Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbr125 hakkında fikir önerileri

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese selamünaleyküm öncelikle şuan drift l m var onu satıp bi cbr250 alıyım diyodum ama krank mevzusu falan olduğunu öğrendim ondan sonra bi uzaklastim hız tutkunu kesinlikle değilim sonra cbr125 bakmaya başladım işimi görür diye düşündüm tipi gidişi yakıtı parça durumu vs bulunan bi motor olduğunu öğrendim yanlışım varsa düzeltin lütfen fiyatta da çok açılmamam lazım max 150bin tl bandında bir cbr125 arıyorum kaç model almalıyım sizce fikir ve önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ben 2013 model 68 binde kullanıyorum bana hiç bir sorun açmadı çok eski model alma 2011 öncesi alma

Alıntı Muratuygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamünaleyküm öncelikle şuan drift l m var onu satıp bi cbr250 alıyım diyodum ama krank mevzusu falan olduğunu öğrendim ondan sonra bi uzaklastim hız tutkunu kesinlikle değilim sonra cbr125 bakmaya başladım işimi görür diye düşündüm tipi gidişi yakıtı parça durumu vs bulunan bi motor olduğunu öğrendim yanlışım varsa düzeltin lütfen fiyatta da çok açılmamam lazım max 150bin tl bandında bir cbr125 arıyorum kaç model almalıyım sizce fikir ve önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim
    CBR 250 ve 125 motor bloklarının neredeyse görünüşü aynı CBR'ın da krankının hassas olduğu doğru . R25, sr250 vbyle kapışacağım diye motoru zorladıkları doğru , geçmişini bildiğiniz veya sahibi yaşlı , 3-4 yıldır sahibi olanlardan alabilirsiniz . 2013 yeni kasa olarak geçiyor 2013 ve sonrasını almanız parça konusundan daha iyi olur sizin için (125 için konuşuyorum) bende de Drift L vardı eşşekten inip ata biniyormuşsunuz gibi hissettiriyor görünüş olarak değişir ama daha çok hoşuma gidiyor , abs cbs veya kill switch olmaması kötü ama emin olun Japon motorun zevkini alıyosunuz 2013 model 54bin km'de şuan kullandığım cbr125r. 100-130bin TL arasına 20-25bin km'de alabilirsiniz . motorun egzozunda işlem olmamasına dikkat edin 1-2bin TL'ye çakma egzoz alıp apaçi gibi aragaz veriyorlar sürekli

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)