Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

önüm arkam sağım solum TVS Wego :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    şu işe bak ya bi barzoluğumuz eksikti
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    meto ne alaka yaw. tvs 4,000 tl spacy 4,700. tvs ye o parayı vereceğime spacy alırım tabiiki.aradaki fiat farkı az bence. bendeki spacy 2011 model 14,000 km de. bunu satmak için almıştım ama bindikten sonra tüm fikrim değişti ve satmaktan vazgeçtim. yakıt dersen yakıtı bence çok az . sakin kullanımda 0,80 e kadar düsüyor. hep basarak kullanırsam da 120 kurusu gecmiyor. serilikte var hacmine göre.honda fizzy desen neyse, o gercekten yakıyor. kim ne derse desin spacy tipsizliği harici 10 numara motor.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw mete aga bi konu açıyon bi daha ne cvp ne bişey ayıp hemşerim yaw yapma etme gözün sevem
    bak insanlar yakıt tüketimi sormuş ama senden bi cvp yok o kadar motosiklet görüyorsun kullanıcılarla bi reportaj yapsan hiç fena olmaz büyük sebab işlemiş olursun
    bende benim bisikleti satıp böyle birşey alabilirim
    kymco agilty 125 veya
    tvs vego ama
    yakıt değerlerini bilmeden almak istemem
    bu yaz bodrum da bi arkadaşla takıldık oda kymco kiralamış adam 2 kişi ben tek benim bisikletle yarışıyor hatta hatta 110km /h kadar yakalayamıyordum şehir içinde çok dumanını yuttum
    gerçi hep şehir içi takıldığımız için ben hiç geçemedim
    acaba tvs nasıl
    her daim şehir içinde gezdiğim için vitesli sıktı 100km de yarım lt az benzin yakacak diyede amelelik yapmanın alemi yok parayı mezara götüremeyeceğimi bu gün daha iyi anladım
    abi düz agilityi boşver. fren yok. fren cidden yok. ön teker hemen kitleniyor. arka fren ise kampana ve tutmuyor. dominos pizzadayken benzin parasını alıp mondial 150 zcm ile servise çıkardım sen düşün . ama gidişine hastaydım. gazı bi çektinmi 110a çıkıyordu.

agility city ise büyük teker abi, onlara bak. 3.5 liraya falan alırsın. ön arka disk fren.

ha bir de çok yakıyor haberin olsun. 200i ler var onlara bak.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    mete abi , bi buna elatmamıştın onuda halletmişsin..

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw mete aga bi konu açıyon bi daha ne cvp ne bişey ayıp hemşerim yaw yapma etme gözün sevem
    bak insanlar yakıt tüketimi sormuş ama senden bi cvp yok o kadar motosiklet görüyorsun kullanıcılarla bi reportaj yapsan hiç fena olmaz büyük sebab işlemiş olursun
    bende benim bisikleti satıp böyle birşey alabilirim
    kymco agilty 125 veya
    tvs vego ama
    yakıt değerlerini bilmeden almak istemem
    bu yaz bodrum da bi arkadaşla takıldık oda kymco kiralamış adam 2 kişi ben tek benim bisikletle yarışıyor hatta hatta 110km /h kadar yakalayamıyordum şehir içinde çok dumanını yuttum
    gerçi hep şehir içi takıldığımız için ben hiç geçemedim
    acaba tvs nasıl
    her daim şehir içinde gezdiğim için vitesli sıktı 100km de yarım lt az benzin yakacak diyede amelelik yapmanın alemi yok parayı mezara götüremeyeceğimi bu gün daha iyi anladım
    Hehehe o Bodrumdaki arkadaş ben miyim yoksa fatihim ?
    Evet kymco kısa mesafede benim ybr dende iyi gidiyordu taa ki rampaya gelene kadar sonra inip itiyorduk hatunla Bodrumdan marmarise gitmişliğim var uzun yolda numarası yok ama şehir içi fena ivemeleniyor.
    Bu arada senle ters şeride girdiğimde erkekliğe bok sürmemek namına dönmedim geri Tehlikeli oldu biraz ama genel olarak güzel geziydi bodrumun kalabalığına yeğdir.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    beyler kusura bakmayın cevap gecikti...

Barışcım zaten Honda piyasada tekel...bu akina alternatif diyelim...tercih meselesi kimileri Hondanın kucağa gelmek istemez...

yav beyler Barzo işi derken bu sinyalde ses olayı bildiğim 85 renolar zamanından beri var..lik lik sinir bozucu bi ses...en son bende 1 ay mondi vardı emanet ...150 znx...o da böyleydi...barzoluk motoru üretende...

size soruldu mu bu üstün lik lik teknolojisi olsunmu istersiniz diye..hayır...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler kusura bakmayın cevap gecikti...

