Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor almak istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

herkeze öncelikle merhaba.ben 16 yaşındayım.şarjlı bisikletm var onu satıp üzerine para koyup motor almak istiyorum.yeterli param var.fakat önce size danışaym dedm.şmdi diyeceksnz 16 yaşında bin şarjlı bisikletine gez haklısınız ama öyle böyle değil gerçekten aşırı motor tutkunuyum 8-9 yaşında motor sürmeye başladım ben babamla.eğer motor alırsam fazla çıkartmycam.evde 5-6tane kaskım var hepsi birbirinden sağlam kaskla gezicem ve hızlı da kullanmıyorm yeterki bi motorum olsun.mondial 125 mg almak istiyorum yada herhangi bir cup.param yeterse crypton tercih edicem.siz bu konu hakkında ne düşünüyosunuz görüşlerini bildirirsenz çok sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    honda cbf150 yamaha ybr 125

2 sinden başka o fiyatlar verilmez motorlara. bizzat 3.000 tlik mondial kullancısı olarak keşke 2.el honda alsaymısım.

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Sen en iyisi Havabusa 1300cc al
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Alıntı motorcu236 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze öncelikle merhaba.ben 16 yaşındayım.şarjlı bisikletm var onu satıp üzerine para koyup motor almak istiyorum.yeterli param var.fakat önce size danışaym dedm.şmdi diyeceksnz 16 yaşında bin şarjlı bisikletine gez haklısınız ama öyle böyle değil gerçekten aşırı motor tutkunuyum 8-9 yaşında motor sürmeye başladım ben babamla.eğer motor alırsam fazla çıkartmycam.evde 5-6tane kaskım var hepsi birbirinden sağlam kaskla gezicem ve hızlı da kullanmıyorm yeterki bi motorum olsun.mondial 125 mg almak istiyorum yada herhangi bir cup.param yeterse crypton tercih edicem.siz bu konu hakkında ne düşünüyosunuz görüşlerini bildirirsenz çok sevinirim
    Her şeyden önce motor alabilmek için fiil ehliyetinin olması gerekir ki; o bile yok.
    Fikrimce bir süre daha beklemelisin.
    Şu an için yapacağın en iyi şey derslerine çalışmak olacaktır, diye düşünüyorum.

Sevgiler...

CS

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    önce ehliyet al be abicim.

abi haklsnz ama tutku ya .s cevremde o kadar cok ehliyetsz kullanan varki..

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    ehliyet al ehliyet, ben onun cezasını çekenlerdenim sonrada motor evin önünde yatarken 2 ay yayan gezdim
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Al abicim ehliyetsiz bin hemen kos al biz enayiyiz 550 tl para verioz ehliyete !!!!
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    1 sene daha şarzlı welespite bn dostum snra ehliyetini al bi mondial mh drift al kafan rahat olsn ama ehliyet al yksa çok ceza yersn

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)