Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklet nakliyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Macabre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Arkadaşlar merhaba, formu incelediğim kadarıyla buna benzer bir çok konu açılmış ama benimkisi biraz farklı. Motorumun markası RR 250 E-9. Benim motorum çalışmıyor ve arızalı. İstanbul anadolu yakasında oturuyorum ve anadolu yakasındaki bazı, kendine usta diyen usta bozmalarından yediğim kazıklar sebebi ile yapmış olduğum araştırma ve aldığım sağlam referanslar doğrultusunda bulduğum, Beşiktaş Dikilitaş'taki bir Usta'ya götürmek istiyorum motorumu. Motorumu sağlıklı bir şekilde nasıl taşıyabilir ya da taşıtabilirim? Bir önerisi olan varmıdır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kamyonet kiralayabilir, esnafa para kazandirabilirsin mesela
    atid bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    onun yerine ustayı motora getirebilirsin bence....

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    en temiz nakliye kendi yaptığın nakliyedir.... kendin başında bulun kedin bağla gerekirse bahtaniye ile ört çizlmesin...

Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Lucas: Daha önce kamyonet kiraladım, pek sağlıklı olmuyor indir bindir esnasında. Hani diyorum bunu doğru düzgün yapan, çekici, nakliyat vs. varmıdır? Bir yer buldum orasıda çengelköy dikilitaş arası 250 TL istedi.

erro: Ustanın gelebileceği konusunda endişeliyim. Ama sormadan bilemem

teşekkürler arkadaşlar

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Macabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lucas: Daha önce kamyonet kiraladım, pek sağlıklı olmuyor indir bindir esnasında. Hani diyorum bunu doğru düzgün yapan, çekici, nakliyat vs. varmıdır? Bir yer buldum orasıda çengelköy dikilitaş arası 250 TL istedi.

teşekkürler arkadaşlar
    Yuh 250 tl mi? O isin ederi burada en fazla 50 lira. Istanbulu terk edin bence

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    motosiklet ile çekerbilirsin , yürür durumda ise
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yuh 250 tl mi? O isin ederi burada en fazla 50 lira. Istanbulu terk edin bence

aslında motoru parçalamayı düşünmeye başlamadım değil. bu 2 oldu çünkü.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900

teşekkürler arkadaşlar
    bence bi konuş...

Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet ile çekerbilirsin , yürür durumda ise
    arabayla düşündüm çekmesini ama trafikte problem olurmu aceb? Ya da daha sakin bir trafikte kullanılabilir sanırım...
    Tekrardan Çok teşekkürler arkadaşlar.

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    arabayla düşündüm çekmesini ama trafikte problem olurmu aceb? Ya da daha sakin bir trafikte kullanılabilir sanırım...
    büyükşehirlerde bilmiyorum ama denizlide ilçeden (50km) getirmiştim, motosikleti motosiklet ile çekerek
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

serdar60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Fiat doblo, transporter gibi aracı olan arkadaşın yok mu? 50 liralık yakıta taşırsın istediğin yere...

serkan1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    75 tl ye bi çekici tanıyorum istersen numarasını vereyim,benim motorumu çektirtmiştim aparatı olmadığı halde 19km boyunca hasarsız bi şekilde taşımıştı
    Asfaltı öpmeyen motorcu,motorcu değildir...

Onlara göre şeytan icadı, bize göre fizik kanunları..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Sakın çekme işini düşünme, motosikleti motosiklet ya da arabayla çekmek çok tehlikeli bir olay. Sakin şehir dışı trafiğinde olabilir ama şehir içinde çok riskli. Arkadaşımı şehir içinde arabayla sadece 2-3 km kadar çekmiştim, çok sakin kullanmama rağmen her kalkış sırasında tehlikeye giriyordu. Tanıdığın ticari olarak taşıma işi yapmayan doblo tipi ya da kamyonet varsa kendin yükleyip gerekiyorsa yanında durup taşımanı tavsiye ederim.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    ben bır defa yolda kalmıştım...arkadasımın da 80 bilmem kaç model dizel broadway i vardı...onu aradım gel beni çek diye...
    oda broadway zorlanır diye babasının 5.20 sini alıp gelmiş ulen sanki tır mı çekecezde 5.20 getiriyorsun..
    ankaradaki köprü dönüşlerinde 2-3 defa düşmekden son anda yırtmıştım...bir dahada motor çekme işine girmedim...

