Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba CR1 / Rks Titanic 150 / Mondial 150 X-Treme MAX

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    18 yaşında KONYA'da yaşıyorum 1.85 boy 80 kiloyum motoru ev iş okul arası günlük 50 km kullancam arada uzun yol yapmayı düşünüyorum hangi modeli önerirsiniz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    ben rks titanik 150 yi tavsiye ederim kullananlar gayet memnun
    CanAhmetMTLU bunu beğendi.

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Uzun yolda herhangi bir sıkıntı çıkartırmı ?

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    rks kalitelidir.. güzel görünür ama 1.85 boy için uymaz..Bacakların deponun dışında kalır..denemeden karar verme..
    Kubayı hiç denemedim kullanıcıları memnun
    xtreme max boyuna uyar..onunda kullanıcıları memnun..

3 motorunda üstüne otur.. denemeden karar verme..
    CanAhmetMTLU bunu beğendi.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

bekotr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 150, Snappy 100
    185 boya sahibim xtreme max 150 kullanıyorum , rks boyu benim gibi olanlar için öneremem arkadaşımda var grup sürüşünde değişiyoruz bacaklarım taşıyor , yapısı gereği depoyuda kavramak lazım görünümü güzel üstüne üstlük o ibre bölümüde xtreme maxe göre kat kat iyi. Ben daha yeni yeni görmeye başladım bu mondialın z-one çok güzel böyle yapı bakımından falan çok güzel gözüküyor bi bak derim.

Motosikleti
    Kuba Cr1 (Yeşil)
    Cr1 var bende. Boyum 183 ve dizlerim depo dışında kalmıyor. Ayrıca uzun yolda da fena degil. Hiç durmadan 150 km yol gidiyorum sorunsuz.
    Enes Bakır bunu beğendi.

Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    85 kiloyum 1.80 boyum var KUBA CR1 kullanıyorum motor altıma hiç de küçük gelmiyor, aralarında şekil olarakda en göze çarpıcı model bence cr1 geçtiğimiz yaz 6-7 defa istanbul-tekirdağ yaptım , tek marşta. diğer çinli motorlara göre bana güven veriyor.şuan 7000 km yi geçtim herhangi bir sıkıntısı olmadı sadece gösterge kronik olarak bozukmuş garantiden değiştiler, onun dışında hiç bir problemim olmadı çok memnumum.

Motosikleti
    RKS Titanic 150

SON KARAR :D

Hepinize önerilerinden dolayı teşekkür ederim 3 haftalık uzun bir araştırma sonucunda RKS Titanic 150'yi yarın teslim alıyorum.Bütün modelleri tek tek denedim boyumun uzun olmasına rağmen söylenenin aksine Rks , Kuba ve sonradan listeye dahil olan Bajaj Discover 150s bacaklarımı çok rahat hissettirdi kavramaları çok güzel. Mondial Extreme'in depo üzerinde bir plastik kısmı ayağıma takıldıgını ve rahat hissettirmediğini farkettim ayrıca 1.85 boyuma rağmen ayak ucum zor deydi. Konya Erbaş Kuba ve Rks yetkili ana bayisinde motorları denedim ve mağaza yetkilisi Rks'yi çok övdü Cr1 deki dijital gösterge sorununu dogruladı ve analog takıntımıda şu sözle yerlebir etti " Son model dünyanın en hızlı motorlarından Suzuki Hayabusa bile analog gösterge kullanıyor sence niye ? " dedi çokta haklı hem daha uzun ömürlü ve saglıklı oluyormus. Discover 150s son an çok kafamı karıştırdı özellikle yakıt konusunda ama ondaki titreşim konusu beni caydırdı uzun yol yapmak istedigim ve 80 km/h altı beni kesmeyeceği için.Z-One 150 yi konyadaki Mondial ana bayine sordugumda şu cevabı aldım " bizde o model yok hiçbir bayimizdede yok onu kuryeler kullanıyor onu alacagına Mcx al." Benim boyumda bu şeçenekler arasında kalanlar için fotoları paylaşmak isterim.

Salih_T bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)