Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sıkıştırıldığım kamyoncuya polisin fırçası :) :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    KSKLİ_ÖMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lifan 150 discovery
    salı günü işten eve dönerken izmir çevre yolunda,ne kadar yol vermek için sağ tarafa kaçsamda anlamsız ca beni sıkıştırmak için elinden geleni yapan kamyon sürücüsü amcamı hızımı arttırarak ara sıra denk geldiğim bayraklı tünellerinin arasında duran trafik polisinin yanında yanaşarak durumu izah ettim.
    beni anlamsızca sıkıştırdığını yol verdiğim halde geçmediğini,tehlıkeye atacak şekilde arkama yanaşıp beni taciz ettiğini filan söyledim.
    aracı durduran trafik polisi adama demediğini bırakmadı motorlarında bır araç oldugunu onun kadar motorcularında bu yolu kullanabileceklerini söyleyip azarlar şekilde bir daha yapmaması nı insanların canını tehlikeye atmamasını söyleyip gönderdi kamyoncuyu ama baya fırcaladı ben bıle bu yasta hazmedemem dogrusu.inşallah akıllanır da bir daha motor kullanan lara saygı gösterir...polis e de gösterdiği ilgiden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Azar ile kalmayıp tehlikeli araç kullanmaktan cezayı basması gerekirdi. Bir daha ki sefere polise şikâyetçi olduğunuzu soylerseniz yaklaşımı daha ciddi olacaktır.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı Atahualpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Azar ile kalmayıp tehlikeli araç kullanmaktan cezayı basması gerekirdi. Bir daha ki sefere polise şikâyetçi olduğunuzu soylerseniz yaklaşımı daha ciddi olacaktır.
    Sevgili Kardeşim ,

Bu konuda sana katılmıyorum , yediği fırça o kamyoncuya yetmiştir. Üzerine birde ceza yerse bir dahaki sefere ilk gördüğü motorcuyu yoldan çıkartmak için elinden geleni yapacaktır.
    Sağduyulu davranan polise gıyabında teşekkür ederim.

Sevgilerimle
    maxi97 bunu beğendi.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    abii beni ööp diyen kamyoncu olmasın o? O muhabbeti bilen bilir. Bilmeyenlerede anlatılmaz şaka bi yana bazılarımız olsa döverdi, kovalardı, ben olsam özür dilettirirdim. Sizinki farklı bi yöntem olmuş polis denk gelmiş, polıs denk gelmemiş olsa ne yapmayı düşünüyordunuz?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    En güzel çözümler :

1 - Polis
    2 - Dayak
    3 - Kenara çekip uzaklaşmasını beklemek. Uzaklaşmayıp kamyonu durdurup gelirse de yine dayak .

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

lonelyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda titan 2003/ honda twister 2004
    En güzel yöntem bencede...
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En güzel çözümler :

1 - Polis
    2 - Dayak
    3 - Kenara çekip uzaklaşmasını beklemek. Uzaklaşmayıp kamyonu durdurup gelirse de yine dayak .
    Alayına İsyan...

KSKLİ_ÖMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lifan 150 discovery
    polısın oldugu yer cevre yolundan ayrılacagım yerden yaklasık 300 mt. eger polıs olmamıs olsaydı zaten polıse derdımı anlatacagım zaman zarfında coktan semt ayrımına gırerdım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:31 ----------

Alıntı Atahualpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla OOCAN ın dedıgını dusunmedım degıl o yuzden şikayetçi olmak gıbı bır düşüncem olmadı .

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Doğru davranış
    Kim olduğumu biliyormusun ? O zaman sus dalgana bak !

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)