Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

KTM 125 duke Hyosung 250r

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    178cm boyundaki birisinin KTM Duke125'in üzerindeki görüntüsü.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    178cm boyundaki birisinin KTM Duke125'in üzerindeki görüntüsü.

http://img402.imageshack.us/img402/1...wjuyuyuy01.png
    Bahsettiğin arkadaşın bu sanırım tamam siz alın sokakta herkes kendine yakışanı giymiyor değil mi

Boy konusunda tam 1.78 im motora göre büyük olmak istemem beni kaldırıcak bi motor olmalı .Bu arada şehir içinde artçı ile bir yerden biyere gidicem.Uzun mesafe yolculuk büyük konuşmıyım ama yapmam.İki kişi bisiklete biniyo gibi gözükmeyelim.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı crushoot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boy konusunda tam 1.78 im motora göre büyük olmak istemem beni kaldırıcak bi motor olmalı .Bu arada şehir içinde artçı ile bir yerden biyere gidicem.Uzun mesafe yolculuk büyük konuşmıyım ama yapmam.İki kişi bisiklete biniyo gibi gözükmeyelim.
    Amacını netleştir. Amacın motosiklet kullanıp zevk almak mı, etrafa hava atmak mı? Zevk almak ise KTM, hava atmak ise Hyosung derim

Bence önemli olan sizin motor üstünde nasıl gözüktüğünüz değil, motorun size ne hissettirdiği olmalı; ama herkesin zevki kendine göre.

Bu arada Duke125'in sele yüksekliği 81cm, GT250R'nin 78cm. Kıyaslama için, CBF150'nin sele yüksekliği 78cm.

CBF150'nin iki tekeri arası 1335mm, KTM Duke 125'ün iki tekeri arası mesafe 1350mm, GT250R'nin 1435mm. Hyosung biraz daha alçak ve uzun bir motosiklet.

Bu da Duke200 ile 990SMT'nin yan yana fotoğrafı. 990SMT, Transalp'ten biraz daha büyük bir motordur.

Deminden beri 125 Duke üzerindeki fotoğrafımı arıyorum, bulamadım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı possi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğin arkadaşın bu sanırım tamam siz alın sokakta herkes kendine yakışanı giymiyor değil mi
    Bizim oralarda insanlar kendi zevklerini, kendi hayatlarını yaşıyorlar başkalarınınkini değil.

Yamaha ybr 125 teker arası mesafesi 1.290 cok ufak değilmi.Bu arada KTM sitesinde 1.360 yazıyo 10 cm daha uzunmuş şuan bi karşılaştırma yapıyorum hazırlayınca koyucam buraya

Motosikleti
    10cm değil 10mm, yani 1 cm Ben İngiltere sitesinden bakmıştım.

Önemli olan motorun boyu değil crushoot, senin motora binince ne hissettiğin. Ben Duke'e binince mutlu oluyorum, oyuncakla oynar gibi hissediyorum, bana yeterli bu. Fazer'a binerken korkuyordum, sattım. CBF'e binerken özgür hissediyorum.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    işte altın sözü motorun eski satıcısı söylemiş. "yedek parçası biraz sıkıntılı" bu şu demek .. ön amortisör yağ keçesi gibi düdükten 1€ luk parça yüzünden çekmediğin sıkıntı kalmaz. keçe kestirisin orjinali yok diye yağ kaçırır.. dünya para verip aldığın motor bir anda gözünde bir çöp olur.. kullanıcıları yedek parçadan çok çekmiştir. doğruları konuşalım .. en süper motor yürütebildiğin motordur.. tekerlerinin arasındaki mesafeye bakarak motor alan mal. o tekerin karpin lastiğini bulamazzsa o tekeri döndüremez.. )
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Barış abiye katılıyorum, en temizi hiç kasmayan düz kafalı düz insan düşüncesi.

Autocad de gerçek boyutlarına getirip üst üste koydum
    Hyosung gt250r - KTM 125 Duke

duke arka sele bitisinde gtr selesine olan uzaklığı 0.2698

yamaha ybr 125 - Ktm 125 Duke

GP500-1st ve saber35 bunu beğendiler.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı crushoot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha ybr 125 teker arası mesafesi 1.290 cok ufak değilmi.Bu arada KTM sitesinde 1.360 yazıyo 10 cm daha uzunmuş şuan bi karşılaştırma yapıyorum hazırlayınca koyucam buraya
    .yaptığınınz grafik çok güzel olmuş... ordada belli olduğu gibi ybr de cantlar 18'' olduğundan aks mesafesindeki 7cm fark ön arka tekerin sınır noktalarında 5 cm azalıp 2 cm ye düşüyor yani fark pek yok gibi

pordon 2.5 cm azalıyor total tekerlek uzunluğunda

İyi analiz edemedim ben selesi sanki ybr ve hyosung ile aynı gibi .arka ön.banamı öyle geliyor bilmiyorum.Yani oturma yeri aynıysa kafamdan soru işaretleri kalkar. hyosung 2 kişşiyi nasıl taşıyorsa ktm de aynı şekilde taşır o vakit

Arkadaşlar motoru dün gördüm 1.78 boyum var küçük bir motor değil sadece oturma poziysounu tam dik olduğu için motor ufak gözüküyor.Apache ile karşılaştırdık apaci biraz daha uzun ama ktm daha yüksek aks araları aynı .Oturma selesi falan gayet geniş iki kişi dayımla bindik dayım 1.87 100 kilo onla bile sığdık ama tabi öle adamları arkanıza almayın

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)