1 hafta önce girnede arap bir vatandaş cup ile yolda kalmış...lastiği patlamıştı...
    bende mercedes vito kullanıyordum...hemen çektim sola aldım arabaya götürdüm tamirciye...
    motor devrilmesin diye onuda motorun yanında tuttum...
    nakliye yapmak en mantıklısı...

Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Arkadaşlar herkese tekrar tekrar teşekkür ederim yorum ve önerileriniz için. Benim motorun kaldığı yer, motoru vurdurmak için yeterli bir uzunluğa ve açıklığa yeterli değil. Bu bir kaç gün içinde yeniden vurdurmayı deniyeceğim gece gece (tarfiğin az olduğu saatte araba ile cekmeyi çok kısa bir mesafe için deniyeceğim evime yakın bir mesafede sadece yokuşu çıkartana kadar (vurdurma ile çalışmazsa eğer). Baktım çalışmıyor sizlerin dediği gibi nakliye aracı ile taşıttırıcam. Bir arkadaşla anlaştım nakliye için uygun fiyata. Tekrardan çok teşekkürler herkese.

Motosikleti
    Keeway Cruiser 250 - 2008
    Sorun; motor çalışmıyor demişsin, sorunu biraz tanımlarsan belki buradaki ustaların bir kaç fikri işine yarayabilir.

Tekniği çok çok iyi olan arkadaşlar var burada. Eminim yardımcı olmaya çalışacaklardır.
    [COLOR="#000000"][B]We believe in the sky, and we don’t believe in the sunroof.[/B][/COLOR]

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motorunu harem feribotuna kadar itip sirkeciden de dikilitaşa kadar iterek neredeyse bedavaya taşıyabilirsin. Artçı alırsanız daha rahat olur. Yokuşlarda birlikte itersiniz

Bu konuda size yardımcı olabilirim nakliye için kamyonetim var sağlam bir şekilde sabitlendikten sonra kusursuz bir şekilde sevkini yapabiliriz sym gts 250 evomunda sevkini yapmıştım lastiği patladığında dikkat edilmesi gerekenleri bildiğim için hiçbir çizik olmayacağına garanti verebilirim aracım ve işyerim kavacık dörtyolda.
    İletişim yavuz aksoy
    0538 344 86 66
    saygılarımla ;

Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Dostum motorun aküsünü değiştirdim. Motora yeni sulu akü aldım. Sonra çalıştırdım motoru ama yeteri kadar beklemedim, dedim bir turliyim. Mahallemde yokuş yukarı çıkarken vitesi 3. vitesten 2. vitese aldım. karşıdan araba geliyordu, biraz yavaşlamam gerekti. Vitesi 2'ye aldım ancak motor gaz yemedi yokuş yukarı bıraktı beni. Saçma sapan bir şekilde kaldım yokuş yukarı. Sonra o stresle tek başıma bayağı taşıdım motoru düzlüğe. orada çalıştırayım dedim. olmadı. Yedek deponun vanasıyla alakalı bir durum olabilir mi? Dün baktık vanası kapalıymış (ama ben hiçbir zaman kapatmam muhtemelen sokaktaki çoluk çocuk oynadı). Vanayı yukarı konuma getirdik çalıştı motor. Ama o ilk aküyü değiştirdiğim günde çalışmıştı ve yokuşa gelince bıraktı beni. Bununla bir alakası olabilirmi acaba? Yoksa yeni aldığım sulu aküyü yeteri kadar şarj etmediğim için mi bu problemle karşılaştım. Şimdi motoru trafiğe çıkartmaya tırsıyorum. Yani çok saçma bir soru olabilir mazur görün beni, motorda bayağı bir yeniyim çünkü. Şimdiden teşekkürler ilginiz ve alakanız için.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)