Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yine Bir Sıkıştırılma Olayı ve Eğlenceli Son

Motovento
    REKLAM ALANI

Son zamanlarda E5 yerine Çapa-Aksaray-Unkapanı hattını kullanmaya başladım. Genellikle öğleden sonra çok trafik oluyor, aralardan bile geçemiyorsunuz yeri geliyor...

Geçenlerde Haşim İşcan geçidi çıkışında, kemeri de geçtikten sonra trafik açılır gibi oldu yeşil yanınca. Sol şerit ile orta şerit arasında gidiyordum. Birden siyah, sedan, bayan sürücülü bir Honda, sol şeride doğru kırdı. Ben sıkışmak üzereyken fren yaptım, kornaya bastım uzunca. Aynı şekilde solumda kalan araç da sıkıştı ve o da korna öttürdü. Ancak kadın hiç aldırış etmeden, makaslar atarak yoluna devam etti...

Dinsizin hakkından imansız gelir diyerek, ilk yakaladığım yerde, kendimi uygun bir pozisyona getirdim ve sağ aynasını kapatıp gazladım. Kadın korna öttürmeye başladı, çılgına döndü, yine o yoğun yolda makaslar atarak beni yakalamaya çalıştı. Aralardan sıyrıldım gittim tabi. Dursam türlü çirkeflikle karşılaşacağım, erkek olsa kavga edeceğim vs. Hiç gerek yok artık böyle şeylere. Hala içimin yağları eriyor, nasıl keyif verdi anlatamam

Biraz düşünülürse, mantıklı bir mesajı da var ayna kapatmanın: Madem kullanmıyorlar, fazlalık yapmasın
    quezzap, AGunak, glock ve 16 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Tebrik ediyorum ) İyi yapmışsın.

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Süper taktik.. Bu arada yeri gelmişken ben de bir kaç kez sağ aynası kapalı bir kaç aracın aynasını açmıştım, hem şaşırıyor hem seviniyor sürücüler
    Gökhan YAŞDAL

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    iyi yapmışsın ya güzel taktik
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

Alıntı yasdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper taktik.. Bu arada yeri gelmişken ben de bir kaç kez sağ aynası kapalı bir kaç aracın aynasını açmıştım, hem şaşırıyor hem seviniyor sürücüler
    ben de yapıyordum da, yapmıyorum artık. lazım olduğu bir anda tavşan gibi kalıp, anlasınlar faydasını. bizi de fark ederler bahaneyle...

EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    iyi yapmışsın

İyi yapmışsın abi.

nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi yapmışsın
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Çok yaratıcı bir fikirmiş kutlarım Siz İstanbulda motor kullananlar valla kelle koltukta gidiyosunuz o ne ya öyle forumda hergün bir başlık açılıyor buna benzer durumlarla karşılaşanlar tarafından.Daha bunlar duyduğumuz, gördüğümüz bide duymadıklarımız var.Buraya yansımayanlar var.Allah sabır versin...

---------- Post added at 14:38 ---------- Previous post was at 14:36 ----------

Buarada Semih Ramazan Erdoğana selam söyle tanışıyormuşsunuz heralde ama samimi misiniz bilmiyorum.Benim Kayseriden arkadaşım olur kendisi

Alıntı turbocharge adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok yaratıcı bir fikirmiş kutlarım Siz İstanbulda motor kullananlar valla kelle koltukta gidiyosunuz o ne ya öyle forumda hergün bir başlık açılıyor buna benzer durumlarla karşılaşanlar tarafından.Daha bunlar duyduğumuz, gördüğümüz bide duymadıklarımız var.Buraya yansımayanlar var.Allah sabır versin...

---------- Post added at 14:38 ---------- Previous post was at 14:36 ----------

Buarada Semih Ramazan Erdoğana selam söyle tanışıyormuşsunuz heralde ama samimi misiniz bilmiyorum.Benim Kayseriden arkadaşım olur kendisi
    Aleykümselam Teşekkürler iyi dileklerin için de.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    hehehe iyi olmuş, yaptığı hatanın farkında olmuştur umarım

tamam yazdim yapacam bunu :D

fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilerde kesinlikle uygularım bunu
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Bu hakkaten çok eğlenceli birşeydir,motorda yapmadım ama arabada arkadaşlara çok yaparım,kuyruğunu yakalamaya çalışan köpek gibi çaresiz kalıyorlar:D:D
    Ama artık yapmıyorum o aynanın kapalı olması bizim için çok ciddi bir tehdit oluşturuyor...

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    çok güzel yapmışsın uygulamak gerekir birde bu kadınlara bu arabaları kimler alıyor anlamıyorum bi havalar bi havalar camlar zaten filmli bir güneş gözlüğü takıyor.kadın sürücü gördünmü yol vereceksin benden bulmasın belasını

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    aynı duruma şahit oldum kuryenin biri bayan sürücünün sağ aynasını yumrukla kapatıp gazladı kasıtsız minik bi sıkıştırma olayı yaşanmış sanırım
    durumu görünce araca yanaştım kapalı aynasını açtım kadın camı açıp tşk etti ..gülümseyip eğitim şart dedi ..

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı scooterist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı duruma şahit oldum kuryenin biri bayan sürücünün sağ aynasını yumrukla kapatıp gazladı kasıtsız minik bi sıkıştırma olayı yaşanmış sanırım
    durumu görünce araca yanaştım kapalı aynasını açtım kadın camı açıp tşk etti ..gülümseyip eğitim şart dedi ..
    Bunun yanlışlığı,kasıtlı kasıtsızı olmaz dostum,bir sorumluluk alıyorsan ağırlığını kaldırabilmen lazım.Bende araba kullanıyorum ama daha görmediğim,üzerine çıktığım biri olmadı...

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    abicim nedne kapatıyorsun ya..ayıp etmişin..hiçmi kuvvetin yok..yatay olarak vurmusun, dikey olarak vursaydın hiçmi gücün yok...yerinde olsam yapardım...
    birGarip..

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun yanlışlığı,kasıtlı kasıtsızı olmaz dostum,bir sorumluluk alıyorsan ağırlığını kaldırabilmen lazım.Bende araba kullanıyorum ama daha görmediğim,üzerine çıktığım biri olmadı...
    özellikle cep telefonuyla konuşan araç sürücüleri kasıtsız olarak bunu sürekli yapıyor ..şu durumda motosiklet kullanıcısıda öfkesini kontrol edip medeni bir davranış sergilemeli ..

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı scooterist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özellikle cep telefonuyla konuşan araç sürücüleri kasıtsız olarak bunu sürekli yapıyor ..şu durumda motosiklet kullanıcısıda öfkesini kontrol edip medeni bir davranış sergilemeli ..
    İşte eğitim şart derken yanlış kişiyi kastetmiş,kendine şart o eğitim.Duyarlı olacak,kafası aynı anda 2 şeye basmıyorsa kapatacak o telefonu.Herzaman için öfkemizi kontrol etmemiz lazım.Ama 2 saniye önce ölümden ya da kalıcı bir sakatlıktan kurtulmuş olmak o kontrol olayını oldukça zorlaştırıyor.
    murat_112 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)