiyatı 300 dü 6 yıldır navigasyon kullanırım işim icabı bazan da motora bağlıyorum devir saatime vakumluyorum daha düşmedi
    Valla ben orjinal ama ucuz navigasyon peşindeyim.
    olmadı araba navigasyonu alır. koruma ve bağlantı aparatı yaparım. uğraşmak istemiyorum. yoksa bizde usta çok, elini sallasan ne ayaksın lan se diye sopa atarlar.
    Demekki forumda herkes paraya kıyıp sağlam ürünler almış. Biz öğrenci devlet memuru zihniyeti ile yapacağız bu işi. herkese örnek teşkil edeceğim.
    Namuslu namussuz olacağım :D
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

adonis84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lintex mach, kanuni tiger 250
    Tolga Can naptın tolga yapabildin mi ucuz bi navigasyon sistemi

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten gidona bağlantılı ucuz bir şey bakıyorum. baktım olmuyor. normal alırım.

Bu ürün güzelde gidona yada nereye bağlanıyorsa bağlantı aparatı nerde. kask içi fm transmiter kulaklık oluşu çok güzel ama pahalı bir ürün.
    Bu gidişle kendim bir navigasyon alacam. Ona bir korumalık bir de bağlantı aparatı yapacam. ortalık yıkılacak. yada ben ayak üstü sağlam hayal kuruyorum

Valla ben orjinal ama ucuz navigasyon peşindeyim.
    olmadı araba navigasyonu alır. koruma ve bağlantı aparatı yaparım. uğraşmak istemiyorum. yoksa bizde usta çok, elini sallasan ne ayaksın lan se diye sopa atarlar.
    Demekki forumda herkes paraya kıyıp sağlam ürünler almış. Biz öğrenci devlet memuru zihniyeti ile yapacağız bu işi. herkese örnek teşkil edeceğim.
    Namuslu namussuz olacağım :D
    naptın tolga yapabildin mi ucuz bi navigasyon

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    honda CB 650C - 1980 / Suzuki V-Strom DL 650
    Selam
    Ben motomax'dan 110TL ye İphone icin baglanti aparati aldim. Urun oldukca basarili. Ama İphonun navigasyon programi pek isimi gormuyor. İyi bir navig. Uygulamasi yuklenirse guzel olabilir.

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne ucuz ne pahalı ömür boyu güncelleme

http://www.hepsiburada.com/liste/pir...egoryId=257643

ben bundan alıcam özelliklerini okursan mantıklı birürün olduğunu anlarsınn.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben de almak istiyorum ama bir türlü nasip olmadı...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Bütün sitelerde 300 TL , Ben kampanya ile arkadaşımın dükkanda 200 TL buldum. Tabii almadan önce iyice bızıklamak istiyorum. Vakit buldukça yanına gidiyor kurcalıyorum.
    Araba ve motor için apararatları var. Hatta yerinden çıkmasın diye konsolda navigasyonu tutacak kilit sistemi bile var. Gerçi ben extra bir önlem daha alırım.

Alıntı mberkay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]Ben araç için olanı vakumlu cama yapıştırma aparatı ile denedim. sorunsuz 1000 km gittim. (İzmir'den Sakarya festivale gittim geldim) Motorun camına içerden yapıştırınca pek sorun olmadı. yalnız sallanmamsı için göstergelere dokunacak şekilde ayarladım. ağırılığı sabit bir noktaya taşıtırsanız iyi oluyor. Yoksa hoplayıp zıplarken tutucu aparattan fırlayabiliyor.
    Hemen arkasında kilit sistemi var. Fırlamaması gerekiyor. Siz onu takmadınız galiba ;)

Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla hocam yılardır istediğim bir olay yine motosiklet için olanlar pahalı
    Burda 300 TL , Arkadaşım elektronik markette çalışıyor. Kampanya ile bana 200 Gayme
    Zaten ürünün her yerini açıp, koruma bandını da çıkarıp otomatik teşhir ürünü haline getirdik.
    Kurcalayıp deniyoruz. Hemde kısıtlı zamanlarıma denk geliyor. yoksa adam gibi kurcalayabilsem. Hoşuma giderse alacağım.
    Ama bana küçük geldi. diğer navigasyonlar daha büyük. Ama bu düşse garanti sağlam kalır. Diğerleri tuz buz olur :(
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Next' in Trafik Bilgi Sistemi dediği yazılımı diğer navigasyon cihazlarına yüklemek mümkün olabiliyor mu acaba. Istanbul için lüksten öte ihtiyaç trafik bilgisine sahip olmak.

