Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Sezonun ilk sopasını attım.Camiaya hayırlı olsun

Motovento
    REKLAM ALANI
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Abi eger beni dovmezsen bugun sana ugramak istiyorum yalniz cep numarani kaybettim :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı luthier76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amerika da insanlar birbirinin anasına bacısına söverler.( .uck your sister!!) Ama kimse umursamaz. Gel yap diye cevap alırsınız Dostum burası Türkiye bu yüzden cinayet işleniyor malesef...
    Kimseyi kınamam yargılamam bu konuda
    kabul eden eder
    benim mezhep okadar geniş değil dostum,malesefte demiyorum,iyiki değil,o yüzdende ben benim herzaman,nabza şerbette beni bozar..

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    O kadarcık mı ? ben kafasın uçurur ardından arabasını yakardım.
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Turkiyede guvenilir bir yargi ve kontrol sistemi olsa zaten kimse buna girismezki,

Hadi baska sekilde bakin , adam Zippirman i ezmek istedi , Zippirman polisi aradi gel bak adam beni olduruyor dedi.

Polis geldi ne oldu haa boylemi? Ya beni ugrastirmayin ozur dile , sende dikkat et hadi defolun! Hepsi bu.

Halen ilkokul mezununa ehliyet veren bir sistem var. Ben daha ne diyim.

Yurt disinda bir arkadasima kadin surucu sag aynasi ile aksam carpti . Cocugun motorunun parasini , calismadigi gunlerin maas ucretini , hastane masrafini odedi. Manevi tazminat da eklendi.1 senede araba kullanmasi yasaklandi ayrica sil bastan teori sinavina girmeye mahkum edildi.

Ayni Turkiye degilmi

Turkiye de Adil bir yargi yok. Olmasi da hayli uzak. O gune kadar son care seceneklerini kullanmak zorunda kaliyoruz.

Hangimiz yollarda ezilmek icin motor kullaniyoruz? Bu is o kadar basit degil. Daha once trafikte olumlu kaza vuakti olan biri , yine servis soforlugu yaparak karistigi kazada bir arkadasimin kuzeninin olmesine neden oldu. Cocuk yok artik. Adamin 2. vukati ve yine serbest halen soforluk yapiyor.
    ZIPPIRMAN ve c3nk bunu beğendiler.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

TutkuluAcemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eline sağlık.
    Türkçe giderse, Türkiye gider!

Motosikleti
    Naked :)
    QUOTE=ZIPPIRMAN;2660570]Kimseyi kınamam yargılamam bu konuda
    kabul eden eder
    benim mezhep okadar geniş değil dostum,malesefte demiyorum,iyiki değil,o yüzdende ben benim herzaman,nabza şerbette beni bozar..[/QUOTE]

Ben de aynı fikirdeyim yanlış anlaşılmasın.[ Farkı belirtiyim dedim Benim de vukuatlarım var arabayla. Ha övünülecek bişeymi hayır... Daima daha güçlüsü daha iyi dövüşeni mevcuttur. Bunu bilmek lazım. Dayağa niyetlenen dayak yemeği de göze alacak.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı luthier76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    QUOTE=ZIPPIRMAN;2660570]Kimseyi kınamam yargılamam bu konuda
    kabul eden eder
    benim mezhep okadar geniş değil dostum,malesefte demiyorum,iyiki değil,o yüzdende ben benim herzaman,nabza şerbette beni bozar..
    Ben de aynı fikirdeyim yanlış anlaşılmasın.[ Farkı belirtiyim dedim Benim de vukuatlarım var arabayla. Ha övünülecek bişeymi hayır... Daima daha güçlüsü daha iyi dövüşeni mevcuttur. Bunu bilmek lazım. Dayağa niyetlenen dayak yemeği de göze alacak.[/QUOTE]
    Almasak 3-5 kişinin arasına giremezdik sanırım
    haaa sopa nedir nasıl yenilir
    onuda iyi bilirim ha )

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya keşke medeni olabilsek hiç kavgaya gerek duyulmasa!
    ben yinede terörün her türlüsüne karşıyım. ZIPPIRMAN' in yerinde ben olsam
    ne yapardım diye düşünürsem belki aynısını yapardım ya da dayak yerdim, bir şekilde kavganın içinde olurdum yani...
    ama bunları konuşmak tartışmak zaten insanı geriyor, yaşanmasıda ayrı bir gerginlik!

