Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Prensipte anlaştım Kanuni Racer 200.. hayırlısı artık

Motovento
    REKLAM ALANI
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar geri adım atmak zorundayım. hem yazılarınızı okuyuınca. hemde lucas ve metehanla bire bir konuşmalarımdan. ötürü vaz geçtim..hakkımda hayırlısı olsun.. herkes karşı çıkıyorsa vardır bir sebebi.teşekkür ederim seviyorum. sizleri önümüzdeki maçlara bakıcaz artık..
    arkadaşım bi söz vermişin arkasında dur, neden gıvırıyorsun? hani prensipte anlaşmıştınız, bu mu senin pirensibin? neden insanlara umut verip yarı yolda bırakıyorsun, ayıp değil mi? püü sıfatına tükürem
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung gt 250 r

arora ar 11-200 tiger

Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar geri adım atmak zorundayım. hem yazılarınızı okuyuınca. hemde lucas ve metehanla bire bir konuşmalarımdan. ötürü vaz geçtim..hakkımda hayırlısı olsun.. herkes karşı çıkıyorsa vardır bir sebebi.teşekkür ederim seviyorum. sizleri önümüzdeki maçlara bakıcaz artık..
    aga sana 10 numara bi motor önereyim tabi henüz bi motor almadıysan bence bi düşün derim '' ARORA AR 11-200 Tiger '' makina 198 cc titreşim denen bişi yok o yönden için rahat olsun makina kaçıoda 160 gördüm enson yalnız göstergelerinde ufak bi ayarsızlık var onu yaptıracan serviste ben yaptırdım 160 net çekiş süper 200 cc nin verdiği güven var yakıt olayı baya az titreşim önleyici var makinada fln filan makina kullanılacak makina sen ona iyi baktığın sürece o seni üzmez...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:35 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:38 ----------

ki makinanın fiyatını unuttum söylemeyi ARORA AR 11-200 Tiger : 3.000 TL bence değer

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:41 ----------

makinanın (0) fiyatı bu

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)