Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

En kötü okul anınız ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Anılarım bana özel ama, en büyük pişmanlığım okuduğum özel ortaokulda almanca dersi olduğu halde karneye geçmiyor sadece sertifika veriyolar diye almancaya doğru düzgün çalışmamamaktı, üç beş kelime zoraki öğrenmiştim onları da unuttum. İngilizce karneye geçtiği için paşa paşa öğrendik bide tabi ingilizcenin önemini o yaşta kavramıştım internet bağımlısı olduğum için

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBF 250 i sattık 600f te sıra :)
    lise sonda kız arkadasına sarkıntılık ed en çocugu okul bahcesınde tek kelıme bıle etmedmen dooner tekmeyle dıslerını kırdım arkamdan bırısı tokat attı babası sandım hıc bakmamdan onada bı doner tekme attım ve burnunu kırmıstım meger okul muduruymus olayı anlayanlar mezun olana kadar benle dalga gecmıstı hala dorustuklerım dalga gecer hıc unutmuyorum :D babam ddan yedıgım sopada cabası :D

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    hiç unutamam sınıfın içinde en dip köşede oturuyorouz arkadaşımla hoca ders anlatıyor biz elimizdeki torpili nasıl yanmış veye yanmamışmı diye çakmak gezdiriyrduk bir anda tutuştu fitil neye ugradıgımızı cözemedik hoca biteraftan kaçıyor ögrenciler bitereftan bizi sormayın avuclarımız kızardı sınıf duman altı okulda adımız mulayim diye cıktı
    demeki ne gelirse ya meraktan yada torpilden gelir.
    [Turan] bunu beğendi.

nere.f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    oda olur inşallah :D
    Bende daha öğrenciyim anı çok ancak aklıma geçen haftalarda yaptığım bir şey geldi
    Sıranın ortasında bir delik olmuş çantamda da bol miktarda barut var lan dedim bomba yapayım doldurdum barutları kibritleri felsefe dersinin ortasında dedim bakıyım patlıyacakmı çakmağı çıkarttım kafamı eğmişim bakıyorum yakar yakmaz bir alev çıktı 1.5 metre kadar hocanın arkası dönüktü ama tabikide farketti kokudan sıranın yanığından camları açtık falan dışarıdan geliyor ayakları sonra ders bitti yanına çağırdı beni tabi yok bir daha olmasın falan filan baya bi kokmuştu sınıf ertesi günde sırayı değiştirmişler zaten
    Kule kalkışma kızlar inişime hasta!!

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Ben ilkokul 1e başladığım ilk gün korkudan donuma işemiştim
    Normalde 7 yaşında kayıt olunuyordu babam beni 5,5 yaşında vermişti okula.
    Öğretmen diye;gardiyan gibi sevimsiz çirkef bir kadın denk gelmişti hay şansıma tüküreyim,
    bağırması bile aslan kükremesi,borazan sesi karışımı bişeydi kadının...gelde kaçırma altına
    benim gibi korkudan ilk görüşte altına kaçıran başka çocuklarda vardı
    Grupfoni yapıp aşşa aşşa salardık

İlkokul 5. sınıftayım,15 tatile gireceğiz.Okulumuz köy okulu, öğretmen de şehirden gelip gidiyor.Bana dedi:''Okulun anahtarlarını sen al, izin dönüşü belki memleketten gelene kadar gecikirim, çocuklar soğukta beklemesin sen erkenden açarsın okulu...''
    Ben de okulun anahtarı önemli ,kaybolmasın-kimse almasın diye güzelce sakladım..
    Sonra nasılsa 15 tatil diye İzmir'e amcamın evine gezmeye gönderdiler beni.Ben İzmir'e gidince değil anahtarın yerini anahtarı aldığımı bile unuttum
    Hal böyle olunca ''her zaman İzmir'e mi geliyorum birkaç gün devamsızlık yapayım, nasılsa ilk günler derslerin önemi yok'' dedim...
    İşte dananın kuyruğu bundan sonra koptu: Pazartesi sabahı telefon çaldı ben hala umursamadan yorganı üstüme çekiyorum, yengem açtı telefonu biraz konuştu, bana:''okulun anahtarını nereye koydun?Bulamamışlar.'' dedi
    Benim gözler faltaşı anahtarın yerini düşünüyorum ama o heyecan ve korkuyla nereye koyduğumu tamamen unuttum...
    Evde annem,babam ve baya bi arkadaş saatlerce anahtar aramışlar ama uzunca bi zaman bulamamışlar.
    Sonuç:Erkenden açılması beklenen okul öğleye kadar tatil...