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam beni öldürmeye teşebbüs etmiş
    sen sieee ye takılmışsın be kardeşim
    ben azraili gördüğümden durdum
    sieee ye değil
    bunu anlayabildiğinde terkrar yazışalım...
    Yahu benim yazdiklarimida sahsen üzerine alinmana gerek yok..
    Ben bazen burasi ile Türkiyeyi karistiriyorum biliyorum bunu..
    Ve en büyük hatamda bu.
    Burada böyle seyler genelde agaz kavgasi ile sonuclanir..
    Daha ileri gitmez.. Benim anlatmak istedigim bu..
    Burada 28 senedir arac kullanirim ve trafikte kavga edenlere rastgelmemisimdir...
    Ama yurdumda bir arac sürücüsüne "aynaniza biraz bakarmisiniz" dedigim icin pesime takilan arac sürücüleri vardi..

Garip milletiz vesselam..

Hata bende sanirim..
    Burasi ile yurdumu kiyasliyorum..

Sizlere kolay gelsin diyeyim artik..
    Hayatin icin bir saniyeni harca.
    Hayatini bir saniye icin harcama.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    konuyu açan kişinin fikirleriyle ne kadar uyuşamasakta...
    burada doğru yaptığını söyleyebilirim...
    yiğidi öldür, hakkını yeme muhabbeti..
    adam kaşınıyorsa kaşıyacaksın..
    hele ki ortada cana kasıt var ise...
    hakketmiş der, her türlü giderim...
    anlarsınlar ki o motorun üzerindekiler süklüm püklüm adam değil...
    üzerime göre göre araba kıran son herifi ailesi var diye birşey diyememiştim...

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Dayaktan ziyade egitim sart
    guzel bir ders vermissin eline saglik
    egitilmis okuz oldu simdi birdaha ayni.seyi yapmaz artik

Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ..........İnmemi beklemiyordu sanırım motorya,çokuk çocuktur geçer gider geberse ne yaşasa ne,
    motoru bıraktım kaskı çıkararak kask elimde gittim yanına bu beni görünce şaşırdı garibim,yoldaki küfürümün devamı ile birlikte, osmanlıyı çakarken suratına abi görmedim seni dedi.........
    Abi biz çoluk çoçuklara hangi yöntemi önerirsiniz?? Gerçi ben KIRMIZI KASKIMI elimde sabit tutup onlara gösteriyorum, KIRMIZIya dayanamayan bunun gibi ÖKÜZLER koşarak gelip kafayı direk kaska çarpıyorlar...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı remzi_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu benim yazdiklarimida sahsen üzerine alinmana gerek yok..
    Ben bazen burasi ile Türkiyeyi karistiriyorum biliyorum bunu..
    Ve en büyük hatamda bu.
    Burada böyle seyler genelde agaz kavgasi ile sonuclanir..
    Daha ileri gitmez.. Benim anlatmak istedigim bu..
    Burada 28 senedir arac kullanirim ve trafikte kavga edenlere rastgelmemisimdir...
    Ama yurdumda bir arac sürücüsüne "aynaniza biraz bakarmisiniz" dedigim icin pesime takilan arac sürücüleri vardi..

Garip milletiz vesselam..

Hata bende sanirim..
    Burasi ile yurdumu kiyasliyorum..

