Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

artık km sahtekarlığı tarih olacak

Motovento
    REKLAM ALANI
    2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çoğumuz bilir ki HASAR yazıp 5664 e mesaj attığımızda aracın hasar raporu gelir, artık hasar raporuna ek olarak 2008 yılından itibaren aracın her muayene istasyonundaki km kaydıda mesaja ek olarak gönderilmektedir.
    Örnek : 2009/ 13 kasım tarihinde km: 20000km. 2010 kasım 13 25000km
    Muayenesiz araç satışı yapılamadığı için Artık sütü bozuklar km ile oynayamayacak.
    Sinan Er, -unnamed-, pistolpitt ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    iki muayeneye girmeden önce düşürür..iki muayene arası normalde 40000 yapmışsa 20000 gösterebilir...

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çoğumuz bilir ki HASAR yazıp 5664 e mesaj attığımızda aracın hasar raporu gelir, artık hasar raporuna ek olarak 2008 yılından itibaren aracın her muayene istasyonundaki km kaydıda mesaja ek olarak gönderilmektedir.
    Muayenesiz araç satışı yapılamadığı için Artık sütü bozuklar km ile oynayamayacak.
    muayenesiz araç satışı yapılıyor benim 2006 model motosikletim hiç muayeneye girmedi 7-8 ay önce sattım bir sorun olmadı

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bılgı eksıklıgı olmus. aracın muayenesı olmadan satısını verebılırsın . sadece vergı borcu varsa satıs veremezsınız.

kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Sadece hasar yazıp göndermiyoruz tabiki, araç bilgiside verilmeli HS plaka veya HS S şasino veya HS M MotorNo
    pistolpitt bunu beğendi.
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Valla biz abime araba alırken plaka ile sorgulattığımızda farklı, motor yada şasi no ile sorgulattığımızda ayrı bilgiler geldi. Arabalarda durum bu iken motorlarda nasıl bilgi saklanıyor çok şüpheliyim. Kaldı ki muayenesiz araç satışı hala söz konusu iken.

Ayrıca erro'nun dediği de ayrı bir doğru. Bir de "abi benden önceki düşürmüş demek km'yi ben oynamadım hiç, yeni aldım motoru" cevabını sık sık almamız da muhtemel bu arada...
    #sürenadam

Motosikleti
    R25
    yapan yapar yine sıkıntı değil böyle şeyler bizim milletimiz için.. biz iyi niyetliyken bile 50 tane yolunu bulabiliyoruz..bkz erro arkadasın dediği gibi: "iki muayeneye girmeden önce düşürür..iki muayene arası normalde 40000 yapmışsa 20000 gösterebilir..."

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)