Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Rks Titanic 200 düşünüyorum, trafikte sıkıntı olmasından çekiniyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Sana trafiğin en yoğun zamanlarında sıcağın en hararetli anlarındada olsa sorun çıkartacağını sanmıyorum. Birde yağ soğutma varmış. Bendekide Fastwnd 200 R. Bende sade hava soğutma var. Şehir içinde 45 dk dur kalk yaptım sorun çıkmadı. 120 dk durmaksızın dip gaz gittim yine tık demedi. Şişme bayılmada yok. Yani sorun çıkartmaz.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 cc lik bir motorda Hava soğutma + Radyatörlü Yağ soğutma yeterli olurmu ? Eğer trafikte 30 - 60 dkk arası gezince ayılıp bayılacaksa almamın hiç anlamı yok
    Şehir içi için çift silindirlinin gereksiz olduğunu bilen sen bunu nasıl kestiremiyorsun, şarşırdım

Arkadaşların da dediği gibi bir sorun olmaz. Ancak resimlerde radyatör gözükmüyor. Ama varmış demekki, yine resimleri hatalı koymuşlar. O radyatöre bir fan takarsan fark edecektir. Benim 125lik hyo da aynısıydı. Lakin sıcak havalarda iş çıkışı kızılay yıldız yaparken sonlara doğru sıcağı etkisi kendini belli ediyordu. Hem bitmeyen yokuşlar hem de durağan trafikten ötürü. Yani fan takarsan ankarada biraz daha rahat edersin yazın, takmazsan da sorun olmaz.
    #sürenadam

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    @search16 iyiymiş senin Fastwind 200 R.

haklısın, hava soğutmalı motor o kadar trafikte gidiyorsa yağ soğutmalı olan haydi haydi gider

teşekkür ederim

---------- Post added at 16:42 ---------- Previous post was at 16:38 ----------

yorum için teşekkür @Syanur

daha önce kimse alıp kullanmamış. yeni olduğundan büyük ihtimalle.

o yüzden aklıma takıldı. tereddütüm sadece daha önce kullananlardan bilgi alamamak adına. yoksa teknik verilere göre dediğin gibi sorun olmaz.

bu akşam motoru görmeye gideceğim tekrar. Ayrıntılı resim çeker koyraım ;)

Motosikleti
    Rks Titanic 200

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)