Sizlere kolay gelsin diyeyim artik..
    ORası neresi ben bilemedim kardeş
    cahilliğime ver kocaköy demişsin ama memleket şehir yok bilemedim

---------- Post added at 11:10 ---------- Previous post was at 11:07 ----------

Alıntı sonhayat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi biz çoluk çoçuklara hangi yöntemi önerirsiniz?? Gerçi ben KIRMIZI KASKIMI elimde sabit tutup onlara gösteriyorum, KIRMIZIya dayanamayan bunun gibi ÖKÜZLER koşarak gelip kafayı direk kaska çarpıyorlar...
    Çokuk çocuktur dediğimde bu benim görüşüm değil yanlış anlaşılmasın
    karşı taraf genelde öyle düşünür.

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Kavgaya her zaman kaşıyız fakat psikolojide tüm varlıkların bir kavramı öğrenebilmesi için farklı tipde uyarıcılara ihtiyacı vardır. Kimi medeni insana "az kalsın kaza yaptırıyordun" diyince anlar, kimisi de bu tip hatıra bırakan bir sopadan.

Bence ileride olabilecek ölümlü bir kazaya sebebiyet vermesindense ufak bi uyarı iyi olmuş. Ellerine sağlık.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Keşke lastikçi çırağı senin ellerine dökseymiş o suyu
    Heil Spellcheck

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Ellerin dert görmesin. Bi dahaki sefere kaval kemiine kırıcı bir darbe atmanı da öneririm. Biz motorcular düştüğümüzde bi taraflarımız kırılır, "görmedim abi" cilerin de motorcuyla kavgaya girdiğinde bi taraflarının kırılması lazım. Taa ki yola, görmek için bakana kadar...
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Ellerine sağlık arkadaşım. Başına gelen olayı buraya yazmanı kınayan arkadaşları ise pek anlamıyorum, çünkü burası iyisiyle kötüsüyle paylaşım forumu. Seni kınayanlar ve yaptığını tümüyle yanlış bulanlar için umarım bir gün arkalarından "Fatiha" okurken "çok iyi, çok hoşgörülü bir insandı,hoşgörüsü sonunda orada kendisi" demeyiz. Böyle bir olayın vuku bulmamasını isterdik elbet ama olmuş bir kere. İyi ki sana bir şey olmamış, diğerlerini sayıyla vermiyorlar zaten. Birbirimizle böyle polemikler yaşamaktansa keşke hiç böyle olaylar olmasa. Herkese keyif dolu sürüşler, kazasız bir hayat dilerim.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Otobüs, kamyon şöförü avukatları ortalığa dökülmüşler yine. Adam ezilse gitse kazadır, olur diyeceksiniz herhalde. Birine kızacaksınız bıçak, silah taşımayı normal gören kanun koyuculara kızın.

Zıppırman, eline sağlık çok güzel yapmışsın. Dozunu ayarlayabildikten sonra bu gibi insanlara en güzel ceza budur. Tabi adam gerçekten görmemiş de olabiliyor bazen ama senin pozisyonda bu olacak gibi değil. Emin ol bu dayaktan sonra uzunca bir süre yoldaki bütün motorları fark ederek gezecektir. Aynı zamanda biraz nefret ederek .

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    abicim bende bu tarz tepkilerde sonra hep pişman olmuşumdur...sende dikkat et bah adam çıkarır bıçağı o adrenalinle gidersin kan kaybında...nefsi müdaffadan yırtar valla 2 yılla...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Bir cogumuz aynı zamanda otomobil kullanıyoruz zaman zaman motosikletleri görmediğimiz oluyor ki bazen de bunda kusur motosiklet sürücüleri oluyor. İnsanlık halidir kor noktada kalır motorcuyu goremeZsin yayayı goremeZsin ama bir insanı kendi hatanla tehlikeye düşürdükten küfür etmek yerine insan gibi özür dileyeceksin dilemiyorsan da böyle sopayı yiyip sonra özür dileyeceksin. Eline saglık ZIppirman
    Ama su var ki istemeden hata yapan her sürücüye dalmak da doğru değil Burdaki ornek farklı o yuZden haksızlık yapmamak lazım arkadasimiza
    KAYA28 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)