Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

celal pir'in yeni motosikleti; honda nc 700

Motovento
    REKLAM ALANI
    Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    celal pir gecen gün geveze Show a katıldı. nc700 aldığını söyledi. naked mı x serisi mı bilmiyorum ama adam ısı biliyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    celal pir kim la.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Motosikleti
    cbr250r
    çok ayıp. ustattir kendisi. Google amcaya sor. tanırsın kesin.

biglebowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Baslikla biraz ilgisiz olacak ama Celal Pir, Mirgun Cabas, Geveze, Yosi Mizrahi, Tamer Karadagli, Acun, Nasuh Mahruki ve daha niceleri... Hepsi de goz onunde olan insanlar ve hepsi de motosiklet tutkunu. Nasuh'u tum bu kitleden ayri tutuyorum ama... Motosiklet sevgisinin yanisira macera ve yonu de var onun cunku. unuttugum daha kimler vardir kimbilir...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Kendisi NTV'nin Beyaz Türk ötesi sunucusudur.Her programında "İşte kapitalist çocuk" düşüncesi belirir zihnimde.NTV'nin ABD'li sunucusu da diyebiliriz İşini iyi yaptığını düşünüyorum.Motosikleti hayırlı olsun,kimbilir belki bizim forumda farklı isimle "Çinli mi alayım Japon mu?" diye başlık açmış olabilir diye düşünmedim değil

Ayrıyeten her sabah boğazın kenarında ki köşklerinden çıkarken hobi olarak yaptığı sunuculuk için "Anne ben kanala uğrayıp geleceğim" dediğini de düşündüğüm zengin bebesi kıvamında fikriyatlar...Ayrı dünyanın insanı,hükümetle memurun zam pazarlığı yaptığını bilmediğini düşündüğüm şahıs,ayrıca ekmeğin kaç lira olduğunu,Vatan Şaşmaz'ın bindiği metrobüse binmediğini de.

Motosikleti
    cbr250r
    @Anamur.spor
    yaptıgı programları bir arastiri istersen. bir çok konuda hassasiyetle program yapar kendisi ve çok da kulturludur.
    elbette zengin aileye sahip olabilir ama guzel ülkemin gördüklerine tercih ederim onun gibi cevreye duyarlı adamı.
    p.s arabası da passattir.
    Aykut009 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Severiz kendisini ama ses tonu benim kulaklarımı tırmalar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Okur_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Anamur.spor
    yaptıgı programları bir arastiri istersen. bir çok konuda hassasiyetle program yapar kendisi ve çok da kulturludur.
    elbette zengin aileye sahip olabilir ama guzel ülkemin gördüklerine tercih ederim onun gibi cevreye duyarlı adamı.
    p.s arabası da passattir.

Edit: Uyarını gördüm ve hak veriyorum,dikkat çekmen güzel oldu,teşekkürler.Sosyal duyarlılığı olan Beyaz Türk ötesi kişi düşüncesindeyim.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Demeyim demeyim diyorum da, o adam bilgisiyle senin gibi 3 tanesini cebinden çıkartır. Yaptığı işin nekadar profesyonel olduğunu da anlamıyorsan o da senin kültürsüzlüğündür.

Gözünüzde bu forum ortamı yazdıklarınıza yatkın gibi gözükse de yaptığınız fakir edebiyatı sadece gereksiz bir eziklik göstergesidir.
    psyche bunu beğendi.
    #sürenadam

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hayırlı olsun demek düşer bize...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demeyim demeyim diyorum da, o adam bilgisiyle senin gibi 3 tanesini cebinden çıkartır. Yaptığı işin nekadar profesyonel olduğunu da anlamıyorsan o da senin kültürsüzlüğündür.

Gözünüzde bu forum ortamı yazdıklarınıza yatkın gibi gözükse de yaptığınız fakir edebiyatı sadece gereksiz bir eziklik göstergesidir.
    Arkadaşım hakaret etmedim,başarılı bulduğumu da yazdım.Düşüncemi belirttim.Bu derece sert tepkiye gerek yok.Küçümsemek mi?Asla kimseyi küçümsemek gibi bir amacım olmadı.Selamlar.