Fakat Garmin zūmo gibi güvenilir bir motosiklet navigasyon cihazı alıp, trafiğin nerelerde yoğun olup olmadığını öğrenemiyorsak ne anlamı kalır ki

Ülkemiz için bu hizmeti sağlayan firma ile anlaşmalarımı yok acaba.

Next Türkiye' de ilk defa demese, kesin vardır hepsinde diye düşünüyordum kendimce, içime kurt düştü. Kullanan arkadaşlar var ise aydınlatabilirlerse sevinirim?

Duyduğum ortak şikayet mutlaka bluetooth bağlantılı olması, radyo frekanslı olanlar daha ekonomik fakat cızırtıdan ciddi rahatsız olanların sayısı hiçte az değildi ben araştırdığımda!

Nekadar üst düzey olduğu idda edilsede, şöyle bişey alıp takmak, su geçirmez kılıflar, bağlantılar uydurmak falan ne derece doğru olur ki sizce :/

Motosiklet için özelleşmiş su geçirmez, darbe dayanımı yüksek, görünürlüğü iyileştirilmiş, eldiven ile kullanılabilen, bağlantı aparatları uygun, motosikletimin bakım kayıtlarını tutan bir cihaz... sanki daha doğru gibi?

Kusura bakma Tolga Can biraz şahsi bi soru oldu senin başlığında ama Sana da tavsiyem uydurma bir iş olmasındansa, motosiklet navigasyon cihazı alıp takmandır
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Tolga Can marka model gözetmeksizin navigasyonda ilk hedefin motosiklet için olması olsun..
    Sonra ayrıntıya girebilirsin. Çünkü ekstradan su geçirmez olması, soğuğa ve sıcaklığa dayanıklı olması bize
    lazım olan ilk özellikler.. harita konusuna gelirsek ,serviste veya internette her daim son güncellemeleri yaparsın. Bunda hiç bir
    sıkıntı yok. Mesala dokunmatik ekrana eldiven ile dokunduğunda tepkimeleri doğru ve hızlı olsun. Bu benim görüşüm.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Sorun değil ferdi, böyle sorular ve cevaplar benimde işime geliyor. Henüz karar vermedim. Radyo frekans daki cızırtı sağlam bir frekans belirlenemediği için olabilir diye düşünüyorum.
    Çünkü bir arkadaşım arabada fm transmitter ile mp3 dinlerdi hafif çızırtılı, bi ara aldım boş düzgün bir frekansa ayarladım ikisini ulan ben 3 aydır çızırtılı dinliyordum dedi.
    Bazı insanlar işin detayına inmek yerine, bir kere kullanıp hemen gereksiz ve aceleci yorumlar yazıp diğer kullanıcıları yanlış yönlendiriyor.
    Bende kullananlardan ve uzun yol yapanlardan yorum bekliyor. Gösterse motora bağlantı aparatı yapıp büyük ve ucuz 150 TL lik piranha navigasyonu alırım. Ekranı daha büyük.
    Ben şu markete bir daha gidip size elde çekilmiş fotolarını ve diğer aparatlarını resim halinde burda yayınlayayım. Bir fikriniz olsun.

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tolga Can marka model gözetmeksizin navigasyonda ilk hedefin motosiklet için olması olsun..
    Sonra ayrıntıya girebilirsin. Çünkü ekstradan su geçirmez olması, soğuğa ve sıcaklığa dayanıklı olması bize
    lazım olan ilk özellikler.. harita konusuna gelirsek ,serviste veya internette her daim son güncellemeleri yaparsın. Bunda hiç bir
    sıkıntı yok. Mesala dokunmatik ekrana eldiven ile dokunduğunda tepkimeleri doğru ve hızlı olsun. Bu benim görüşüm.
    Piranha diablo o yüzden hoşuma gitti. Her tarafı lastik ve ön tarafı şapka gibi düz alanda yere düşürsen cama hiç bir şey olmaz.
    Tek sorun yüz üstü düşerken sivri ve uzun bir nesneye denk gelmesin. Diablo dokunuş olarak hızlı ama eldiven ile denemedim. bu akşam denerim artık.
    Şimdi teşhir ürünü diye de musluğun altına sokturup beni zarara sokmayın , ekranı çok küçük geldi. Biraz daha büyük olabilirdi. geri kalan her şeyi ideal geldi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)