Hala lise okuduğum için geçen günlerde yaptığım bir şeyi anlatayım...
    Ben biraz şizofren bir öğrenciyim bir hocaya taktımmı elimden kurtulamaz ben o okuldan gidene kadar.
    Edebiyat hocamız var bir tane kadın.Durmadan bana bağırıyo aliş aç sayfa 10'u başla okumaya.
    Tabi bende dediğini yapıyorum.Aliş ödev getir bakıcam felan götürüyorum ödev yok.
    1oldu,2oldu,3oldu dedim yeter sen canıma tak ettin bendede evde kendi uğraşlarımla yaptığım bombalarım zuhahahahahhahaha.
    Ses bombası,Biber gazı bombası,Çiftli mayın ismini taktığım ucunda kibrit bağlı olan sakız kutusuna yaptım first kutusuna.
    Hani çatapatlar varya ondan manyak güzel oluyo.Sınıfı örgütledim=
    1-Çift mayını yaptık yemedi.
    2-Ses bombası herkesin kulaklar çınlarken hocanın masasının altına biber gazını salladım.Sonuç olarak 3 gün uzaklaştırma aldım.Edebiyattanda 2 sözlümde 0+İngilizce öğretmenimizinde edebiyat hocasına gıcık olduğu için 2 sözlüme 100+Tarih hocasını kandıran ingilizce hocamız sayesinde tarihten 1 sözlüme 100 aldım.
    Edebiyatıda kurtaracaz artık :D

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Lisedeyken silgiden penis yapmıştık. sonra elden ele atıyorduk hocanın kıyafetinin arasından göğüslerine girdi. neyseki o şeyi balık olarak çarpıttık bi heyecan bi angarya ve olay kapandı.

Bu arada o ufak sözcük için bayan üyelerimizden özür diliyorum.
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    @Bensen001 - Edebiyat hep benim de başımı ağrıtan bir ders :@

TahirBey= @Bensen001 - Edebiyat hep benim de başımı ağrıtan bir ders :@
    Çok haklısın nefret ediyorum ama sınıfımı geçmem içinde gerekli yapıcak bişi yok yedik uzaklaştırmayı .d

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    benim başıma gelen bir olay değil ama birebir şahit olduğum için anlatıcam.

kilolu bir arkadaşımız vardı ve zaman zaman perhiz yaptığı için evden yiyeceklerini kendi getirirdi. Lise 1'deyiz bu arada...

bu arkadaş evden soda getirmiş ama şişe açıcağı olmadığı için camın dış kenarındaki mermer pervaza şişenin ağzını dayayarak eliyle vurup açmayı denedi.

şişe kırıldı, elini kesti ve şişenin içindeki soda elindeki yarayı o anda yaktığı için arkadaş şişeyi refleks olarak fırlattı.

bizim sınıfta bahçeye değil, okulun dış tarafına bakıyor ve 4'ncu kat. neyse çok uzun sürdü biliyorum, aşağıda sodexo'nun yemek yaptığı ve araçlarına yukediği bir yer vardı. bu şişe orda çalışan bir adamcağızın kafasına düştü ve adamın kafası karpuz gibi açıldı

zaten belalı bir sınıftık, disiplin cezaları, uyarılar, uzaklaştırmalar eksik olmazdı, bu arkadaş az kalsın okuldan atılacaktı. doğruyu anlattığı halde hiçbir hoca inanmamıştı.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    R25
    ohoo din sınavında lise hayatım boyunca 10 kere kopyadan yakalanmışımdır. çünkü kredisi düşük bir ders olduğu için işin ehli olduğumu konuşturmuyordum sınavda bağıra çağıra..telefonla arkadasımı arayıp sorduğumu bilirim ama hiç zayıf almadım dinden

bizimde şansımıza sınıftaki kız arkadaşlarımız biraz bakımsızdı ve biz erkekler kara bahtımıza üzülüyorduk her gün müdür yardımcısı sınıfa kız öğrenci alabilirmiyim diye girdiğinde hocam yan sınıfa bir sorun burda vakit kaybetmeyin dediğimi hatırlarım çocukluk işte.
    bir gün face e Permatik jilet fotoğrafı koyup sınıftaki kızları etiketlemiştik bu kızlar konusunda yaptığımız bu seviyesiz şakaların sonu olmuştu .. 8 kişi okuldan uzaklaştırılmıştık ayrıca kızların aileleri okula geldiğinde tek tek bizi karşılarına çıkartmışlardı..en utandığım anlardan biriydi lise hayatım boyunca

musakka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache 2014 & zn zenci
    Hep bu yarış yapılmıştır ama adam açık ara önde
    MotorKafa bunu beğendi.

Motosikleti
    600 rr '' 08 ''
    Ben orta 2. sınıfa gidiyordum tenefüz zili yeni çalmiş ve tıpiş tıpiş sınıflarımıza gitmek için bahçeden ayrılıyorduk.Bir yandanda arkadaşlarımla konusuyordum.Daha sonra mervivenleri çıkarken arkadaş bana yeni açılan kırtasiyenin yerini sormuştu bende elim ile ileriyi göstererek ön kapı diyecekken elim bir anda önde merdiveni çıkan kızın eteğinin altına girdi
    Ben bi şaşırdım bi anda kendimi yana atmamla ( refleks olarak utancımdan) kız arkasını döndü bir oslmanlı tokadı bizimkinin suratı 5 parmak izi.
    O zamanlar baya bi gülmüştük

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Meslek Lisesinde Sınıf basmaya gidiyoz ellerimizde demirlerle ( Metal Bölümündeyizde ) neyse sınıfa aynı anda bi daldık bastığımız sınıfda 3 Adet müdür yardımcısı ve sınıf öğretmenmiz vardı
    Dozer Namık lakablı müdür yardımcımız bizi aslafalt la bir etti
    arca94 bunu beğendi.
    Sado

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)