Barışcım zaten Honda piyasada tekel...bu akina alternatif diyelim...tercih meselesi kimileri Hondanın kucağa gelmek istemez...

yav beyler Barzo işi derken bu sinyalde ses olayı bildiğim 85 renolar zamanından beri var..lik lik sinir bozucu bi ses...en son bende 1 ay mondi vardı emanet ...150 znx...o da böyleydi...barzoluk motoru üretende...

size soruldu mu bu üstün lik lik teknolojisi olsunmu istersiniz diye..hayır...
    o lik lik sesi yarı mekanik flaşörden gelir,takarsın bir elektronik flaşör olur biter..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    '78 Honda XL50, T1, '68 Simson Schwalbe, '91 Honda
    2011'de çekmiştik, 7.35'den itibaren TVS Wego:

http://www.youtube.com/watch?v=Tl4wdhlMH88

Smlr
    Brkn

1 hayabusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    actıv 110
    piaggio zip 80 varken kebapçıların spacyleri tokat manyağı yapıyordum peugeot speedfight alınca sapcylerin beni geçmesi piskolojimi bozdu ama activaları geçiyorum

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi düz agilityi boşver. fren yok. fren cidden yok. ön teker hemen kitleniyor. arka fren ise kampana ve tutmuyor. dominos pizzadayken benzin parasını alıp mondial 150 zcm ile servise çıkardım sen düşün . ama gidişine hastaydım. gazı bi çektinmi 110a çıkıyordu.

agility city ise büyük teker abi, onlara bak. 3.5 liraya falan alırsın. ön arka disk fren.

ha bir de çok yakıyor haberin olsun. 200i ler var onlara bak.
    evet city olan çok yakıyor diyorlar o yüzden düz olandan alacağım dediğim gibi ivmelemesi çok güzel di
    fren konusuna gelince bu bahsettiğin olaylar bence fren balataları ve hidrolik yağları ile alakalı olsa gerek çünkü çoğu motosiklet ön disk arka kanpana dır adi balata takarsan durmaz
    fren yağı çok olursa da kitleme yapar vs vs bu işler basit
    yakıtı da anlatıldığı gibi sakin kullanımda 2.5 civarı ise ben alacağım

---------- Post added at 02:54 ---------- Previous post was at 02:51 ----------

Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hehehe o Bodrumdaki arkadaş ben miyim yoksa fatihim ?
    Evet kymco kısa mesafede benim ybr dende iyi gidiyordu taa ki rampaya gelene kadar sonra inip itiyorduk hatunla Bodrumdan marmarise gitmişliğim var uzun yolda numarası yok ama şehir içi fena ivemeleniyor.
    Bu arada senle ters şeride girdiğimde erkekliğe bok sürmemek namına dönmedim geri Tehlikeli oldu biraz ama genel olarak güzel geziydi bodrumun kalabalığına yeğdir.
    vay tarafik canavarı carlos ta gelmiş
    demek hemen kulakların çınladı ya hiç sorma o motor şehir içinde manyak gidiyordu ben daha öyle kalkıp giden 125cc görmedim
    bi akşam geziye gittik pcx 125 te vardı 90km/h fazla gitmiyordu ne kadar yüksek teknoloji olursa olsun ybr yi kalkışta geçemiyordu ama kymco gerçekten kaçıp gidiyordu beğendim yani
    honda alacağıma kymco alırım hem güçlü hem ucuz pcx den de 300veya 400 ml fazla yaksa da sıkıntı yok aradaki fiyat farkı anca uzun yıllarda kapanır
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QJ Motor- VPS 125
    Spacy - Fizy iyidir be Laz burunlu - Karadenizlim benim

Hay uşağum

Motosikleti
    TVS WEGO- aprillia scarabeo- kawazaki kle650
    21 liraya sokak aralarında 40 60 km hız arası 170km gittim.
    benzin 5..lira
    ilk scooterim ehliyet yok diye mahalle aralarından gidiyorum.
    ama dengeli motor. daha tvs yi duyan biriyle karsilasmadım.
    farlar güzel
    kalkışı cok seri
    seleye 2 kişi rahat oturuyor
    sele altı cok küçük ancak kep kask sığıyor)
    frenler iyi motor sessiz
    vibrasyon yok
    sanırsam piyasasıda yok
    bu yıl kullanayım apachi alacağım sekli cok güzel
    ama vites işini öğrenmek lazım
    acaba apchide ışıklarda araç aralarında düşük hızlarda giderken daha mı dengeli olur.

Motosikleti
    TVS WEGO- aprillia scarabeo- kawazaki kle650
    bugun bayi ye gittim takas için 2013 model 450km de wego verip apchi almak için
    benim motora, 2750 veririm payasası yok dedi))))))motorum 0.dan farksız 2. eli bukadarmı kötü.????

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler