Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yuki mars

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar bnim çalıştığım markkette su dağıtıyorum.Adam bu motoru satıcak Daha 3053 km de tüm bakımları ben varken yanımda yaptırdık.
    Sizce bu motor alınırmı.1,500 e satıcak ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

o model için değil ama yuki alıpta memnun kalanlar var...ama scooter..zor iş herkez yapamaz...ama uygunmuş...vitesli birşey alabilirsen ona bak derim
    ama senin tercihin bir şey diyemem...2.bir motor olarak alıyorsan kaçırma...şimdiden hayırlı olsun...

Motor 3053 km de ve hiç arıza vermedi bakımları düzgün yapıldı ve motoru ben kullandım 3053 e kadar

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kısamotorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor 3053 km de ve hiç arıza vermedi bakımları düzgün yapıldı ve motoru ben kullandım 3053 e kadar
    Valla ozaman bildiğin motordur. yakıtı, motor sesi ıvır zıvırı da normalse olabilir

Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ozaman bildiğin motordur. yakıtı, motor sesi ıvır zıvırı da normalse olabilir
    2 kere gazı dayadım çok seri bi şekilde 85 e çıktı ve çıktığı anda yol bittiği için gazı kesitm.Bana göre çok seri çıkıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:13 ----------

bu motor iyimdir cvp lütfen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)