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Beyaz Türk ötesi nedir yahu Amma kafatasçı olmuşuz altı üstü motosiklet forumu,köy kahvesi değil karıştırmayın beyazı siyahı,aslolan motosiklet sevgisi.
    Celal Pir ve Yanındaki Kır saçle beyfendi Türkiye'deki alanında en başarılı ikili gerek otomobil gerek motosiklet ile ilgili engin bilgilere sahipler,bildikler yabancı diller,yüksek eğitim ve kültür seviyeleri bu forumdaki ben dahil %90 gibi bir oranın üstünde kimse kusura bakmasın,aynaya bakmayı bilmeyen milletiz vesselam.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyaz Türk ötesi nedir yahu Amma kafatasçı olmuşuz altı üstü motosiklet forumu,köy kahvesi değil karıştırmayın beyazı siyahı,aslolan motosiklet sevgisi.
    Celal Pir ve Yanındaki Kır saçle beyfendi Türkiye'deki alanında en başarılı ikili gerek otomobil gerek motosiklet ile ilgili engin bilgilere sahipler,bildikler yabancı diller,yüksek eğitim ve kültür seviyeleri bu forumdaki ben dahil %90 gibi bir oranın üstünde kimse kusura bakmasın,aynaya bakmayı bilmeyen milletiz vesselam.
    Kardeş durumu izah ettim.Kültürsüzlüğüne vurgu yapmadım ki.Halktan kopuk olduğu düşüncesine sahip olduğumu düşündüm arkadaş uyardı ve teşekkür ettim kendisine.Siz konuyu adamın kültür seviyesine bağladınız,ezikliğe bağladınız.Dışlama,ötekileştirme yok,Beyaz Türk ötesi ifadesini de adam aşmış olayı ona vurgu yapmak amacıyla yazdım.Herşey gayet netken her gelen bir laf yazıyor.Yahu başlarken tek hatam adamın halktan kopuk olduğu düşüncesine sahip olmamdı,arkadaş dikkat çekmiş baktım öğrendim teşekkür ettim.Ne cevap vereyim size? Bunu yazdım ya gelir yine birşey der başka bir üye.
    WOLKANWOLKAN bunu beğendi.

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Araya gireyim hemen.
    Jerfi Benveniste'de motorcudur, yani namı diğer Bay J.
    Motoru beyaz Aprilla Mana 850. 7 vitesli.
    Hem manuel hemde tam otomatik vites seçeneği var.
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    celal adamın hasıdr ama saffet üçüncünün yanında çömez kalır...ki kendisi de farkında zaten...işini iyi yapan nadir insanlardan...
    ozgur112 bunu beğendi.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tanımam etmem ayrıca akrabalığımda yok ben ne yapayım adamın biri motor almışsa. Bu forma veya bana bi faydası olduğunu düşünmüyorum

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tanımam etmem ayrıca akrabalığımda yok ben ne yapayım adamın biri motor almışsa. Bu forma veya bana bi faydası olduğunu düşünmüyorum
    tanımadığın için foruma ne fayası olduğunu bilemezsin tabi...celal pir gibi bi adam bu motoru alıyosa motor iyi bir motordur demek....altın elbiseli adam motor alsa onun aldığı motora daha sempatik bakmaz mısın? ha onu da tanımıyosan o başka

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    herkesi tanımak zorunda değilim. Bi ünlü, tanıdığım veya tanımadığım, motor aldığında şak şak çekmek zorunda değilim. Ayrıca yukarda yazdıklarım şahsi fikrimdir. Kim ne gözle bakmak isterse o gözle baksın. Ok!

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Okan Bayulgen'i unutuyorsunuz, kendisi de Mv Agusta F3 aldı...
    Benim de sevdiğim nadir insanlardan biridir Okan Bayulgen, güle güle kullansın!
    Birçok programında Motosiklet Kültüründen bahseden ve destekleyen bir adam.

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    celal adamın hasıdr ama saffet üçüncünün yanında çömez kalır...ki kendisi de farkında zaten...işini iyi yapan nadir insanlardan...
    bence de celal acemi saffet usta...adam sirena marine azimut teknelerinin genel müdürüydü bi aralar baya dolu bi adam yani...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)