Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ne yapacağımı bilemiyorum dostlar bir akıl verin

Motovento
    REKLAM ALANI
    KANUNİ 150 C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ SEYHAN 150
    bundan 7-8 yıl önce birisine motoru verdim bu gün alaçağım yarın alaçağım satışını almadı bende üzerine düşmedim zaten motor eski zar zor çalışıyordu şimdi arkadaşın adresini telefonunu kaybettim bulamıyorum sağolsun oda beni aramıyor kaldım çaresiz benim nasıl bir yol haritası izlemem lazım yardımlarınızdan dolayı teşekkür eder böyle bir siteyi kuran arkadaşlara teşekkürlerimi bir borç bilirim...
    KANUNİ SEYHAN 150 CC

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    bence en iyisi bölge trafik müdürlüğüne gidip durumu anlatmalısın olduğu gibi arkadaşıma da ulaşamıyorum de onlar zaten gördüğü yerde çevirir sanada haber uçar. nacizane fikrim yanlış bişey yazdımsa affola...
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

onur_600f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 cbr 600f
    bolge trafık senın ıcın sorun yaratabılır bence adını soyadını nerede oturdugunu hatırlamıyor musun? tanıdık bı trafık polısı lazım sana sahısın bılgılerını unuttuysan
    KANUNİ 150 C bunu beğendi.

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Bu gibi durumlarda riskler mevcuttur
    1. noter satışsız başka birine aracı satabilir
    2. sizin üstünüze olan bir araçla kaza yapabilir
    3. vergi borcunu ödemeyebilir
    4. aracınızı trafiğe kaptırabilir haciz gelebilir
    vs. çoğaltmak mümkündür

Öncelikle arkadaşınıza güveniyorsanız yukarıdaki problemleri benim başıma açmaz diyorsanız anaconda84 dediği gibi bir işlemi düşünebilirsin, yada çevrenizde varsa tanıdıklarınız onlarla ulaşabilirsiniz.

Ancak bana kazık atar, bunlar başıma gelebilir diyorsanız tek çare aracı trafikten men etmek olabilir.
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

Motosikleti
    xciting250i
    eğer ruhsat sendeyse trafiğe gidip aracı trafikten hurdaya çıkarttırabilirsin. trafik şubede yardımcı olucaklardır plakanın da kaybolduğunu söyle plakaya zayi şerhi koyup işlemi gerçekleştiriolar. tabi önce vergi borcu var mı öğren bu işlem için vergi borcun olmaması lazım adamı bulma şansın yoksa vergiyi senin ödemen gerekio. ruhsat yoksa ortada ruhsat yeniden çıkarılıo heralde ama işlemleri bilmiorum onu da en ii trafikten öğrenebilirsin kolay gelsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)