Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KASK İÇİN TECRÜBELERİNİZE İHTİYACIM VAR

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar yeni bir kask almak istiyorum eskiden sırf ceza yememek için ucuz kasklardan takıyordum birkaç videodan sonra biraz bütçe ayırmaya karar verdim ve kafamda şu kask var tavsiye eder misiniz kullananlarınız var mı ?
    Bütçem 250 tl civarı üstünede çıkamam öğrenci adamdan fazlası çıkmaz zaten

NOT: Motorum 125 cc oldugu için bu civardaki kaskların güvenliği yeterli olur mu ?
    http://www.motosikletaksesuarlari.co...YAH_17525.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Dostum o fiyata yakın benim artçıma aldığım LS 2 ff320 omega var. Çok güzrl bir kask internette 300 tl bende o fiyata aldım ama mağzadan almaya kalkarsan 280 tlye bırakıyorlar fiberglas bir kask tavsiye ederim
    kbR bunu beğendi.

mytheron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Xtreme enduro 250
    bugün ekipman almaya gittiğimde başka bir öğrenci arkadaşa satıcı anlatıyordu bunları bildiğin plastik diye.

Dostum plastik modelleride var ama plastik kaska nasıl fiberglas yazsınlar. Bence satıcı sstmak istediğini över diğerini bok eder

Alıntı Clearidas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum plastik modelleride var ama plastik kaska nasıl fiberglas yazsınlar. Bence satıcı sstmak istediğini över diğerini bok eder
    lunar veya omega fark eder mi farkları ne ?

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Çok klişe olacak belki ama bir parça daha sıkın canınızı ve biraz daha bütçeniz için girişimde bulunup, en azından Caberg ve ya Nolan tercih etmenizi canı gönülden isterim.

Ben paylaştığı kaska dikkat etmedim fark yok onlr arasında. Benşm takıldığım nokta fiberglas yazılan heryerde özelliği dış kabuğu fiberglas denilen kask nasıl plastik olabilir satıcı plastik dedi diye olmaz bence. Eğer bilmediğim birley varsada aydınlatırsan sevinirin

ulassscannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Genelde güneş vizörlü ve kayışı geçmeli kasklar önerilmez. Ayrıca samimi bir şekilde söylüyorum ls2 nin çoğu ürününde acayip bir ses problemi var, cbf nin üzerinde araba egzozlu r6 gibi bir ses hissediliyor içeriden. Daha sonra yükseltirim şimdilik şapkayla gezmeyeyim o yüzden uygun bir şey alayım derseniz olabilir. Fakat ls2 yi ömürlük düşünmek saçma geliyor sanki biraz

arkadaşlar motorum zaten 125 cc ne kadar hızlı gidicem motorun max gideceği 110 120 ne kadar rüzgar sesi giricek benim için önemli olan güvenlik yeterli mi ki ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

ARKDAŞLAR ÜRETİCİ SİTESİNDE TERMOPLASTİK OLARAK GÖRÜNÜYO LİNTE BAŞKA BİRŞEY DİYOR SİZCE NEDİR BU İŞ ?

bütün sitelerde fiberglas olarak geçiyor ama ls2 nin sitesinde termoplastik diyor. :S :S

mytheron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Xtreme enduro 250
    dediğim gibi işte,yanlış duymamışım,ayrıca ses problemi olduğunuda söylemişti evet.
    500 tl verip daha sonra değiştireceğime az daha sıkıp shoei tercih ettim.mont filan orta halli oldu ama kaska verdiğim paraya üzülmedim.

arkdaşlar ls2 ff351 modelini aldım gayet memnunum şuanda ses problemi falan yok

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    110 120 km/s hızlarda yeterli olabilecek bir kask malesef yok. En iyi testlerden en iyi onayı almış kasklar bile 60-80 km hız çarpma testlerine tabi oluyor. Bir çok testten 5 yıldız alan 300 lira civarlarına da kask var 3000 lira civarlarına da var. Geri kalanı konfora ve marka payına veriyorsunuz.

Mt reverange vardı ona baktınız mı net fiyatını bilmiyoeum ama çok tercih edilen bir modeldi.
    @hmet42 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)