Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Taksitle duke 390 mı yoksa peşin mt25 mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga tenere 660 iyi güzelde gerçekten binilecek gibi değil
    arkadaşım da v storm 650 var gidip tenere alacağım enduro yapacağım dedi daha önce kendisi türkiye gürcistan azerbaycan iran yaptı tenere ile sonra 1 karadeniz yaptı gidip afrika aldı onunla da 2 defa moholistan çine kadar gitti şimdi v storm var bende 4 yıl 660 kullandım şuan afrika var yani ikimizde 660 ile çok yollar teptik
    neyse istanbula gittik tenere yi gördük çok temiz hiç araziye girmemiş saat gibi çalışıyor 25000 km de inan binmemle inmem bir oldu bune lan dedim ön amortisörleri de düşürmüşler vs arkadaşa dedim ki adam kabul etmezse sakın itiraz pazarlık vs etme siktiret bu motor bize gelmez basıp gidelim dedik neyse adam hık mık etti ben tamam allaha emanet ol tenerenin de hayrını gör dedim olay yerinden hemen uzaklaştık
    2 el tenere yerine bence vstorm daha iyi bir seçim olur aynı işi oda yapar artçılı daha koforlu tracer 700 de iyi motor ama tenere 5 para etmez bence
    hocam ternereyi ehliyetine uygun olsun diye söyledim.
    yoksa benim tercihim 300 bin bandında v-strom veya tracer 700 olur
    hatta triumph tiger bile alırsın o paraya
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Ktm Duke 390'ları tabiri caiz ise bedavaya veriyorlar şu sıralar. Uzun yola pek gitmez ama. Uzun yola gidecek fazla naked yok; CB500F, GW250 ilk akla gelenler ama güncelliğini yitirmiş eski modeller. A ehliyet olsa SV650 olurmuş, harika bir naked'dır. (O da güncel değil ama uyguna alınırsa ömürlük binilir; sağlam, nispeten güçlü ve çok rahat...)

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ktm Duke 390'ları tabiri caiz ise bedavaya veriyorlar şu sıralar. Uzun yola pek gitmez ama. Uzun yola gidecek fazla naked yok; CB500F, GW250 ilk akla gelenler ama güncelliğini yitirmiş eski modeller. A ehliyet olsa SV650 olurmuş, harika bir naked'dır. (O da güncel değil ama uyguna alınırsa ömürlük binilir; sağlam, nispeten güçlü ve çok rahat...)
    nerde bedavaya ya 2024 model zaten yeni kasası 350bin tl görüyorum genelde gayet pahalı.rc390 çok iyi 260 yada 270 bine veriyorlar aynı şekil adv390da bu paralarda.duke almada ne alırsan al aynı şekil yeni husquvarna vitpllen 250 400 de baya pahalı durumda oda yeni çıktı çünkü.adv390 tam alıp ocakta satmalık duruyor tabi alıcısı çıkması lazım şu an bile peynir ekmek gibi motor alan yok yıllardır olmayan motosiklet kampanyası oldu çoğu kişi değerlendirmiyor diremiyor.

lordmayros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z500SE 2024
    A2 uyumlu ve 400 bine çıkabiliyorsan
    kawasaki Z500 sıfır al geç arkana bile bakmazsın
    hatta ve hatta şuan versy 650 yi yazılımla A2 uyumlu yapıp veryorlar ruhsattan sonra yapılacak işlem belli
    yasal 650cc motor
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerde bedavaya ya 2024 model zaten yeni kasası 350bin tl görüyorum genelde gayet pahalı.rc390 çok iyi 260 yada 270 bine veriyorlar aynı şekil adv390da bu paralarda.duke almada ne alırsan al aynı şekil yeni husquvarna vitpllen 250 400 de baya pahalı durumda oda yeni çıktı çünkü.adv390 tam alıp ocakta satmalık duruyor tabi alıcısı çıkması lazım şu an bile peynir ekmek gibi motor alan yok yıllardır olmayan motosiklet kampanyası oldu çoğu kişi değerlendirmiyor diremiyor.
    adv olan pardon

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2023 model eski kasaları elden çıkartmak için ktm ve husqi lerde çok ciddi indirimli fiyatlar var.

Alıntı Alihoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt25 forzadan da xmax den de daha iyi giditor değilmi hem fikiriz

Forza yada Xmax şehirler arası yolda naked motora göre çok daha fazla konforlu. Özellikle forza. Hızlanmaları biraz düşük olsa da top speedi gayet yeterli.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)